a Mišo sa nevyjadri? uz som si pukance isiel robit sakra, ja ze to bude prijemne citanie:-)
05.12.2017 - 16:51:18
04
Mišo to stále rozdýchava. :)

Inak čo sa USB-C týka, Apple sa podieľal na jeho vývoji, veď aj napr. taký Macbook má len USB-C. Už sa teším na komentáre, keď Lightning zrušia a zavedú USB-C plošne.
05.12.2017 - 17:50:18
00
fedor21 napísal:
Dobrý deň, misopetrovic .
USB-C je tu s nami už od roku 2014, ja som mal prvý telefón s USB C na začiatku roka 2015 a to Nexus 5x. Precital som si VšETKY vaše príspevky v tejto téme! Vy ste ešte v roku 2015 tu trápne obhajovali vašu Nokiu s Windows Phone, Pýtam sa, kde je nokia resp. ten vás super operačný systém WP teraz??? :rofl: Tvrdohlavo a bez argumentov ste tu tlačili bludy aký je WP super, a aký je android oničom oproti WP. Takže android ma USB-C ešte odvtedy, keď Vy ste tu šibrinkovali s Nokiou na WP a nič lepšie ste si v tej dobe ani nevedeli predstaviť a ja som už frcal na USB-C. Tak to ste pašák pán Petrovič. Mimochodom aplle malo Lightning tak možno 1,5roka skôr. Takže najprv si zistite fakty, lebo sa absolútne nevyznáte v problematike a len tliachate prázdne reči ako aj v iných témach. Teraz ste sa dostali k apple a už je apple to naj. Typické pre ľudí ktorí si myslia, že oni majú len to naj. Takže keď sa pýtate: "koľko to bude trvať kým prídu s podobným systémom ako ma jablko us roky. Tak ja Vám odpoviem: že keď Vy ste mali ako svoj absolútny vrchol, dáku Nokiu s WP (čo bolo podľa Vás 100x lepšie ako hocičo na androide, ako ste tvrdili v XY príspevkoch), tak my normálny užívatelia sme už dávno mali to, o čom sa Vám vtedy ani len nesnívalo s tou Vašou nokijkou a windows phonom, a to bolo USB-C. Teraz ste zas frajer s applom čo? Typické. Prosím nevyjadrujte sa k veciam o ktorých viete veľké h.... Choďte si radšej vážiť komponenty, alebo polepy na ráfky..



Pekny sloh, ale kedy sa to u androidu stane standardom? Este stale sa robi kopa modelov s obyc microusb koncovkou....a to je to o com hovorim....
05.12.2017 - 18:54:07
00
bedo napísal:
Mišo to stále rozdýchava. :)

Inak čo sa USB-C týka, Apple sa podieľal na jeho vývoji, veď aj napr. taký Macbook má len USB-C. Už sa teším na komentáre, keď Lightning zrušia a zavedú USB-C plošne.


