To ano ale zas ma trocha snezit cize neviem ci si pomozeme. Kto to ma na statosti? Trebalo by im.naposat ze nech si laskavo robi svoju robotu a staraju sa o to aby to bolo zjazdne a nerozbil si clovek drzku na lade.
03.12.2017 - 22:43:27
00
scarinko napísal:
To ano ale zas ma trocha snezit cize neviem ci si pomozeme. Kto to ma na statosti? Trebalo by im.naposat ze nech si laskavo robi svoju robotu a staraju sa o to aby to bolo zjazdne a nerozbil si clovek drzku na lade.


Ma slabo snezit, ale ten sa podla mna roztopi. Udrzbu cyklociest ma na starost STaRZ ale pochybujem, ze s tym ladom nieco spravia. Na rozdiel od januara tohto roka ( vid https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/36507/zladovateny-sneh-a-lad-na-cyklochodniku-popri-chorvatskom-ramene) spravili aspon nieco aj ked nie poriadne.
03.12.2017 - 23:26:45
00
mno tak dneska celkom slusne rano snezilo tak cakam ze sa to cez ten trochu natopi a v noci zase zmrzne lebo sa na to vsetky organy vykaslu. Predsa su ako ostatni uvedomeli obcania aj oni nazoru aky pocuvam denno denne ze ci mi nehrabe aby som v zime bicykloval. A ja im vzdy vysvetlujem ze keby si vsetci robili svoju pracu tak ako maju a trasy by boli bez snehu a ladu ako je to napr vo Viedni kde maju asi vyhrievane chodniky alebo co lebo tam je uplne sucho tak nema ziaden cyklista ktory je vhodne obleceny ani ten najmensi problem. Lenze... "Banda tupych hlav, poviem bez obáv,...."
04.12.2017 - 08:38:49
00
Ludia v STaRZ ale musia dobre vediet ze mnoho cyklistov jazdi aj v zime. Proste sa na to vy***.
Nic, treba nahodit poriadne gumy a budes vysmiaty. Ja som sa cez vikend ani raz nesmykol a to som jazdil po lade dost casto (vcera som nebol totiz na hradzi ako na asfaltke, ale na lesnych cestach okolo a tam to bolo samy lad
04.12.2017 - 08:52:58
00
Poriadne gumy na Grade.... To sa zapotím kým niečo vyberiem 😊
04.12.2017 - 09:17:49
00
Asi si predsalen kupim trenazera a budem "jazdit" pri otvorenom okne :D.
04.12.2017 - 10:07:21
00
Našiel som zdroj odkiaľ si mal ten nákres, tu je to celkom dobre spracované https://cyklokoalicia.sk/2015/06/rychlostna-cesta-r7-a-cyklotrasy/
Len som zvedavý ako to bude vyzerať naozaj ...
04.12.2017 - 10:42:53
00
no a ako to tam bude pocas vystavby? vyzera ze nijako.
pamatam si ze kedysi som tade jazdil takou skratkou, co zacina hned za slimakom pod mostom. Islo to okolo nejakej budy s bezdakmi a potom cez nasyp s kolajami, tam treba davat pozor na vlaky. Potom ta to vypluje na tej sirokej ceste, kde uz je cyklotrasa. Podla mapiek vyzera, ze tato skratka by nemala byt dotknuta vystavbou, ale bohvie, mozno to tam uzavru cele.
04.12.2017 - 10:50:34
00
iron.hide napísal:
Ludia v STaRZ ale musia dobre vediet ze mnoho cyklistov jazdi aj v zime. Proste sa na to vy***.
Nic, treba nahodit poriadne gumy a budes vysmiaty. Ja som sa cez vikend ani raz nesmykol a to som jazdil po lade dost casto (vcera som nebol totiz na hradzi ako na asfaltke, ale na lesnych cestach okolo a tam to bolo samy lad
len co su poriadne gumy, do ramu nedostanem asi nic sirsie ako 2,3 takze nic zazracne a hlavny problem toho ladu je ze su to vysoke kusy co ti hodia koleso kus do strany a ides do smyku, keby neboli vyjazdene tie dve stopy o sirke cca 15cm neviem kadial by sa jazdilo. Na lad sa obavam ze jedine spikery, tam nic ine nepomoze. Len co ked to clovek potrebuje len na par usekov a potom s tym ist xy km po suchom asfalte je na prd.
04.12.2017 - 10:56:45
00
2.3 su ok, obe mierne podhustene. ja tiez nemam spikery, ani mi netreba.
04.12.2017 - 10:58:25
00
to bol tip, este som to neskusal, zatial su tam 2.1 mavic co boli na kolesach co som kupil, skusim tam obut ikony 2.2 co mam doma a su o dost sirsie a uvidime ako to bude vyzerat
toto tam mam teraz, je to podhustene takze sa na tom blbo slape po rovine :)
https://shop.mavic.com/en-us/crossmax-pulse-d7123.html#1028=3419
04.12.2017 - 11:06:20
00
ja mam klince uz asi 5-6 rokov v zime, vzdy ked sa ochladi pod nulu tak to prehodim a az kym sa neotepli nad nulu na jar, vacsinou jazdim aj tak po suchom len malokedy ako napr teraz ze je sneh/lad a klince drzia, nic im nie je
par tisic km (3 +-) to urcite uz nabehane ma v zime a stale to vyzera jak nove
04.12.2017 - 12:06:06
00
a ktore mas pls?
04.12.2017 - 12:53:38
00
ja mam trekove continental nordic spike
http://www.chainreactioncycles.com/continental-nordic-spike-240-winter-tyre/rp-prod30211
04.12.2017 - 13:17:45
00
V tom nákrese premiestnení cyklociest do nových polôh, kvôli výstavbe R7, chýba ešte jedna prekládka, ktorá tam nie je zakreslená. Keďže sa začína aj celková prestavba križovatky Prievoz D1/R7, tak cyklocesta smerujúca od toho nadjzadu ponad Bajkalskú po Hraničnú ulicu sa bude prekladať viac východne, keďže v jej koridore pôjde jedna z nových cestných vetiev tejto rekonštrukcie dialničnej križovatky.
Ak ste ma nepochopili, prikladám obrázok:
dialnice.info
04.12.2017 - 22:03:01
00
keyboard_arrow_up