Jezus len ma zaraza,ze ty sa musis vyjadrovat snad v kazdej teme,aj v takej,o ktorej hovno vies,to len tolko. Ty si nas taky vsevedko,vsadebolko ;)
08.12.2017 - 15:27:45
02
34% :D
08.12.2017 - 15:32:55
01
canopus: Chapes rozdiel medzi vyjadrovanim sa a pytanim sa? Asi nie. Ja som sa chcel nieco nove dozvediet a preto som sa na to spytal. Bola o tom diskusia ak si si nevsimol a o tom je diskusne forum. Ale Ty samozrejme musis mat primitivne poznamky o nejakej zaprdenej BA, lebo Ty zijes v luxusnej lokalite a nemas potrebu sa zbytocne vyjadrovat k nicomu, ze? Napr. nedavno k tomu sledovaniu spotreby si sa velmi hodnotne a prinosne vyjadril. Ostatne skoro ako vzdy ku vsetkemu... ;)
08.12.2017 - 15:51:17
00
drzte huby! ste na fore alebo v holubniku?
08.12.2017 - 16:21:34
00
Ešte ohľadom nakupovania a všeobecne používania btc. Na android silno odporúčam mycelium wallet. User friendly, ale sú tam aj pokročilé funkcie + nakupovanie cez kreditku bez overovania totožnosti. Na desktope blockchain.info, rovnaké výhody ako predchádzajúce
08.12.2017 - 17:36:40
01
inak vcera som pozeral burzy a na jednej bola cena bitcoinu pod 12000 a na druhej 17500...
de je hacik nakupit na jednej a predat na druhej?
chcel som to rovno skusit, al enebralo mi kreditku, furt pisalo ze mam nieco confirmovat a potom aj chvilu som videl akoze kupene bitcoiny ale potom to zmizlo, tipujem ze mal vyskocit daky ten 3d secure kod este ale nic nevyskocilo
10.12.2017 - 08:34:22
00
V pyramide mozu taketo cachre robit iba na vrchole pyramidy. 🙃
10.12.2017 - 10:22:59
00
Tu mas viac pyramid a prepinas sa medzi nimi. Pointa je ze dakto zada ze nakupi za lacno a ide spat, nedzicasom klesne cena, ty to kupis inde a predas to tomu v podstate uz za draho ;-)
10.12.2017 - 13:07:19
00
to co chces spravit sa vola arbitraz, a tie rozdiely v cenach na burzach su presne kvoli problemu na ktory si narazil. Na niektorej moze byt komplikovane vyberanie fiatu a preto je cena vyssia ako inde. Svojho casu tak bolo na mtgox, potom na btc-e. A netrap sa s tym, lebo natom nezarobis.

