scarinko všimni si že ani vodiči, ani policajti ich neriešia... milión prejazdov na červenú atď, atď... proste tý ludia sú tam na to zvyknutý... áno urobiť to v BA tak na tretej križovatke najneskôr ho dá niekto dole...

ale okrem toho že teda tento chlapík jazdí ako malý pán boh.. :y: je to aj o tom že tam s tým všetci rátajú...doprava je tam pomalšia....atď....
20.11.2017 - 23:46:23
00
Misko, urcite by si tieto momenty nedal do svojho videa ako ho chytaju polisi ;) Naratal by som vela momentov kde mal len kurevske stastie ze ho to nedalo dole alebo mozno vdaka duchapritomnosti daneho sofera. Akoze nechapem ako toto moze niekto obhajovat a este hovorit ze ake je to uzasne. Skoda ze nikto.neda videa ako to do niekoho napalil len to asi nie je uz take woow ze.
21.11.2017 - 00:02:36
01
Hosť napísal:
... áno urobiť to v BA tak na tretej križovatke najneskôr ho dá niekto dole...

Pritiahnuté za vlasy: "na tretej križovatke už bude za BA" :-)
21.11.2017 - 06:38:19
05
pozeralo sa na to super, ale tiež by som mu naplieskal, zvyknutý-nezvyknutý :tmi:
21.11.2017 - 07:30:17
01
ake tesnotky? ved to stihal este jeden za nim :-D
scarinko "Cisty debil, ako fakt, jeden zly pohyb alebo sa auto neuhne a bude rad ked do konca zivota bude pit cez slamku." chalani tam maju najazdene neskutocne km tak vedia co si mozu dovolit.
21.11.2017 - 10:39:51
00
Všetci vedia čo si môžu dovoliť, všetci si pred jazdou v Matrixe premietnu kto ako pôjde cez prechod a kedy bude náhle prechádzať autobus z pruhu do pruhu atď. Proste všetko je dokonalosť a rýchlosť spojená do bjútiful celku.
21.11.2017 - 10:43:40
04
Myslím, že to bolo aj v nejakom filme o kuriéroch. Riešenie križovatky v Matrixe pred jej prejdením.
21.11.2017 - 10:52:26
00
alebo aj nie: http://archive.sph.harvard.edu/press-releases/archives/2002-releases/press11202002.html
"Boston Bike Messengers Experience Very High Injury Rate and Most Do Not Carry Health Insurance"

proste len maju zivot na haku...
21.11.2017 - 10:57:21
01
..nj, videa kde jazdia ako "bohovia" su na youtube... videa kde im to nevyjde su potom na liveleak :lol:
21.11.2017 - 11:06:47
08
To bolo len pár drobných chýb v Matrixe s otvorenými dverami s prechádzaním na tesno okolo auta. Všetko je ináč v poriadku.
21.11.2017 - 11:10:18
00
hmm..no musel som si aj ja kuknut to video mesendžera...no.to je aký K...T...Ked som videl ako ako v niektorych pripadoch tesne chodi okolo mamiciek s kocikom, chcel som mu JBNT cez monitor. Ostatnych chodcov ze ohrozoval nestoji ani za rec..A tesnotky s autami??..Zrejme chlapik nema rodinu....Je to len bezohladny parchant...nic vic...Ze ma skill ?? Aj Danny Macaskill ma skill. Ani na chvilku som sa nepozastavil nad tym, ze WAW...Stale mi len v hlave blikalo "k...t, k...t, k...t"
21.11.2017 - 11:27:51
07
na druhej strane trosku aj chapem tie videa, holt ked maju nahovno job tak sa aspon snazia z toho spravit nieco "cool".
21.11.2017 - 11:44:42
00
Hosť napísal:
Existuje nejaka cisto muzska profesia? Google nasiel aj tankistku, aj ostrelovacku a dokonca aj IT programatorku :D

Synku, v 80tych rokoch tvorili drvivú väčšinu osadenstva výpočtových stredísk (ešte stále bola doba mainframová) ženy, od operátorky po programátorku. Už tak 10 rokov before (niekde to tých pár rokov pred vyštudovať museli) sa to podávalo ako vhodná práca pre baby - nedvíhaš pacošov (200kilový pacoš totiž podľa zákona nie je bremeno, ktorýmžto môžeš manipulovať iba do 15 kg :D), neprší na teba, etc. Ešte tuším aj šéfka bola baba, akurát nejaký technik a nejaký jeden matematik (profesia samostatný analytik/samostatný systémový analytik) boli chlapi.
Obrátilo sa to po nástupe mikropočítačov v dobe 8bitovej. Príčinou pádu je, že baby boli a asi aj stále sú vychovávané tým štýlom, že keď prekročia nejaký vek, tak platí záujmy stop, hry stop, ide sa po škváre, kope sa zlato, otŕča sa sponzákom - no a tu sa vyrojila hromada chalanov, ktorí začali drtiť hry a áno, potom aj programovať. A že sa primárne najprv hrali, to sa v ženskej časti populácie - kde aktívne záujmy a hry sú fuj - otočilo proti počítačom a následne proti účasti žien v informatike.

BTW správne má byť oDstreľovač, keby odstreľovač ostreľoval, se zlou by se potázal. Príklad jedného zo slov, ktoré dokladá, že jazykonormalizovači nielen že neboli na vojne, ale ani sa nevedia pýtať tých, čo termín používajú, prečo ho používajú v tom tvare, v ktorom ho používajú. (Ostreľovaním sa nazýva nepriama paľba, keď nevidíš cieľ, ale snažíš sa ho trafiť "padáčikom" vhodnou muníciou, čo robí plošné poškodenie (proti živej sile) alebo skúša preraziť strop (opevnenia, obrneného vozidla). Čiže, logicky, na zasiahnutie treba x pokusov. Odstreľovač by sa pri podobnom spôsobe práce prezradil že tam je a prípadne aj kde +/- je, a to sa potom rieši mínometom - alebo napr. vrtuľníkom. Odstreľovač, naopak, si vyberie high-priority target, ten odstrelí systémom one shot - one kill a zmizne, čiže je to presný opak toho, čo robí delostrelecká batéria.)


Naposledy upravil tulenik dňa 21.11.2017 - 11:52:22, celkovo upravené 1 krát.

21.11.2017 - 11:51:43
00
Daval to s prehladom,neviem co tu hromzite :muscle:
BTW fakt ze hnusna betonova dzungla
21.11.2017 - 11:52:21
01
boris.ko napísal:
V každom z nás je kúsok ženy

Nie až taká blbosť. Mužské orgány "vyrobí" predovšetkým kus genómu sídliaci na tzv. SRY segmente, ktorý sa obvykle nachádza na chromozóme Y. Takže všetci sme primárne baby, len niektorí z nás boli "prestavaní".
Aby to bolo ešte zamotanejšie, tak zhodou blbých náhod sa vie SRY ocitnúť aj na Xe, takže môžeš mať aj XX chlapa. Akurát že to už nebude dobre fungovať a reálne takýto jedinec bude "nedokončený". Podobne budeš mať XY babu, ak bude SRY na Y absentovať. Zas to nebude plne funkčné.
Ehm, a to je iba sexuálna diferenciácia. Do koho sa zmotáte závisí od úplne iných vecí, než to, aké orgány vám vyrobilo (čiže sexuálna orientácia sa dedí bez väčšej väzby na pohlavie!).
Aj na tomto je pekne vidieť, že nie je nijaký "inteligentný dizajn" a že evolúcia je fakt slepá.
21.11.2017 - 11:58:42
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up