Jazdil som gripery, tie boli dobré, ale skôr do sucha, tieto som už tiež niekomu videl, vraj sú super, no neviem, mne to príde podobné ako pri tých griperoch, za sucha boli super, no s horšími podmienkami v mokru a aj menšom blate už mali problém. Podľa vzorku to tak aj vyzerá, ale veď vlastne je to aj v popise :) Enduro tyre for use on dry terrain. takže do such budú skvelé, no myslím, že napr. miniony alebo HR budú univerzálnejšie a aj do ťažších podmienok, no ak ti nevadí prezúvanie... :)
27.11.2017 - 15:10:27
00
Za 1 € z toho inzeratu treba tie Micheliny zobrat aj ked su to tazitka. To sa proste oplati. :)
27.11.2017 - 15:16:12
01
Dublinboy, jazdil som Rock"r-y na trail Trek-u dosť dlho. Aká to bola zmes netuším ale bola tvrdšia a nikdy sa mi štuple nemrvili ako napr na Schwalbe Hans Dampf. Ale na suchu mna podržali vyborne i keď je mi jasné, že nejazdim ani zďaleka také bomby ako ty. Na mokrom podklade, hlavne na koreňoch to ale smykalo...ako asi všetko. Kompenzoval to ale fakt, že tam kde už boli všetky ostatné plášte mojich spolujazdcov zadrbane a zalepene blatom moje mali krásne čistý vzor.
Ešte som si spomenul na brudy- ho vetu keď sme sa raz stretli nad 2.kamenolomom: "Od Michelinu ani gumu.na gumovanie" :) Ja by som kľudne bral znovu.
27.11.2017 - 16:10:55
00
No kedysi to boli legendárne gumy, dnes neviem, ale všetky recenzie čo som čítal práve na tieto Rock2ry, tak len ich chválili. V kombinácii vpredu tá ich MagiX zmes a vzadu GumiX. Niektorí dokonca hovorili, že je to lepšie ako DHF/DHRII kombo, lebo práve na kameňoch a koreňoch držali... tak som chcel skúsiť :)
Ja mám na mokro tie Barony, a tam nemôžem povedať krivé slovo, to drží jak šľak.
Ak ich nájdem v tých zmesiach a 26", tak vezmem na test, keď nie, tak si vystačím s Magic Mary a DHF/HRII pre bajkparky..
27.11.2017 - 17:06:10
00
moja skusenost s wild gripermi - starymi ,mozno prvymi? neviem ...bola taka ze sucho a teren fajn , slabina bol mokry asfalt -ako na lade ,stalo ma to jednu prilbu...
12.12.2017 - 14:58:32
00
Dublinboy napísal:
lto .. keby si sa pozrel na tú stránku Continentalu ešte raz .. a pozrel si prípadne aj iné plášte, tak by ti docvaklo, že na tej prerušovanej čiare to nie je tá čierna oblasť, v ktorej pneu vyniká, ale práve tá šedá na čiernom podklade.

Ano, mas pravdu. Zial, maju to nelogicky .. tmava je vyrazna a vsade inde sa pouziva na oznacenie niecoho ako dostatocne zvyraznenie. Kedze som toto nikdy neriesil, lebo sa u plasta orientujem podla inych veci ako ciarociek, tak som predpokladal zle. Ale docvakavat mi nema co, pretoze ak by som mal takto dokladne skumat kazdu blbost, tak od rana do vecera by som nerobil nic ine. Preto sa veci zvyknu robit tak, aby to bolo intuitivne. A toto zial nie je :) .. Takze vdaka za info, miatlo ma to, vzdy ked som pozeral nejaky plast, aspon viem, ze to maju naopak.
12.12.2017 - 15:31:33
00
lto No poviem ti, aj mne to tam nesedelo, ale prave mi to docvaklo, ked som to "zaradenie" pneu skontroloval u inej gumy. A suhlasim, ze to vobec nie je logicke, lebo clovek to skor vnima invertne...
12.12.2017 - 17:59:31
01
plášte WTB Trail Boss otestované,veľká spokojnosť,je cítiť nízky valivý odpor,ale v teréne držia velmi dobre,aj v náklone ale hlavne pri brzdení sú super-prešmyklo len zadné koleso vo výšlape cez vysoký mokrý koreň,ale to by nedal ani iný plášť :)

Prílohy:

PC160004.JPG
PC160004.JPG 1.29 MiB thumb_up3thumb_down

16.12.2017 - 14:19:29
05
Zdravím,
možno sa budem opakovať ale rád by som sa opýtal,či máte niekto skúsenosti s plášťami (bezdušáky) na cestu pre horák. Dáke sliky...dík
18.12.2017 - 15:55:33
00
Zdarec.Jazdim momentalne MAXXIS Crossmark a do novej sezony chcem obut RoRo performamnce.Bude rozdiel markantny? Najma v terene.
18.12.2017 - 18:17:18
01
urite výrazný, crosmark je asi najhorší plašť od maxxisu, čo sa týka gripu v teréne :)
18.12.2017 - 18:27:40
00
Dakujem.
18.12.2017 - 19:10:27
00
Nie som moc veľký priaznivec Schwalbe plášťov, ale Rocket Ron mám na XC kolesách a celkom mi sedí. Výborne sa odvaľuje a na to aké ma určenie aj slušne podrží.
18.12.2017 - 19:57:08
01
jednu nevyhodu ale ma - strasne rychlo lezie dolu. na ikon-e mam najazdene ovela viac a stale je pouzitelny. ale zas v terene tak dobre nedrzi ako RoRo
18.12.2017 - 21:09:58
02
Tak s ikonom je porovnateľný skôr Racing Ralph. Ten tiež vydrží podstatne viac ako Rocket Ron. Ale tiež mám na bežné jazdenie Maxxisy, životnosť je lepšia.
19.12.2017 - 06:20:52
00
keyboard_arrow_up