imro1 napísal:
Mišo ty si tomu verge nejak verný, ale má dosť veľké výkyvy, ale je to dosť predvídateľné, takže sa dá dosť dobre odhadnúť kedy kúpiť. Ja som včera skúsil ARK, ZRX SALT..


no momentálne musím byť :D nakúpil som v ten deň síce za najnižšiu cenu...ale teraz sa drží stále 2-3 centy pod môj nákup.. čo je hodne..

práve z tých veľkých a celkovo sa opakújúcich výkyvov som ťažil doteraz... pekne sa dalo nakupovať a predávať.. len ten posledný nákup ako som už písal bol unáhlený.. :) ale klesá všetko takže si z toho veľkú hlavu nerobím
12.01.2018 - 22:46:08
00
Na Verge bolo tolko nakydaneho, az to vyzera, ze sa ho asi niekto boji, ako konkurencie. Rozum vravi, drz, zatva mozno nepride za tyzden, ale tento rok urcite :D.
12.01.2018 - 22:50:54
01
ja som este dobre vystihol VEN, 50% to hodilo, teraz osciluje na maxime uz som to predal ale mozno este pojde hore
momentalne cakam na verge, tron a ripple, uz dlhsie su stabilne tak by mohol jeden z nich vystrelit nech mozem predat :)
12.01.2018 - 22:51:28
00
Davas do toho aspon zopar tisic, ze to len po 50%-nom naraste predavas? :)
12.01.2018 - 22:56:15
00
Som ešte zvedavý na raketu XLM, snáď ešte vyletí smerom k mesiacu ako koncom roka ;)
12.01.2018 - 22:59:27
00
init len 50 % ? Koľko chceš mať zisk? na každom aspoň 200 %+? Ja som včera kúpil Adex, dnes som predal, zisk 13% 70 € za deň dobré nie? :)
12.01.2018 - 23:03:06
00
Ked su kryptomeny schopne rast aj o par tisic percent v dlhodobejsom horizonte, nevidim dovod sa babrat s dvojcifernym kratkodobym rastom. Samozrejme cast portfolia mam v relativne stabilnejsich kryptomenach, ktore rastu pomalsim tempom, pre pripad, ze by tie ostatne, ktore su schopne rast raketovou rychlostou, skoncili ako SpaceX.

"zisk 13% 70 € za deň dobré nie? :)"

Hlavne je, ze si spokojny :y:


Naposledy upravil user_id dňa 12.01.2018 - 23:14:28, celkovo upravené 1 krát.

12.01.2018 - 23:12:26
01
prečo by mal človek len držať keď môže predať / nakúpiť a postupne zarábať a zároveň z dlhodobého hladiska ja rásť? získaš viac ako len držaním...
12.01.2018 - 23:14:15
01
A teraz keď to trochu sledujem ako sa to pravidelne hýbe hore a dole, je myslím lepšie nedržať dlho, na tých výkyvoch sa dá celkom pekne zarobiť. Keď si predstavím, že v banke ti dajú 1-2 % prípadne na nejakom podielovom fonde možno 5 no viac ako 10 určite nie, jedine na akciach a tu mám za deň 13 %. :) Samozrejme je to veľmi dynamický trh a nie je to pre každého. Je asi dobre pokiaľ má niekto skúsenosti aspoň s akciami. Lebo sledovať tie červené čísla keď to padá... :( Tak ale je to dobré trochu odsledovať a začať s malými čiastkami a nebyť moc nenažraný :) Ale tak tiež chcem niečo podržať dlhšie. Myslím, že je to dobré skombinovať :)
12.01.2018 - 23:28:28
02
Kryptomien je 1427: https://coinmarketcap.com/all/views/all/
Klasických "iluminátskych" a "židovských" mien je 170: https://www.financnytrh.com/mapa-svetovych-mien-a-ich-porovnanie-s-americkym-dolarom/