a ked su to vsetko pyramidy tak by som bol rad ak by ste to podopreli aj nejakym argumentom. Je celkom unavujuce to dookola pocuvat bez jedineho vysvetlenia (a vsetky ktore si viem predstavit su neskutocne naivne)
10.12.2017 - 13:26:14
01
Dám ti jeden argument. Ak ti niekto ukradne bežnú menu, polícia sa tým zaoberá, existujú isté ochranné mechanizmy a slušná šanca, že dostaneš svoje peniaze späť. Ak ti ukradnú kryptomenu, si v ... Nie je momentálne výhodnejší hack, ako hackovať priamo peňaženky či burzy kryptomien. Padajú ako hnilé hrušky, kradnú sa obrovské sumy. A jediné, čo s tým môžeš urobiť je vyplakať si srdiečko niekde na FB.
Ako špekulácia sú krypto skvelé, ale každý by mal do nich vraziť iba toľko, koľko je ochotný hneď zajtra stratiť...
10.12.2017 - 14:15:26
00
Co to ma s pyramidou? Nič..
Takže ľudia by nemali byť svojpravni? Necháme hocjakeho primitíva šoférovať 20tonovy nákladiak, a zverime mu svoje životy na cestách, ale nedáme mu právo starať sa o svoj vlastný majetok?
A mimochodom keď stratím alebo mi ukradnú 100eur bankovku tak je skoro iste ze ju už neuvidím.
10.12.2017 - 14:32:45
00
Pyramídy sú ICOs
http://bitcoinchaser.com/top-5-cryptocurrency-scams
http://altcoins.com/scamcoins
https://steemit.com/cryptocurrency/@egoitss/scamcoin-list-1
A napríklad taký Mt.Gox, vyhovárajú sa na hack, ale dokázané bolo iba tunelovanie vlastným správcom...
Neviem prečo by sa ľudia nemali starať o vlastný majetok? Ja len vravím, že kryptomeny sú hazard, ruleta, vsádzanie na čiernu či červenú.
10.12.2017 - 16:40:11
00
nikto tu nespominal ICO... ale hej, tie su vacsinou cisty odrb
zakladne pravidlo je nenechavat kryptomenu na burze. Ani ja by som nenechaval svoje eura na stranke kde poriadne ani nechcu vediet ze kto som a odkial pochadzam. Pisal si typicky argument ze ked stratis kryptomenu alebo ti ju ukradnu tak ti ju nikto nevrati. Co je podla mna v poriadku.
10.12.2017 - 18:31:27
00
Pýta sa chlapec otca, ktorý obchoduje s Bitcoinom:
- Oci, dáš mi 10 eur?
- Čo? 9,30? Načo ti je 11,50?
10.12.2017 - 21:48:40
01
Ja sa dost zaujimam o svetovu ekonomiku ( nie zeby som investoval na burzach a podobne, ale clanky a suvislosti ohladom ekonomiky si velmi rad precitam ) a osobne si tiez myslim ze v momentalnej situacii je uz btc pyramida ako z ucebnice. skusim par mojich poznamok k tomu...
- dodnes nikto nepotvrdil kto stvoril bitcoin a kto by bol pripadne "zodpovedny" za to ze zo dna a den mozete prist o svoje uspory ( teda ak by ste nakupovali btc teraz za ich trhovu hodnotu )
- v polovici roku 2017 som zaznamenal na viacerych weboch clanky o moznych problemoch likvidity svetovych bank na prelome rokov 2017/2018
- ako na potvoru od cca tohoto zverejnenia az do dnesneho dna tu zrazu mame bitcoin-maniu a neskutocne vystrelenie ceny za tuto kryptomenu ( zrazu chcu na btc zbohatnut aj ludia ktori mu vobec nerozumeju a vkladaju tam svoje peniaze )
- naopak cena zlata ktore bolo vzdy najlepsim uchovavatelov hodnoty nam zahadne klesa a objavuju sa clanky ze je lepsie investovat do btc ako do zlata
- rozni bankari z roznych svetovych bank nam pomaly kazdy den prichadzaju s vyjadreniami ze btc moze rast svojou hodnotou do zavratnych vysok, ale na druhu stranu drviva vacsina bank s btc neobchoduje pretoze ho povazuje za prilis velku rizikovu ivesticiu.

Ono konspiracie stranou, ale ked si tieto veci nejako do seba poskladam, kludne moze vyjst aj vysledok ze za zrodom btc su aj velke svetove banky a pomocou btc si postupne zehlia problemy s ich pripadnou likviditou. Proste mame tu btc-maniu a ludia zrazu menia svoje peniaze za btc s vidinou velkeho zbohatnutia. Ono ak by na tejto teorii bolo iba trosku pravdy, cena btc sa kludne moze vysplhat az na 100k ( podla toho ako by si banky potrebovali upravit svoju likviditu a "zahojit sa" ) a zrazu zo dna na den to moze splasnut a ludia sa mozu akurat tak postazovat na FB o kolko prisli a to bude cele :) ( proste nebude kde domahat sa aspon casti svojich vlozench penazi :) )

Samozrejme berte to vsetko kludne s rezervou, ale je to jeden z mojich pohladov na to co sa momentalne moze diat okolo btc ( proste netvrdim ze to tak je, ale ani to nikto nedokaze 100% vyvratit )...pripade moze tu byt dalsich xyz moznych scenarov. Zarobit sa na tom asi este urcity cas bude dat, ale z mojho pohladu je to uz iba o cistej spekulacii a nervoch kedy na rulete kde kazdy den pada cierna padne jedneho dna cervena...

Ked som sa kde kade pytal preco ma btc taku hodnotu a ako mohla vystrelit za tak kratky cas tak nahor, bud som pocul odpoved "ked sa tomu nerozumies, tak to neries" alebo ze ta vysoka cena je dana technologiou. Tak sa pytam, ma Blockchain skutocne taku hodnotu? ( lebo btc ako platidlo je v podstate na bezny platobny styk momentalne nepouzitelne )...
10.12.2017 - 22:49:10
03
keyboard_arrow_up