Miso pol dna cestoval aj v hmle ze nevidel na 20metrov pred seba.... Nejakeho anonyma na mtbikeri vazne nemal potrebu riesit promptne :)
05.12.2017 - 18:58:07
00
Mám pocit ze vela ludom ušla poita. Nik neriešil čo je lepšie, ani ze zrusia hento alebo hento, ale určité spravánie pána Petroviča na fóre, to ako má potrebu sa vyjadrovať k veciam o ktorých nemá ani len tu najmensiu šajnu, len aby sa vyjadril. Vzdy má strasnu potrebu, az je to do oci bijuce, len aby niečo napisal. Nazval by som to takou malou "bezcharakternostou" . Forum navstevujem mozno dlhsie ako pan volodaj, tak isto príspevok oničom, vôbec nie k veci, skor uplne od veci. Lenze dnes to už trosku prekročilo medze a stalo mi to za reg. Skusme mensie repete: Zacnime cerovou drahou (ak si dobre pamatam, ci to bol iny trail?) ze prejde na cestaku. Predam bajk, kupim fotak, som velky fotograf, a bicykle v galerii fotíte nahovno. Ukradli ste mi profilovu foto, vsetkych Vás zažalujem, nevadí že som na smiech. Neviem si zvážiť poriadne ani len kolesa a vypočitat si hmotnost, ale budem všetkých presviedcať o svojej absurdnej pravde. O nálepkách na rafoch radšej pomlčím to myslim ze nemá obdobu. A takýchto veci je nespocetne vela xy ktorými sa p. Petrovic prezentuje. Odporučam p. Petrovičovi radšej sadnút na bajk a chytať pokemonov počas jazdy, ako to mal v oblube a nie sa vyjadrovať k niecomu na čo proste nemá (nie finačne). Ide o jeho spravanie na fore v hociktorej téme na akukolvek tému. Nerieste teraz ucb-c a neviem čo, ale to že jednak si ten clovek kazí meno a robi zo seba hlupáka. Citujem p. Karpaka dva dni do zadu : "Michal Ty skoro kazdym prispevkom zdrbavas sam seba.Ale s tvojou povahou si to nedokazes uvedomit.Ja Ti uz ozaj nepotrebujem prikladat " Pán Petrovič pýtali ste sa citujem Vás príspevok do SLOVA "koľko to bude trvať kým PRIDU S PODOBNYM SYSTEMOM AKO MA JABLKO us roky???? Tak uz sa dockali aj ludia so zelenym muzickom :) " COHO SME SA TEDA DOCKALI? A teraz tu pisete o standardoch a snazíte sa z toho takto lacno vyklučkovat co je viac ako trapne? Kde ste predtým pisali o štandardoch? Tak ako pre debila: ANDROID PRISIEL S PODOBNÝM SYSTEMOM UZ TAK DAVNO, ze vy ste mali vtedy micro USB a o USB-C ste nemali ani len sajnu, nie to este o lightningu a teraz tu struhate frajera. Koho zaujma daky galaxy note 7. Ty mudrc: Februar 2015 Nexus 5x. Chapeme sa, alebo urobime este vacsieho blbca zo seba? Gol je, ze pritom mate tel. s ubc :D Este raz: "Tak uz sa dockali aj ludia so zelenym muzickom" Coho sme sa teda dockali? Ste smiešny a nema to naozaj cenu, gratulujem Vám. Vzdy ked ste dostali protiargument od hocikoho, ktorý bol pre Vas nepriestrelný, alebo Vám dokazal niekto opak, zaliezli ste na par dni boli ticho, lebo sak k tomu nebolo co povedat a obhajit sa nedalo ako, a potom ste opat vyliezli a zacali na forum pisat hluposti a vyjadrovat sa k veciam ktoré su pre Vas asi tak vzdialene, ako odtialto na mesiac...
Ps. nejdu tu o obhajobu toho alebo toho, na to sa len trapne vyhovárate, ide o to ze sa vyjadrujete k temam o ktorych viete velke h..... len aby ste nieco napisali silou mocou. Podme na tu cerovku radsej na cestaku, alebo dajme polepy z rafkou dole ved usetrime 40g, pripadne mozme ist do temy: fotografovanie, struhat frajera :D. Vy byt moj syn, tak si odrežem vajcia nech už taku chybu nespravim TY MUDRC


Naposledy upravil fedor21 dňa 05.12.2017 - 19:46:33, celkovo upravené 3 krát.

05.12.2017 - 19:07:45
00
fedor21 a este jedna vec na tvoju adresu, ked si.mal potrebu sa koli mne regnut mal by som ti venovat trochu casu

Takze postupne, v dobe ked som mal WP lumia 720 (neskor lumia920) som na WP presiel z androidu a v tej dobe android nemal nic pouzitelne padalo to aj v obycajnom webovo prehliadaci, mrzlo, baterka vydrzala uboho kratko, fotak nestal za rec

WP bol stabilny, nesekal, nepadal.... ALE konkretne 920 bola neskutocne tazka tehla :tmi:

Iphone mam vyse 2 roky a pokym som ho nemal tak som microusb priste trpel ale spokojny som s tym veru nebol....

Inac ty mudrc ano usb-c bol predstaveny v roku 2014 ale napriklad samsung ho prvykrat pouzil az v galaxy note 7 a to sa pisal rok 2016 ak sa dobre pamätam :)

Inac povedane pri android telefonoch ani pri top modeloch to nebolo este donedavna vobec standardom!


Ja iphone nijako neospevujem (sam mam momentalne xiaomi mi a1 z dôvodu potreby dual sim telefonu...to len ty si mal nejaky pocit ze tu urazam tvoj dokonaly android... Len si zvolil dost blby sposob obhajoby....lebo zrovna s tym usb-c si sa moc netrafil ;)
05.12.2017 - 19:17:02
00
Vratim sa k prapôvode rozvírenej diskusie(qua aké iy? Ako to bolo s tým vírom, výrom a vlkmi čo vyli? 😀)
Káblik aj svieti. Velice dobrá kúpa to bola. 😀

Prílohy:

8683CFD1-B041-4AEB-A99D-6DEF05D6C781.jpeg
8683CFD1-B041-4AEB-A99D-6DEF05D6C781.jpeg 241.72 KiB thumb_up0thumb_down

05.12.2017 - 20:44:23
01
Hosť napísal:
Takze postupne, v dobe ked som mal WP lumia 720 (neskor lumia920) som na WP presiel z androidu a v tej dobe android nemal nic pouzitelne padalo to aj v obycajnom webovo prehliadaci, mrzlo, baterka vydrzala uboho kratko, fotak nestal za rec


Ja len k tomuto, lebo nemám rád takéto suverénne a jednoduché zovšeobecnenia. Objektívne priniesol rok 2013 dosť veľa legendárnych Android smartfónov, ktoré boli niektoré také dobré, že do dnešného dňa slúžia mnohým. Tvoje zovšeobecnenie, že nebolo vtedy nič použiteľné a všetko bolo vlastne celé zlé je podľa mňa nepravdivé.

