no vidis to je teda o dost menej ako mam ja..tak neviem ci by to bolo pre mna to prave orechove...nevidim tam sice nejake vahove obmedzenie len ked si pozriem vahu rafika tak sa mi zda s tych krehkejsich :)
26.11.2017 - 23:50:43
00
Dodo-Carlos napísal:
.na Novatec nabojoch chcem ostat lebo za tu cenu su super

A akom Novatec naboji je rec?
27.11.2017 - 07:18:45
00
tera neviem ktore myslis? tie co som mal alebo tie co teraz chcem zobrat?
27.11.2017 - 09:19:55
00
Dodo-Carlos : Oozy su 3 typy .. 25, 30 a 35mm vnutorna sirka, ale ked pozeram vahu, tak je mozne, ze je to tak, ze vidno kazdy kamen. Asi ako WTBcka co vozim :) .. ale ked pozeras tie FR570, tak to je vnutorna sirka cca 27mm ? (aspon co pozeram spec). Lebo potom mozes kuknut Spank Spoon , tie su tiez takto siroke a tie uz asi nepokrivis :lol:
27.11.2017 - 09:42:59
00
tak nic vidim ze nejak k tym co som pisal rafikom nejak niet nazor :) no a teraz sa rozhodni :)
28.11.2017 - 19:44:32
00
ale aby som nebol nevdacny tak sa mi celkom aj pozdavaju tie ZTR Flow mk3 co spominal tuna Marinada...neviem ci do nich aj nepojdem ked najdem fajn cenu
28.11.2017 - 19:50:20
00
480g s vnutornou sirkou 29mm, vs. 650g spank spoon (27mm) vs. 570g dt swiss rafik (27mm) .. ktory z tych 3 vydrzi najmenej si myslim, ze netreba pisat :)
28.11.2017 - 22:03:57
00
ty mi stale napises inac :))) ide o ten profil, zda sa mi dost zaujimavo rieseny a mozno tym padom odolnejsi..ale to je iba domienka, keby sa na tie i29 neobuvali tak strasne plaste iny ani nechcem...kolko ten rafik vydrzal pri mne...
28.11.2017 - 22:34:34
00
a ked uz tak...tak potom co by si povedal ak uz porovnavas tu vahu a sirku na ten Mavic co som spominal? EX830...30mm vs a vaha 575
28.11.2017 - 22:36:41
00
Hlavne, ze kvakob tie i29 ohol pri prvej jazde.
28.11.2017 - 23:29:06
00
tak to sa naozaj cudujem,,, co tie odo mna dostali ach jaj a bez problemov absolutne. Nebol problem s vypletenim? Vies povolil vyplet kedze boli nove, este si to nesadlo a bolo vymalovane? Lebo nic ine ma nenapada...
29.11.2017 - 06:38:42
00
Marinada napísal:
Hlavne, ze kvakob tie i29 ohol pri prvej jazde.


no lenze boli tam velmi polahcujuce okolnosti ,cerstvo den predtym nahodene bezdusaky ,na co som akosi pozabudol pri radosti z "nakladania" na maline s novymi kolieskami :D , kedze pocas jazdy spustilo tlak ,tak som par korenov ,skal stihol pochytat rovno rafikom kym som dobrzdil...po nafukani uz ok a nemozem na ne krive slovo povedat ,chyba bola u mna ,mal som ich najskor setrnejsie zajazdit - zalepit mlieko
29.11.2017 - 07:47:32
01
Dodo-Carlos : jakze inak, stale rovnako pisem :D .. tazko zarucit, ze ti pojdu obuvat plaste lahsie, z tych roznych farkov co mam (dt swiss, 3x mavic, spank, 2x wtb) sa najlahsie nahodi wtb a potom spank, najtazsie dt swiss a mavic, ale to nic neznamena - napr. continental raceking ma taku patku, ze pevne obopne ust rafik a nepusti, schwalbe tubeless ready napr. sa zmolia a nedrzia nikde a na nicom, snad len v krabici kde boli zabalene, ale stare USTcka , tam som ohol kedysi ocelove montpaky) .. co sa tyka tej vahy, tak ja som to zdoraznil kvoli tej odolnosti voci kamenom zboku + patka rafku, co si chcel. Proste tam bude citelne viac materialu, tak to bude odolnejsie. Ale ak sa podari dobre trafit nieco, tak je problem s cimkolvek. Spank ma napr. vnutri taky zliabok, co kazi aj paskovanie rafku, a skoro eliminuje vyhodu nasadzovania plasta cez zliabok, neviem ako to mas s tym i29. Ale ak prezuvas malokedy, tak by som to moc neriesil.
29.11.2017 - 10:19:23
00
no vidis tak "kvabob" sa nam vyjadril :) a tym potvrdil ze i29 su super rafky :))...ale ved vies "lto" ze som trosku zartoval ..ale fakt, tazko sa mi je rozhodnut, lebo tento bajk co si teraz skladam uz chcem mat poriadne vyskladany a uz nemienim robot potom nejake vyrazne zmeny a tak a preto jedine ma stvu kolesa...keby ze nebol taky problem na tych i29 s obuvanim pod sirku 2,4" tak neriesim, ale co sme zazili s so synatorom a s Jonkym pri mojich kolesach tak dovi a dopo, jak mi strelil plast na prvom vyjazde a ani za nic sme ho nemohli vyzut v lese kolko sme sa onadavali ...to jedine ma na nom odradza a preto hladam solidnu alternativu...a na Spanky som pozeral, lebo aj farebne by som doladil k bajku, len to co mi hovoril David ako su maksie a a pritom som od Galiho ooovela lahsi k tomu tak to yas mi vadi
29.11.2017 - 16:46:39
00
No, hlavne som si ja nevsimol, ze Spoony nie su bezduse. A ja stale pisem o Spoonoch, co su DH rafky a urcite asi tak 10x pevnejsie nez i29, a ty ale stale rozpravas o Spank Trail, co su tazko porovnatelne rafky. A ani raz si sa nepozrel co su to zac (lebo by si hned zistil ,ze nie su tubeless). Potom necakaj, ze ti tu niekto bude radit, lebo ty sa radis len sam so sebou a je naprosto marne ti nieco pisat. To je potom debata jak s hluchonemym. A to iste bolo z tlmicom. Darmo som ti 10x napisal to iste, ako keby som hrach na stenu hadzal, stale si si robil len to svoje... /neber to v zlom, ale nebavi to potom/
29.11.2017 - 18:57:37
01
keyboard_arrow_up