Dufam, ze je to tak ako pises :). A veru, ludia sa kvoli vianociam zblaznili. :lol:
06.12.2017 - 15:15:48
00
väčšinou v decembri berú posily a tie majú iný štýl práce ako tí čo chodia celý rok, napríklad je znova na svete problém, že nevedia trafiť :D
06.12.2017 - 16:52:52
00
Hosť napísal:
väčšinou v decembri berú posily a tie majú iný štýl práce ako tí čo chodia celý rok, napríklad je znova na svete problém, že nevedia trafiť :D


V dnesnej dobe, ked nam na obeznej drahe Zeme plava niekolko desiatok navigacnych satelitov, a urcite ma kazda dorucovatelska dodavka prijimac dat z tychto satelitov, moznost netrafit sa je pre mna nepredstavitelna...
06.12.2017 - 17:19:34
01
pre mňa tiež, ale realita je bohužiaľ iná, ale sem tam aj prekvapia, keď po telefonáte povie, že si to hodí do navigácie.. na druhú stranu dosť silno pochybujem, že všetky navigácie nás nájdu po zadaní čísla domu, predsa len tu ani google auto neprešlo :D
06.12.2017 - 17:28:35
00
Hosť napísal:
pre mňa tiež, ale realita je bohužiaľ iná, ale sem tam aj prekvapia, keď po telefonáte povie, že si to hodí do navigácie.. na druhú stranu dosť silno pochybujem, že všetky navigácie nás nájdu po zadaní čísla domu, predsa len tu ani google auto neprešlo :D


Je pol siestej a mne sa zatial nik neozval. Keby mal kurier problem s navigaciou, ale aspon by sa ozval, tak by som ho navigoval na najblizsi vyraznejsi orientacny bod a dobehol tam. :D Vidim to tak, ze maju toho ozaj vela a asi pride az zajtra rano. Stve ma vsak, ze som premrhal den zbytocnym cakanim. Chybaju mi notifikacne SMSky.
06.12.2017 - 17:39:54
00
init: mne tiež dnes SPS doručovalo balík (nie od Mtbiker), ani email, ani sms, že mi budú niečo doručovať, a kedy. Iba telefonát od kuriéra že za 5 minút je pri mne. No za toto ich mám chuť poslať s prepáčením akurát tak do pi.e.

Ale zajtra by mal prísť balík od Mtbiker, a som veľmi rád za možnosť odberu v "parcelshope". To je pre mňa najlepšia možnosť. :y:
06.12.2017 - 18:00:41
00
Dzejkob napísal:
init: mne tiež dnes SPS doručovalo balík (nie od Mtbiker), ani email, ani sms, že mi budú niečo doručovať, a kedy. Iba telefonát od kuriéra že za 5 minút je pri mne. No za toto ich mám chuť poslať s prepáčením akurát tak do pi.e.

Ale zajtra by mal prísť balík od Mtbiker, a som veľmi rád za možnosť odberu v "parcelshope". To je pre mňa najlepšia možnosť. :y:


5 min. je este stedry cas. Ak ti zavola, ze je uz dole...no beda ak si vtedy v sprche, alebo riesis serioznu zalezitost v este mensej miestnosti :lol: . Niekedy vedia prist o nejaky cas neskor, ale nebyva to standard ak si dobre spominam. V tomto som spokojnejsi napr. s GLS. Poslu ti SMS den vopred, ze na dalsi prac. den mozes ocakavat kuriera, potom ti rano v den dorucenia poslu SMS, ze odkedy dokedy mozes cakat kuriera (napr. od 9:00 do 16:00) a do tretice mi kurier vola v par hodinovom predstihu, ci ta zastihne od do (ovela mensie casove okno oproti tomu spomenutemu v SMS).
06.12.2017 - 18:19:30
00
Prosim Ta, necituj posledny pispevok v teme ked nan odpovedas. Staci text napisat dole do okienka "Rychla odpoved" a potvrdit "Odpovedat v teme".
06.12.2017 - 18:41:48
01
Aye aye, captain moderator :D .
06.12.2017 - 18:47:20
00
Trvalo to, ale kurier nakoniec prisiel dnes podvecer. Do buducnosti mam ponaucenie, ze ak nechcem cakat o 1,5 dna dlhsie, musim sa zasobit v mesiacoch, ked na Slovensku nevladne nakupna horucka, tj. februar-november :lol: .
07.12.2017 - 19:24:39
00
Dnes som si objednal dve položky. Jedna s uvedením doby dodania do 4 a druhá do 3 dní. Na objednávke mi však vyskočil dátum dodania 18.12., t. j. 11 dní. Pri takomto, už notoricky sa opakujúcom zavádzaní zákazníka, to teda bude moja štrnásta ale zrejme zároveň aj posledná objednávka.
07.12.2017 - 23:26:58
00
GaliPe54 dátum doručenia je počítany na základe dostupnosti produktov a času prepravy a Ty ho potvrdzuješ v objednávke. Nemôžeš počítať kalendárne dni lebo cez víkendy kuriéri ani expedícia nefunguje. Nemôžeš počítať dnešný deň lebo je pred polnocou. Tie produkty sú do 4 pracovných dni u nás, potom sa zabalia a pošlú k Tebe. Je tam rezerva 1 deň a 1 deň trvá preprava. Keď si to pozrieš v kalendári tak to vyjde na 18.12. Pravdepodobne to aj tak príde skôr, ale radšej si davame rezervu. Všetky objednávky Ti tento rok prišli načas alebo skôr ako sme avizovali, nie je tak?
07.12.2017 - 23:55:22
00
Ale potom je pri tovare zavádzajúco uvedené: "do 4 dní", keď nie ste schopní doručiť ho ani do 7 pracovných dní. Nie je tak?
08.12.2017 - 01:53:17
00
https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html
08.12.2017 - 06:41:47
00
Do 4 dni znamená že tovar je typicky do 4 pracovných dní (a tam sa nemôže rátať deň objednania) u nás v predajni. Ak by si zvolil osobný odber tak je dátum doručenia skorší ako keď to ešte musíme zabaliť a vyexpedovať kuriérom. Je tam rezerva 1 deň lebo kuriéri môžu meškať a expedícia môže byt preplnená. Ale toto všetko mame transparentne vysvetlené a troska nechápem že nas obviňuješ zo zavádzania po 14 objednávkach keď Ti chodia načas alebo skôr ako boli avizované.
08.12.2017 - 09:03:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up