Pár príkladov:
https://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php
https://www.gsmarena.com/htc_one-5313.php
https://www.gsmarena.com/samsung_i9500_galaxy_s4-5125.php
https://www.gsmarena.com/motorola_moto_x-5601.php
05.12.2017 - 20:54:44
01
Nekonečné témy. Android * Windows Mobile (W10) * iOS
SHIMANO - SRAM
26" - 29"
Duše - Bezduše
,,,
05.12.2017 - 21:05:45
02
Android, Shimano, 26", bezduše :lol:
05.12.2017 - 21:20:27
03
Android, usbc, shimano, 29, duše, dieta:-) hadzem pukance do mikrovlnky a čakám pokračovanie...bravo, ale fedor ma miša dobre zmapovaneho, všetko čo napísal som na fóre čítal.... mišo SISku na teba, všetko čo napíšeš mi ze byť použité voči tvojej osobe, tak sa radšej častejšie "cencúľuj" napríklad ako pis:-) mier s vami
05.12.2017 - 22:04:14
00
tak ono keby si si dal tú námahu...a začal príspevok po príspevku študovať čo kto napísal... ver tomu že také množstvo breptov by si našiel na hocikoho na fóre... :lol:

ale som rád že si niekto dal tú námahu a podrobne ma sleduje :lol: len nádejného stalkera musím sklamať.. na pánov v rokoch veru niesom :tmi: ale palec hore za vytvorenie nového gmail konta aby mohol vytvoriť nové mtbiker konto....

"Teda, to muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co?" - z filmu Pelíšky (1999) :lol:
05.12.2017 - 22:55:33
00
misopetrovic napísal:
“Som si hovoril kolko to bude trvat kym pridu s podobnym systemom ako ma jablko us roky.... Tak uz sa dockali aj ludia so zelenym muzickom :)
Na tu otazku coho sme sa teda dockali my s androidom? A kolko to teda trvalo, odpovedate takto? :
misopetrovic napísal:
tak ono keby si si dal tú námahu...a začal príspevok po príspevku študovať čo kto napísal... ver tomu že také množstvo breptov by si našiel na hocikoho na fóre... :lol:
ale som rád že si niekto dal tú námahu a podrobne ma sleduje :lol: len nádejného stalkera musím sklamať.. na pánov v rokoch veru niesom :tmi: ale palec hore za vytvorenie nového gmail konta aby mohol vytvoriť nové mtbiker konto....
"Teda, to muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co?" - z filmu Pelíšky (1999) :lol:
Sam ste si odpovedal, ze pisete brepty a nezmysli !!! Len sa snazite obhajit, ze pisete h.vna, a pisete k temam o ktorých viete opäť len hov. a. Nazvyme to breptiky, keby si hladal tak najdes na kazdeho, zial nie nejdes, urcite nie Vasho rangu a kalibru :D
TO JE TEDA ODPOVED K TEME, K VECI A UPLNE PRESNA NA TO, CO SOM SA PYTAL. Obkecavat viete ale priamo odpovedat nie, len tliachate o breptoch a vyhýbate sa odpovedi, lebo viete, ze pisete *****..ny.
Pekne zbabele. A ked pan Gusto0 spolu s pano petrovicom povedia, ze mam dve konta, tak to tak aj urcite bude :D Tak ako s nálepkami a xy vecami co vysli z jeho ust a realita kilometre daleko...


Naposledy upravil fedor21 dňa 10.12.2017 - 17:12:53, celkovo upravené 1 krát.

09.12.2017 - 19:00:55
00
A vlastne vidim, ze niesom ani sam, a uz niekto napisal co si o Vas mysli a tiez v podstate spomina, ze pisete o veciach o ktorých nemate ani sajnu, a par ludi s tym aj suhlasi :) Takze drzim palce v predani lectora tazko vygramarceneho kt, hned ide na predaj. Sak Vas to bavi :rofl:

Prílohy:

Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg 172.72 KiB thumb_up2thumb_down

09.12.2017 - 19:24:38
00
zena chod spravit pukancééééééééééé:-) yes, to be continued
10.12.2017 - 14:21:28
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up