Jahodná po červenej.
Dnes bola červená na Jahodu preplnená chodcami ako na pešej zóne :o))
Ale skvelý povrch, perfektne sa šlo hore a ešte lepšie dolu.
Až na časté brzdenie kvôli chodcom. Zdravil som sa každú chvíľu :o)
Moji zlatí chodci :o) Či som šiel hore, či dolu, vždy sa uhli.
Pekne som poďakoval, aj keď sa ako naschvál všetci uhýnali do tej najlepšej stopy :o)
Ale oni nevedia, ktorá stopa bola pre mňa najlepšia tak im to nezazlievam.
Cestou hore som míňal jeden oranžový fat čo sa rútil oproti.
Páčil sa mi zvuk jeho balónov :o)
Na Jahode full. Nečudujem sa, veď tu inej funkčnej zjazdovky niet.
Chcelo by to ešte trochu snehu a ujazdiť. Ale aj tak super.
Vrelo odporúčam, hlavne cez týždeň, keď je v lese prázdno.
Pekný deň všetkým a nádherný zbytok víkendu.
20.01.2018 - 15:38:49
03
Sú tam vhodné podmienky na bežky ??
20.01.2018 - 17:01:10
00
Zajtra ti to prebehnem fatbikom a odpoviem 😈...
jhle , Ghost5900 zajtra Jahodná , Diana , hresna , záhradky ?
20.01.2018 - 17:14:46
02
Nemáte nejakú fintu ako zlepšiť tepelný komfort chodidiel niekde som čítal že by malo pomôcť keď dám pod vložku do tretry alobal. Vyskúšal som dnes ale zdá sa mi to ešte horšie. Mám zimné tretry Shimano SH-MW7. Prešiel som dnes cca 33 km čo naozaj nie je veľa ale pred koncom mi už bolo nenormálne zima hlavne na prsty ale chlad som cítil aj na spodok chodidiel.

Sorry za offtopic
20.01.2018 - 17:31:41
00
Ja používam vlnené ponožky, ak je chladnejšie tak si pod ne dám, jedny funkčné. Mám tieto topánky https://goo.gl/images/bzkeiY
V lidli mali nejake vyhrievané vložky, možno tie by boli vhodné.


Naposledy upravil boris.ko dňa 20.01.2018 - 17:48:39, celkovo upravené 1 krát.

20.01.2018 - 17:46:01
00
chemický princíp-jednorázové ohrievače - maju v capricorne, nalepíš na ponožku šup do tretry- hrejú cca 8h no aj tak mi bola zima, nevyhreju celu tretru ale iba časť.
elektrika- vyhrievane vložky do topanok, tie mam ja, sú fajn no jednorázové AA baterky v tej zime vydržia hriat max 30minut, neskušal som ešte nabíjatelne aspon 2900 by trebalo, tie by mali vydržat dlhšie.
20.01.2018 - 17:47:26
00
alobal nahrad tymto http://www.vtrslovakia.sk/katalog/pre-obuv/vlozky-do-topanok/klasicke-rovne-vlozky/seax-vlozky-do-topanok-thermo-aluminium-1111020 pouzivam ich do Sidi Diablo GTX. Vydrzim cca 3 hod potom uz je zima. V zime viac ani nejazdim takze mne stacia tieto vlozky do tretier.
20.01.2018 - 17:48:20
00
lakko A dal si to pod pôvodnú vložku alebo na vrch vložky alebo si ju nahradil, vymenil za pôvodu ?
20.01.2018 - 17:56:54
00
Rovano napísal:
Nemáte nejakú fintu ako zlepšiť tepelný komfort chodidiel niekde som čítal že by malo pomôcť keď dám pod vložku do tretry alobal. Vyskúšal som dnes ale zdá sa mi to ešte horšie. Mám zimné tretry Shimano SH-MW7. Prešiel som dnes cca 33 km čo naozaj nie je veľa ale pred koncom mi už bolo nenormálne zima hlavne na prsty ale chlad som cítil aj na spodok chodidiel.

Sorry za offtopic


je na tych zimnych nejako vyriesene odizolovanie toho pliesku pre kufre (alobalom to asi tazko dokazes, chladice sa nevyrabaju preto z hlinika, ze dobre izoluju teplo ale naopak:) alebo je hned pod vlozkou ako na letnych? ja pouzivam 2 vlozky do tretier v zime ale to sa ti zas nemusi zmestit..


Naposledy upravil zombi dňa 20.01.2018 - 18:14:11, celkovo upravené 1 krát.

20.01.2018 - 18:10:36
00
Áno ten plech je odizolovaný keď vyberiem vložku tak sa k nemu nedá dostať, nevidieť ho je prekrytý ešte jednou pevnou vrstvou.
20.01.2018 - 18:13:59
00
Dal som ju na povodnu vlozku Sidi lebo ma makku vystelku z vlny a celkom prijemne hreje aspon pokial je nova. Vlozky som kupil v Optime myslim ze to bolo v Daichmane ci ako sa to vola
20.01.2018 - 18:20:05
01
Ja mám MW81, používam 1 bavlnenú + 1 merino a zvyknem dávať aj návleky.Je to úplne fasa , občas sa stane že mi je zima na prsty ,ale to bude skôr tým že nimi treba hýbať.(to sa mi stáva aj v lete.) Ale určite necítim chlad od zámku do SPD.
20.01.2018 - 19:30:54
01
Ja som si vsimol, ze obcas je horsie mat hrube ponozky. V letnej tretre mi skor namoknu a drzia vodu. Cize rychlejsie sa mi vychladia a neviem nijak zohriat nohu. Pri tenkej ponozke dokazem zosadnut, kusok poskakat, dat par drepov a je lepsie.
20.01.2018 - 20:19:34
00
jhle napísal:
Ja mám MW81, používam 1 bavlnenú + 1 merino a zvyknem dávať aj návleky.Je to úplne fasa , občas sa stane že mi je zima na prsty ,ale to bude skôr tým že nimi treba hýbať.(to sa mi stáva aj v lete.) Ale určite necítim chlad od zámku do SPD.


Ale vyser sa už na ponožky a radšej napíš či ideš zajtra pojazdiť ...
20.01.2018 - 20:56:55
00
Stretol som ho, už šiel a kto by chcel popočúvať o bajktripe Ukrajina Rumunsko tak:
Bicykle nabalené na prežitie, tri týždne voľna, plán na prvý deň a hlavne sloboda. Z Užoku pri poľskej hranici popod poloninu Bukovina, cez Volovec na Sinevirske jazero, Koločavu, cez les na Usť Čornu a hrebeňom Svidovca pod Hoverlu ku rumunskej hranici. Cez Jablonovský pereval ďalej na východ ku kaňonu Dnestra a historickému mestu Kamenec-Podolskij, kde sa pán Wolodijovsky bil s Tatármi a Turkami. Potom cez Rumunský Maramureš domov. Krásna krajina, pekné hory, dobrodružstvo a pohostinní ľudia.
...aj keď nieje Ukrajina až tak vzdialená od Košíc, veľa z nás netuší aké krásy ukrýva. V nedeľu 21.1.2018 o 14:00 Vám krásy ukrajinskej prírody nielen fotkami ,ale aj rozprávaním priblíži náš kamarát Peter "Brčo" Šiška . Tešíme sa na Vás :)

Edit sorry na Hrešnej ;)


Naposledy upravil boris.ko dňa 21.01.2018 - 11:44:26, celkovo upravené 1 krát.

21.01.2018 - 11:11:10
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up