Takto si decentralizované platidlo nepredstavujem. A ešte s takou volatilitou (extrémna inflácia aj deflácia je nepoužiteľná pri peňažných operáciách, povedal by som, že horšia ja práve deflácia). No a najviac ma pobavilo ako init nevie pochopiť, že cervo nechce akceptovať bitcoiny vo svojom shope :) Uniká mi zmysel platidla (aspoň tak sa to pred rokmi tvárilo, keď som tomu dával šancu), ktoré je, a očividne aj bude nepoužiteľné... Použiteľné môže raz byť, ale v tom momente veľa ľudí padne na hubu.
12.01.2018 - 23:31:13
00
misopetrovic Kazdy nech si zvoli sposob, ktory mu vyhovuje. Ja som pred 3 mesiacmi zacinal s portfoliom, v ktorom bolo cca 6 kryptomien. Ako sa im dari som zacal vyhodnocovat az po par mesiacoch. Vsetky narastli na hodnote, ale chcelo to zmenu. Cast z mien, u ktorych som nevidel dalsi priestor na vacsie zhodnotenie som predal a druhu diverzifikoval aj do mien, ktore maju velku perspektivu. Teraz ich mam cca 10.

milos21 Mna zas pobavila tvoja neschopnost spravnej interpretacie pisaneho textu. Nuze si to precitaj este raz ;)


Naposledy upravil user_id dňa 12.01.2018 - 23:44:27, celkovo upravené 1 krát.

12.01.2018 - 23:40:14
00
Uvidíme časom :) , myslím, že to bude mať veľkú budúcnosť..napr. už aj na Alze sa dá platiť BTC a plánujú aj LTC, a myslím, že postupne sa bude pridávať viac eshopov.
niečo na čítanie, aj keď nie o tomto ale celkovo nejaké krypto meny...https://www.financnytrh.com/7-kryptomien-ktore-by-ste-mali-roku-2018-sledovat/
12.01.2018 - 23:41:25
01
Len to nemá absolútny zmysel, kým ťa nebude zamestnávateľ vyplácať v kryptomene, no a ak by k tomu došlo, tak ktorú si zvolí z tých 1427? Akú len bude chcieť, pokiaľ snom tvorcov je to, že štát do toho nemá čo vravieť. To je ako keby ti začal zamestnávateľ vyplácať mzdu v zimbabwianskych dolároch, že na tom stratíš, by mu bolo u prdele. Aj keď je pravda, že tam už používajú americký dolár :lol:
12.01.2018 - 23:55:26
00
:) uvidíme o pár rokov kam sa to až dostane, no že by sme dostávali plat napr. v BTC to asi nehrozí :) no myslím, že kúpiť si byt alebo auto za krypto menu bude o pár rokov možné aj u nás, čas ukáže, teda myslím, že klasická fiat mena asi tak ľahko nezanikne, no možno sa bude dať platiť 2 spôsobmi, teda aj krypto menou :),


Naposledy upravil imro1 dňa 13.01.2018 - 00:10:03, celkovo upravené 1 krát.

13.01.2018 - 00:08:12
00
niekde som cital ze "kryptomeny maju buducnost ako platidlo len vtedy ak zacnu byt regulovane"...a nieco pravdy na tom asi bude. mame tu dobu kedy chce minister financi zdanovat aj sprepitne casnikom, neplatenie dane sa tresta pomaly viac ako vrazda, ale ohromne mnozstvo ludi si zrazu mysli ze kryptomeny su buducnost pretoze su decentralizovane...

Samozrejme kto chce, preco by na tom nezarobil...ceny lietaju sialene hore-dole, preco neskusit stastie ze clovek vyberie jackpot alebo si proste zarobi kazdy den na kavicku, dve, tri...desat. Ale rovnako nevnimam momentalne kryptomeny ako platidlo... ( co mozno aj bol povodny zamer...a mozno ani nie :) )
13.01.2018 - 00:08:14
00
keyboard_arrow_up