Ja mam dres + kratasy podla znacky biku... mne to nepasuje mat inu znacku na obleceni a bike pod ritou inej znacky.... mam aj ine kusky oblecenia ale len bez velkej reklamy
21.03.2006 - 16:51:41
00
ja skôr preferujem značku a to Sportful lebo mam s nou tie najlepsie skusenosti ale mam par kusov aj od inych vyrobcov.
21.03.2006 - 17:19:14
00
No ja preferujem zn-treksport,northland,directalpine,salewa,salomon,marmot atd.
Aj ked sú to outdoor veci určené skor na iné aktivity ako na bike,mne sa vcelku osvedčily(lenže žerú velmi vela bubákov 8) Aj boty na bike mám salomon :oops:
21.03.2006 - 17:32:20
00
to accipiter: to v com jazdis v lete ked ani jedna z tychto znaciek nerobi cyklo handry. ha?
21.03.2006 - 17:34:59
00
Asi nie je zlé jazdiť v gatiach za 2 a pol litra, ale ja si myslím, že oblečenie je spotrebný materiál a na mojom tlstom zadku nikdy nevydržali viac ako jednu sezónu. A tak nakupujem v Hainburgu u Hofera (cca 20 km od Bratislavy). Naposledy som kúpil kratasy za 9 eur. Predtým dlhé gate s membránou za 13 eur, pred tromi rokmi bez membrány za 13 eur (vydržali doteraz) a ešte aj zimnú bundu za 14 eur.
Akurát dresy nekupujem - tie dostávam na rakúskych cyklomaratónoch ako darček. Vlani som dostal jeden bezrukávový, tento rok sa chystám na dva a na obidvoch je dres s krátkym rukávom pre účastníkov. Škoda že nedávajú dresy s dlhým rukávom, už by som potreboval nový.
21.03.2006 - 20:12:07
00
to accipiter: to v com jazdis v lete ked ani jedna z tychto znaciek nerobi cyklo handry. ha?

Asi si nepochopil pointu.accipiter napísal-aj ked sú to outdoor veci určené skor na iné aktivity ako na bike.Nepísal som že vyrábajú bike oblečenie ale že v outdoor veciach jazdím na biku(máš aj letné outdoor veci)a ked už sme pritom,salomon a huski má aj pár modelov na bike,ha?
21.03.2006 - 22:28:50
00
JoKo, dnes si ma sklamal, svoje prispevky som venoval tebe.
22.03.2006 - 07:49:49
00
to accipiter: to v com jazdis v lete ked ani jedna z tychto znaciek nerobi cyklo handry. ha?

Asi si nepochopil pointu.accipiter napísal-aj ked sú to outdoor veci určené skor na iné aktivity ako na bike.Nepísal som že vyrábajú bike oblečenie ale že v outdoor veciach jazdím na biku(máš aj letné outdoor veci)a ked už sme pritom,salomon a huski má aj pár modelov na bike,ha?


no to je sice pekne ale musis sa v tom pod zadkom poriadne parit.
22.03.2006 - 08:00:52
00
Ani neviem povedať čo nosím, čo si spomínam tak mám dlhé gaťe od Nyna:
http://www.nyna.sk

potom nejaké talianske (nemôžem si spomenúť na názov značky), dosť vecí mám aj NONAME a nejaký moc veľký rozdiel v tom nevidím. Funkčné spodné prádlo mám šité (tuším tam je logo Klimatex alebo tak nejak) u nejakej tety čo to šije pre nejakú firmu, ktorá predáva fuknčné prádlo.

Do obchodu nejdem s jasnou predstavou že chcem konkrétnu značku, vyberám až na mieste činu.

Teraz sa chystám na nákupy do Lidlu :-)
http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.20060327.index
22.03.2006 - 09:23:18
00
Vcera som nafotil svoje jednotlive casti objecenia, ked som sa vratil z biku a hadzal ich do pracky, myslim teplaky, rolak a tak, ked mi to vyjde, tak to sem nahodim.
22.03.2006 - 11:17:16
00
to accipiter: to v com jazdis v lete ked ani jedna z tychto znaciek nerobi cyklo handry. ha?

Asi si nepochopil pointu.accipiter napísal-aj ked sú to outdoor veci určené skor na iné aktivity ako na bike.Nepísal som že vyrábajú bike oblečenie ale že v outdoor veciach jazdím na biku(máš aj letné outdoor veci)a ked už sme pritom,salomon a huski má aj pár modelov na bike,ha?


no to je sice pekne ale musis sa v tom pod zadkom poriadne parit.

No občas sa sparím,to máš pravdu ale dá sa to,ja osobne nemám až tak rád cyklo veci(ono sú tie veci na mna moc obtiahnuté a ja radšej niečo volnejšie,viem aj o cyklo veciach na fr-dh,tie sú také volnejšie ale tu v ZH sa moc tažko zhánajú :cry: )
22.03.2006 - 13:06:30
00
ale aspon volne kratasy s vyberatelnou vlozkou by som ti odporucal ak jazdis po horach, ak len fr a dh tak tam ti to nepomoze, stoja sice tak dvojku ale mozes ich pouzit aj na volny cas - sensor, nema, northwave, a kade co ine. :P
22.03.2006 - 13:24:56
00
Katko, kratasi za 1990 Sk su vyhovujuce pre cyklistov? Staci taka cena? Co myslis.
22.03.2006 - 13:36:23
00
to root: ja som nikde nepisal ze lacnejsie nie su pre cyklistov, ale ak su dobre usite s dobrou vložkou tak stoja za to. určite by som nešiel do takych veci ako ponuka Lidl a podobne, to je ale moj pohlad na vec.
22.03.2006 - 13:48:16
00
Ja viem, ja by som tiez nesiel do kratasov za 9 eur, napr., to uz len tak, zachvilu nahodim tie moje teplaky a rolak, on je to skor vlastne sveter so zvysenym golierom :-)
22.03.2006 - 13:50:03
00
keyboard_arrow_up