Niektori maju viac stastia ako rozumu. :) Niet nad to poriadne zariskovat, zrakvit sa na DH bajku v Thajsku a potom tam zostat mesiac v nemocnici...
19.11.2017 - 14:04:15
01
Kali sú fakt super helmy, tamtá ale už asi dačo pamätá..aspoň keby ti dali správnu veľkosť. Aj keď trochu lepšie ako nič :-) Nenafotil si samostatne aj nejaké tie ich DH stroje?
19.11.2017 - 14:10:58
00
marek32 napísal:
Hrad Pajštun.


trocha predimenzovaný bajk na pajštún nie? :lol:
19.11.2017 - 14:11:18
00
Jezus napísal:
Niektori maju viac stastia ako rozumu. :) Niet nad to poriadne zariskovat, zrakvit sa na DH bajku v Thajsku a potom tam zostat mesiac v nemocnici...


Nič také sa našťastie nestalo :) Môžem len povedať, že kto sa bojí, nech nejde do lesa ;) DH som si chcel vždy vyskúšať a či by som sa dolámal tam alebo hocikde inde na svete, bolo by mi to asi jedno... Okrem toho som samozrejme robil všetko preto, aby som sa nedolámal, mal som chrániče, prilbu a išiel som opatrne, zbytočne som neriskoval. To, že som spadol to k tomu proste patrí...

mdfk napísal:
Kali sú fakt super helmy, tamtá ale už asi dačo pamätá..aspoň keby ti dali správnu veľkosť. Aj keď trochu lepšie ako nič :-) Nenafotil si samostatne aj nejaké tie ich DH stroje?


No to hej, tá prilba bola trochu veľká ale remienok ju dobre podržal, takže našťastie mi nepadala do očí :D Iné fotky bohužiaľ nemám, bol som z toho taký roztrasený, že som aj zabudol fotiť :D Každopádne to bol najťažší bicykel, na ktorom som kedy išiel. Som nevedel, že DH bicykle sú také ťažké...
19.11.2017 - 14:26:48
00
Ano, nastastie sa Ti nic nestalo. Pri styroch padoch za jeden zjazd to stastie uz naozaj treba. Ale keby si musel lezat mesiac v zahranici v nemocnici a musel by si riesit dotahovacky s poistovnou kvoli uhrade liecebnych nakladov, tak by si mozno pochopil, ze lepsie je sa dolamat doma a najlepsie je nedolamat sa vobec. :) Vela stastia pri dalsich pokusoch. :)
19.11.2017 - 15:03:38
01
trocha predimenzovaný bajk na pajštún nie? :lol:[/quote]

Ano je. Aspon si poriadne zatrenujem do kopca a vychutnam si pohodlny zjazd dolu ;) .
19.11.2017 - 15:06:22
00
Omg, niekto je zas múdry ako rádio...
19.11.2017 - 15:08:19
04
Prečo? Ja dávam Jezusovi za pravdu v tom, že je lepšie nedolámať sa, ako dolámať sa.
Možno sa k nám ešte niekto s rovnakým názorom pridá. :-)
19.11.2017 - 15:15:19
01
Naco sa starate do toho ci niekto robil DH v Thajsku?? Nechapem, ved je dospely a rady nepytal.
Za chvilu sa tu bude riesit ako sa spravne vysrať....a zistime ze v podstate vsetci serieme zle.
19.11.2017 - 15:21:14
024
Thank you cpt. Obvious, ja som bol doteraz v tom, že je lepšie sa dolámať.
19.11.2017 - 15:26:47
01
Vidíš, ešteže si si to prečítal. Podľa mňa si dobre urobil, že si zmenil názor.
19.11.2017 - 15:31:08
01
Hack3r, ale ked mas potrebu sa pochvalit na fore tym, ze si v zivote nezjazdoval a prvy raz to ides skusat v Thajsku a rovno styrikrat spadnes, tak sa da ocakavat nejaka reakcia nie nepodobna mojej, nie? :) Toto je internetove diskusne forum. Vsak ked clovek nechce nic riesit, nemusi sem nic pisat. Ale ano, ked sa chce pochvalit, tak to je potom tazka dilema. :) Len chvalit sa da aj rozumnejsimi vecami. Samozrejme len moj nazor.
19.11.2017 - 15:35:07
00
to si ešte niekto nezvykol na základnú rovnicu fóra? človek príde s vecou A, hneď sa začne riešiť vec B a nakoniec sa strhne hádka medzi vecami B a C :D s tým treba rátať pred napísaním príspevku
19.11.2017 - 15:40:47
08
Jezus napísal:
Ano, nastastie sa Ti nic nestalo. Pri styroch padoch za jeden zjazd to stastie uz naozaj treba. Ale keby si musel lezat mesiac v zahranici v nemocnici a musel by si riesit dotahovacky s poistovnou kvoli uhrade liecebnych nakladov, tak by si mozno pochopil, ze lepsie je sa dolamat doma a najlepsie je nedolamat sa vobec. :) Vela stastia pri dalsich pokusoch. :)


Keby... keby... keby.... Možno ti uniklo, že okrem pár škrabancov sa mi nič nestalo, tak neviem čo riešiš? Vôbec som ten zjazd nemal ísť alebo ako to mám chápať? :)
19.11.2017 - 15:55:12
00
A tak slubne sa to vyvijalo... :)

Presne tak. Clovek nemoze robit co chce, lebo ludia z fora mu to mozu zakazat pod hrozbou pouzitia kontinualneho transfunkcionera. :rofl:
19.11.2017 - 16:00:44
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo)
keyboard_arrow_up