Tuto časť darov hodim sem, ta kniha je v pohode pre inšpiráciu a pekné fotky sú v nej no a brat mi z Kanady poslal susene mäso, také "menšie" balenia :)

Prílohy:

IMG_20171225_113924.jpg
IMG_20171225_113924.jpg 340.4 KiB thumb_up1thumb_down

25.12.2017 - 11:41:40
01
pre rokmi som riešil také, že "diéta podľa krvných skupín"
preto mi napadlo, akú krvnú skupinu máte takí, čo máte výrazný úspech s touto nízkosacharidovou stravou
29.12.2017 - 10:14:59
00
neblazni! krvne skupiny, ze je ochotny nad tym niekto vobec uvazovat! uspech LC je v LC a PP (pravidelny pohyb). LC bez PP nefunguje, prave to teraz pozorujem na sebe. A este menej to funguje s HC (je toho svinciku teraz vsade vela na stoloch a aj pripitky vsade jak v rusku). Biely prasok je smrt a ked sa zmiesa este s tym druhym bielym praskom, tak konec. Celkovo nie su tie biele prasky moc zdrave, ziadne, ale snehu, ktory by sa udrzal by nezaskodilo. ale ten tiez nejest!
29.12.2017 - 12:14:30
02
však okej :) faktom ale je že moja "diéta" fungovala .. zhodil som za 3 mesiace 17 kíl pričom som sa počas toho vládal toľko hýbať, že som nikdy v živote nemal lepšiu kondičku
29.12.2017 - 12:40:43
00
mne kondicka nabiehala velmi postupne, dost som bol obmedzeny tym, ze mi odchadzala energia niekedy tak, ze som si musel nahle lahnut, jednoducho som mal dni, kedy som citil, ze energia neni a ze ziadny pohyb proste nedam. no, tak som dal na druhy den, nic hrozne. horsie su tieto sviatky, ktore zacnu plizivym zintenzivnujucim sa stresom a pokracuju alkoholovymi miniprehreskami na uvolnenie a koncia niecim, co hranici s obzerstvom. to su veci, ktore ma vedia riadne rozhodit, az dnes citim, ze mam silu tomu dat razny koniec a byt opat zasadovy, nekompromisny a ist dalej za cielom. mesiac a pol som postupne viac a viac hresil, pohyb skoro vobec ziaden, vysledok je 3 kila posun nazad.
29.12.2017 - 12:50:14
00
Ja som Vianoce nikdy neprezral, nejak v tom nevidim nic pozitivne a jem len tolko aby som sa zasytil. Jedla mam cely rok rovnako a ako bolo povedane, bez pohybu to skoro nefunguje. A k tej energii, ked som dal dole 10 kg tak som mal aj po celom dni energiu. Takze niekde si robil nieco zle.
29.12.2017 - 13:03:03
00
ak to tu uz bolo tak pardon

https://fitcult.refresher.sk/514/Ketogenna-dieta-Ked-slanina-a-vajcia-chutia-skvelo-ale-fakty-ktore-ti-mnohi-neprezradia-su-zrazu-prevazne-bez-chuti
29.12.2017 - 17:01:02
01
Stravovanie podľa krvných skupín je jeden z iracionálnych nezmyslov, podobne ako ketogénna strava pre všetkých, paleostrava, bezlepková strava pre všetkých atď.
30.12.2017 - 08:39:47
00
Porovnanie diet, Keto obsadila posledne miesto.

https://health.usnews.com/best-diet/best-diets-overall

"Experts expressed particular concern for people with liver or kidney conditions, who should avoid it altogether. The jury is still out whether Keto offers more potential health risks or benefits for people with heart conditions or diabetes."
24.01.2018 - 11:40:44
00
ja viem len ze zarucene funguje pocitat kalorie a primitivna formulka:
prijem > vydaj --- priberam
prijem < vydaj --- chudnem
premenne si dosadte
24.01.2018 - 12:14:12
03
@dellax, kiež by to bolo také jednoduché ;)
24.01.2018 - 12:22:13
03
cripo v samej podstate pri velkom percente beznej populacie je to naozaj take jednoduche. Ked prestanem zrat a zacnem jest, pocitam kalorie a som v deficite tak schudnem. Alebo sa mylim?
24.01.2018 - 12:39:53
00
delarosa napísal:
cripo v samej podstate pri velkom percente beznej populacie je to naozaj take jednoduche. Ked prestanem zrat a zacnem jest, pocitam kalorie a som v deficite tak schudnem. Alebo sa mylim?

Ak to mas poctivo spocitane a si zdravy (90% ludi len vyhovorky) tak je.
Samozrejme treba jest normalne potraviny a junk tak 20% max
Vhodne je este pravidelne trackovat vahu a podla toho potom poupravit prijem :)
24.01.2018 - 12:47:56
00
Ja si myslím nasledovné, teda ak to mám úplne zjednodušiť. Sú jedlá, ktoré mi prospievajú a ktoré mi škodia. Taktiež je telo naučené na určité zvyky a zvyklosti (dobré a nemej dobré :D), nemôžem nespomenúť aj podstatu slova chuť.. pre mňa chuť je iba emócia na daný stav človeka, radosť, stres.... atď. Ďalším veľkým hybným faktorom sú naše hormóny, ktoré riadia naše telo... a preto strava mi mala podporovať správny chod hormónov v tele. A tak teda ak tieto faktory mám na mysli pri každom súste jedla, potom sa môžem hrať na to, aby som rátal príjem a výdaj kalórii :)
Je to iba môj pohľad v danej problematike ako je stravovanie a neberte to ako jediná možná správna cesta :)
24.01.2018 - 12:54:56
00
dellaxMôžeš nám prezradiť a zadokuntovať svoje výsledky / tvrdenia ? ... vieš nech vieme nakoľko sú tie tvoje tvrdenia validne .
24.01.2018 - 12:57:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up