slavomirk napísal:
Mne sa stalo ze som zabudol vypnut garmin a v aute som "pokoril" 60 KOM. V edit zvol napr.kajak alebo steper a hotovo

Nechcene KOMy sa daju odstanit aj tak, ze v EDIT konkretnej aktivity "zafajknes" Hide from Leaderboards. Tvoju aktivitu nezaradi do tabuliek, cize vymaze/vyhodi aj nechceneho KOMa. Nevyhoda je, ze nezaradi do tabuliek ani ostatne segmenty z tejto konkretnej aktivity, cize ani poctiveho KOMa, resp. 2.-10. miesto.
24.01.2018 - 10:51:04
00
ak sa jedná o nejakú chybu na začiatku alebo na konci, aktivita sa dá jednoducho orezať, napr. teda "ufiknúť" koniec, kedy sa zabudol vypnúť garmin a nastaviť ukončenia +/- do miesta kedy človek reálne skončil. V nástrojoch (pc) je na to fukcia "crop"
24.01.2018 - 11:03:44
02
Aj keď je chyba v strede, tak sa dá pekne vystrihnúť...
24.01.2018 - 21:04:42
00
zacinam behat a nie je mi uplne jasne, co znamemaju zaznamy BEST ESTIMATED 1K EFFORT a ostatne. je to doposial najlepsi dosiahnuty cas na 1 km v tejto aktivite? kde by som zobral taky cas ked vsetky SPLITS casy na 1 km mam daleko horsie. a potom aky je rozdiel medzi PACE A GAP v casoch na 1 km. vysvetli mi to niekto prosim. dakujem

Prílohy:

Snímka.PNG
Snímka.PNG 344.99 KiB thumb_up0thumb_down

26.01.2018 - 09:29:00
00
Podľa môjho chápania je Best estimated effort najlepší čas na danú vzdialenosť celkovo. Prečo to nesedí s kilometrovými splitmi je pre to, že najlepší čas na 1km je medzi splitmi napr: prvých 500 m kráčaš, ideš úplne pomaly, potom dáš 1km naplno a potom zas 500 m kráčaš. V konečnom dôsledku budeš mať čas na 1km super, no reálne prvý a druhý split bude o ničom, lebo si v každom polovicu len kráčal.
GAP je podľa stravy:
Grade Adjusted Pace estimates an equivalent pace when running on flat land, allowing the runner to compare hilly and flat runs more easily. Because running uphill requires extra effort, the Grade Adjusted Pace will be faster than the actual pace run. When running downhill, the Grade Adjusted Pace will be slower than the actual pace.

čiže akési porovnanie času s tým ako keby bežíš po rovine a nie zvlneným terénom.
26.01.2018 - 09:45:43
00
https://support.strava.com/hc/en-us/articles/216917127-Estimated-Best-Efforts-for-Running
26.01.2018 - 10:25:34
00
Dorien09 napísal:
ak sa jedná o nejakú chybu na začiatku alebo na konci, aktivita sa dá jednoducho orezať, napr. teda "ufiknúť" koniec, kedy sa zabudol vypnúť garmin a nastaviť ukončenia +/- do miesta kedy človek reálne skončil. V nástrojoch (pc) je na to fukcia "crop"

Mam taky pocit , ze to nefunguje pri zazname aktivity bez GPS.
Skusal som to avsak funkcia crop vôbec nebola pristupna
26.01.2018 - 10:52:46
00
Ludia ako funguje presne ten proces ked napadnem niekoho aktivitu ze je nespravna, priamo povedane ze podvadzal. Ide o to ze som minuly rok v jeseni oznacil takto jedneho chalaniska menom Tomas Salak kvoli vysledku na blue traily. KOM tam dosiahol iba tak ze od tretiny trate vynechal vsetky klopky co su v strede a od polky trate potom vsetky skoky a prekazky isiel bokom po zvaznici co je vedla nich. Krasne to vidiet podla jeho GPS. Nic proti nemu, vyzera to byt dobry vytrvalostny cyklista sudiac podla profilu ale nerozumiem preco sa pokusa ziskat KOM neferovymi praktikami, pytam sa aky ma z toho osoh, ked skoro polovicku lahkej dh trate pre zaciatocnikov presiel po zvaznici. Po mojom oznaceni jeho aktivity s nazvom "KOM hunting" zmizol z listiny ale po case znovu nabehol tak tomuto nerozumiem ze ci sa on nejako ohradil a niekto to posudil zo strava alebo ako ten proces vlastne funguje. Kazdopadne som trochu sklamany ze Strava je tak nepresna, myslel som ze vychylenie z trate tam ma vyrazne mensiu toleranciu.
26.01.2018 - 10:55:43
00
Netreba to brať až tak vážne a ak vieš že mu to strava zobrala aj keď išiel mimo tak sa na to..... daj si jedno pivo a jazdi pre radosť. Také úseky kde je zákruta za zákrutou vie strava blbo vyhodnotiť pre to si kus treba dať bacha pri tvorbe segmentov kde je začiatok a koniec. Segment mal začínať niekde v klopekne alebo jej koniec na inom mieste kde sa nezlučujú trate do kopy.
26.01.2018 - 11:15:57
03
ak sa jedná o nejakú chybu na začiatku alebo na konci, aktivita sa dá jednoducho orezať, napr. teda "ufiknúť" koniec, kedy sa zabudol vypnúť garmin a nastaviť ukončenia +/- do miesta kedy človek reálne skončil. V nástrojoch (pc) je na to fukcia "crop"

Presne toto sa mi stalo minulý víkend, zabudol som vypnúť GPS a "šiel" som na skialpoch až domov 60 km.
Ako si písal, našiel som ten CROP a pekne orezal. Stalo sa mi to už viac krát, ale nevel som ako to opraviť. No čo, učíme sa celý život. Ako som to orezal hneď mi zmizlo asi 5 KOMov :rofl:
26.01.2018 - 13:22:50
00
slobodaj veru, pozrel som si svoju indoor aktivitu (valce bez GPS) a možnosť orezania nie je. Na druhú stranu pri aktivite bez GPS by nemal vzniknúť spomenutý problém, kvôli ktorému by to bolo treba orezať. Ak nie je GPS, berú sa len základné údaje (pri cyklistike teda napr. kadencia, rýchlosť, watty, tepy,..) a keď človek stojí, nič sa nemeria. Maximálne bude v zázname hluché miesto.
26.01.2018 - 13:29:16
00
hehe :D

http://www.applikace.cz/novinka-2607-Aplikace-Strava-zverejnila-plany-tajnych-vojenskych-zakladen
29.01.2018 - 12:33:58
02
Toto ked sa dozvie Kim Č. 😃
29.01.2018 - 12:42:23
00
na tomto som sa celkom dobre bavil. predpokladam ze dnes maju na vybranych zakladniach skolenie o tom preco nepouzivat fitness trackre v sluzbe :D
29.01.2018 - 12:47:03
00
https://svet.sme.sk/c/20748887/fitness-aplikacia-ohrozuje-americku-armadu-ukazuje-behanie-po-zakladniach.html?ref=trz
:-)
29.01.2018 - 15:35:47
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up