No neviem, ale ked je vonku takyto marazmus, tak by som jazdil len po krytych mostoch. Hoci na pristavnom vie byt tiez vela snehu a ladu :/
Urcite by som vsak nesiel cez apollo, na tych hladkych otvorenych rampach som sa vymlatil uz viackrat, aj na mtb.
--btw co sa tyka pristavneho, tak treba jazdit tou druhou lavkou, tam su rampy kryte na oboch stranach.
02.12.2017 - 10:45:56
00
pio napísal:
Je pravda, že tiež hysterické príspevky cyklokoalície nemusím. Pravdou však je, že ani v piatok cyklochodník od Eurovea po Apolo nebol zjazdný. Pekne som sa tam vymlátil. Možno moja chyba, mohol som ísť po ceste. Most Apolo tiež nezjazdný. Po iné roky to bývalo odhrnuté. Od Prístavného mosta po Bosorku zjazdné s veľkou opatrnosťou. Od Bosorky po Obrátku úplne super. To je môj poznatok z piatka poobedia. To znamená, že bolo už dosť času minimálne most dať dohromady. Kto sa vlastne má postarať o spojazdnenie cyklocesty okolo Eurovea a o most Apolo? Nie, že by mi to trhalo žily, ale len pre zaujímavosť.


Co viem, tak o cyklocesty sa ma starat STARZ, okrem hradze, ktora spada pod Vodohospodarov.
02.12.2017 - 10:51:36
00
Tusi niekto co sa ide stavat pri pristavnom? Je to tam dobre zmasakrovane

Prílohy:

DSC_0158.JPG
DSC_0158.JPG 598.02 KiB thumb_up0thumb_down

DSC_0157.JPG
DSC_0157.JPG 501.37 KiB thumb_up0thumb_down

02.12.2017 - 12:08:36
00
Fuuha :/ asi priprava na R7. Vsetko co tam je, zmizne. Neviem ako budeme chodit na hradzu.

cyklokoalicia.sk
02.12.2017 - 12:13:13
01
iron.hide napísal:
Neviem ako budeme chodit na hradzu.


Je to tam nakreslene, zelene ciary.
02.12.2017 - 17:17:11
00
Ked to dostavaju, tak ano .. ale dovtedy .. pozeral som ten chodnik, ktorym sa chodi cez kolajnice a zdalo sa mi, ze je nedotknuty, tak mozno tak, obcas som tak chodil. /je trosku dole pod zelenou/ .. horsie je, ze rozsekaju uplne vsetko .. hradzu na Petrzalskej strane, tuna, pri Kopacovom ostrove, prechod Maly Dunaj , Jurava, cely areal pod Pristavnym .. vsetko kade chodim. A trvat to bude 2 roky , ci kolko .. most asi aj 4. Ale vtipne zacali v decembri, zrejme idealny cas :lol: /mali zacat v marci, len nejako sa zasekli/
02.12.2017 - 20:12:18
00
Zajtra som mal v plane sa ist pozriet na samorinsku atranu tak uvidime ci si to nerozmyslim
02.12.2017 - 21:25:30
00
lto napísal:
Ale vtipne zacali v decembri, zrejme idealny cas :lol: /mali zacat v marci, len nejako sa zasekli/

Vegetacny klud, idealny cas na vyrub.
02.12.2017 - 21:57:47
01
Začali už niekedy v októbri keď vyklčovali tie záhrady a teraz to rúbu ďalej.... Som zvedavý kadiaľ budem jazdiť do roboty.... Z Biskupíc na Patronku.
03.12.2017 - 09:35:08
00
Vegetacny klud tam, kde sa spravi kompletne vycistenie je fuk, oni inak vycistili kus lesa uz niekedy cca v marci na Petrzskej strane, behali tam aj nejaki ludia cosi merali, potom dlho nic, za mesiac s autom robili hlbkovy vrt pri Dunaji a potom zase nic, az v oktobri zrazu zo dna na den vycistili tie zahrady. Co viem, tak bol problem s pozemkami pri Jarovciach, kedy urad vydal 2 pravoplatne rozhodnutia na ten isty pozemok (dialnica & golfove ihrisko :lol:), ale ci aj ine problemy .. ale tak cesty sa robia na Slovensku v decembri, tak preco nie aj toto :lol: .. ked im dojde zas taka zima ako minule, tak to tam budu musiet fenovat :lol: .. mna sa to tiez dost dotyka :(
03.12.2017 - 11:03:50
00
Ak si dobre pamatam, tak ta cast pod Pristavnym mostom ma byt finalne riesena cyklo-podjazdom (kedze tade pojde cesta z Pristavnej, ako je aj vidiet na nakrese). Pocas vystavby predpokladam ze tam spravia docasne obchadzky premiestnovane podla toho kde sa prave bude stavat. Nemyslim ze si mozu dovolit to uzavriet, ide o jednu z najfrekventovanejsich cyklotras v meste.
03.12.2017 - 11:43:12
00
No dnes som tade isiel a ked si nebudem vsimat tie ladovce na cyklotrase tak to tam vyzera ako keby sa tam prehnalo tornado. Neskutocny bordel tam je.
03.12.2017 - 15:15:32
00
RoboMi napísal:
Začali už niekedy v októbri keď vyklčovali tie záhrady a teraz to rúbu ďalej.... Som zvedavý kadiaľ budem jazdiť do roboty.... Z Biskupíc na Patronku.


mas pravdu, vsetky tie zahrady zrovnali so zemou -> fotky.

--vela cyklociest nie je odhrnutych, urcite neodporucam ist po Kalinkovskej bocnej hradzi, su tam same namrznute slapaje a to po celej dlzke, na bajku sa tam ide fakt velmi zle. To iste aj ten kusok cyklotrasy na Pristavnej v BA - to uz nik nevie vycistit ani tychto par metrov :/
Asponze samotna samorinska hradza je uplne cista, kludne aj na ziletku. A ziadne auta.

Prílohy:

PC031271.JPG
PC031271.JPG 311.08 KiB thumb_up1thumb_down

PC031272.JPG
PC031272.JPG 475.52 KiB thumb_up1thumb_down

03.12.2017 - 21:16:39
00
Dnes som stretol ziletkara pri bufaci cierna hora pri moste, siel oproti mne smer obratka ale na hradzi v tych miestach je cista stopa tak 10-20cm ako kde a su miesta kde vobec nie je cisto tak neviem ako na cestaku chodi niekto, ja som mal co robit aby som to drzal na mtb.
03.12.2017 - 21:49:25
00
scarinko napísal:
Dnes som stretol ziletkara pri bufaci cierna hora pri moste, siel oproti mne smer obratka ale na hradzi v tych miestach je cista stopa tak 10-20cm ako kde a su miesta kde vobec nie je cisto tak neviem ako na cestaku chodi niekto, ja som mal co robit aby som to drzal na mtb.


Ja som videl pri hoteli Bonbon (pri Chorvatskom ramene) jednu zenu na cestaku. Ak isla od hradze, musela mat zaujimavu jazdu. Od pondelka do stredy maju byt plusove teploty, tak snad sa stihne ten lad pri Chorvatskom roztopit.
03.12.2017 - 22:02:06
00
keyboard_arrow_up