No som rád, že to niekto priznal, lebo podľa fotiek to tak aj vyzerá :).
05.12.2017 - 19:44:41
00
marinada postol blackline, ten ma ine vetranie nez ostatne fr enduro 16 a trail 20, to bol jediny dovod preco som ho bral aj ja, mne zase chybaju vesele farby
ale ako spotim sa tiez, ale ja by som sa spotil aj holy, keby som isiel na biku
to len na margo ze neni FR enduro ako FR enduro (resp trail, bo aj ten ma blackline verziu)
06.12.2017 - 12:24:56
01
Jasné, niekomu to nevadí, ja pri kúpe batohu pozerám dosť na chrbát a vetranie, je to pre mňa dosť podstatné pred kúpou. Ten batoh nie je najlacnejší, takže by som tomu prikladal väčšiu váhu ako pri nejakom batohu za 50 €. Ja som tomu Evocu nikdy moc neprišiel na chuť. Dizajnom sa mi tie batohy nepáčia, ale vec vkusu. No pri cene okolo 150 € by som si už teda radšej pár € priplatil a zobral ten Deuter, ktorý sa dá kúpiť za cca 170 -180 € a je riešený podľa mňa o dosť lepšie. Ale vec názoru, viem, že Evoci sú tu dosť obľúbené a hlavné je aby batoh každému vyhovoval podľa jeho predstáv, čo si myslí iný nie je podstatné :) .
06.12.2017 - 16:09:59
00
Mne sa napríklad páčia, mám Evoc FR trail RED, kúpil som ho za veľmi dobrú cenu, tuším 110. Odvetranie nie je bohviečo, určite sú aj lepšie batohy ale podľa mňa to nie je ani až také zlé. Absolvoval som výjazdy aj keď bola teplota 30°C + a síce som sa celý potil, nemal som pocit ze by som bol pod batohom prehriaty.

Na druhej strane, chránič chrbtice (radšej mať a nepotrebovat), veľmi robustný a odolný, perfektne sedí na chrbte a ani pri celodennke 100km+ mi neprekážal. Páči sa mi rozloženie vreciek a priehradok, pláštenka, držiak chráničov, priehradka na náradie... neľutujem túto kúpu. Ale zišiel by sa mi ešte jeden taký cca 10l na krátke výjazdy kde stačí hydrovak a základné náradie.
06.12.2017 - 18:32:12
00
Imro neviem co take extra vidis na tom odvetrani na Deuter attack aby si si musel priplacat.. podla mna ten 10L evoc co sem dal Bade ma rovnake odvetranie a tie Evoc blackline to maju tiez podla obrazkov super vyriesene..
06.12.2017 - 18:43:22
01
NortySPt am máš výber dosť veľký, záleží od rozpočtu :) , mne sa celkom páči tento http://www.suncycle.sk/sk/produkt/batoh-shimano-rokko-ii-8-modry/9160
miidlo chceš povedať, že v tom odvetraní nevidíš rozdiel? :) určite super ako píšeš...
06.12.2017 - 18:49:19
00
Ja mam Osprey raptor, tie ostatne posudzujem len podla rovnako obrazkov ako Ty.. ale rozdiel medzi tymto : https://www.evocsports.com/products/backpacks/cc-10l
a tym deuter attack moc velky nevidim
06.12.2017 - 18:59:00
01
Tak ten 10 l má to odvetranie celko dobré, no ten 16 l o ktorom sa tu písalo, by som povedal, že to má riešené horšie :). Aj tak sa to ťažko takto posudzuje, pokiaľ si to nevyskúšaš, jeden môže sedieť viac ako ten druhý... Ale voľba je na každom z nás, bolo to len také moje zamyslenie nad tým odvetraním, nič viac :)
06.12.2017 - 19:16:14
00
Hej ale ten 10 l evoc nie je protector.Mne vcera prislo jedno potitko enduro team a neverim ,ze moze nejako odvetravat,co plati si myslim aj pre blackline.Skratka neviem ,kade by ten vzduch prudil.Ale mam to akurat tak vo vytrusniku,lebo su aj tak vzdy spoceny jako prase. Pripada mi to ako hladat odvetranu vlozku do gati.
06.12.2017 - 22:10:10
01
Mam Arcore zo sportisima vtedy ked som kupoval stal asi 10eur

https://www.sportisimo.sk/arcore/cruiser/125827/

Do neho som dokupil z Decathlonu 2litrovy vak na vodu. Vozim ho v jeseni a v zime a uplna pohoda.
07.12.2017 - 06:23:59
00
Vozi ho dany macaskill aj hannah barnes cize reklamu to ma slusnu, vyzeraju bohovo a potim sa aj ked ziadny ruksak nemam cize toto je vec ktora ma nijako netrapi. Ale kazdy ma svoje poziadavky kazdemu vyhovuje nieco ine
07.12.2017 - 06:39:51
00
No inak ja sa tiež potím ako hovado, aj bez ruksaku. V zime jazdím na lahko, len s podsedlovou kapsičkou kde mám náhradné funkčné tričko a snažím sa ísť trochu rozumnejšie nech sa úplne nespotím, aj keď sa mi to darí málokedy..:) No a v lete mi to je úplne jedno, lebo aj tak som vždy celý mokrý, podstatné je aby mi ten ruksak sedel a ohľadne toho som s mojim výberom spokojný, lebo počas jazdy o ňom ani neviem.
07.12.2017 - 07:22:56
00
Jo, potenie pod evocom je podstatne vacsie ako pod osprey raptor, ktory som mal pred nim. Ale aj tak by som nemenil, toto je jedine minus tychto batohov oproti mrte vela plusom.
07.12.2017 - 08:36:31
00
Aké sú tie hlavné plusy Evocu? Budem asi na novú sezónu kupovať aj väčší batoh (okolo 20L, teraz mám len 10L) a rád sa nechám inšpirovať. Dik
07.12.2017 - 08:52:32
00
Pre mna hlavne priestrannost a pohodlnost - ked je plne nalozeny ani o nom neviem (teda nevedel by som, keby som nemal mokry chrbat :-D ), vyborne rozdelene priehradky, ku ktorym sa v pohode dostanes aj ked si nalozeny po okraj a potom uz vsetko ostatne, co tu bolo popisane ako drziaky chranicov, helmy, protektor...
Niekomu ta jeho velkost nemusi vyhovovat, ale ja mam radsej volne miesto v batohu ako opak
07.12.2017 - 10:56:48
00
keyboard_arrow_up