Jasné všeličo sa dá vyčíhať, len treba trochu vedieť čo chceš. Len pre doplnenie, ten PID tam mám samozrejme hlavne kvôli možnosti jednoducho zmeniť teplotu, keďže furt skúšam všelijaké kávy a praženia...
25.01.2018 - 22:42:08
00
scarinko napísal:
Mlyncek som si zatial nevsimol.

to je klasika - pritom platí nasledovné:

káva > mlynček >> stroj >>>>> všetko ostatné (tampery a ostatné kekeciny)

A pochopiteľne človek, ktorý s tým vie narábať.
26.01.2018 - 07:32:25
00
Tak dnes som navstivil dve kaviarne na ochutnavku. Vo fresh markete som chcel ist do Brew baru ktory tu niekto doporucil ale mali plno tak som skusil Barzzuz. Mali kavu dna Guatemala tak som vypytal doppio. Mal som za to ze to ma byt 2x davka kavy a 2xdavka vody ale vyzeralo to tak ze voda booa len jedna asi. Bolo to na moj vkus dost horke(silne) s malym naznakom kyslosti na konci chuti. Neviem teda ci to take malo byt alebo to zmrvili.
Potom som bol v cafepointe v centrale a pytal som na specialky a teda mali okrem inych nejaku speci vysokohorsku Panamu za 4,50 :) Tak reku skusim. Kava celkom dobra ale cakal som ze pri tom aka ma byt specialna ma dvihne zo stolicky a nestalo sa. Tolko z dnesnych ochutnavok :)
27.01.2018 - 12:53:58
00
Barzzus prazi dosť tmavo - full city ,full city+ . Pil som ich pár krát a stále to bolo dosť intenzívne, taka sprazenina. Takéto silné praženie mi už začína vadiť a vôbec mi tá káva nedáva nič. vyhľadávam svetlejšie pražene kávy a tak som upustil od kaviarni.
27.01.2018 - 13:37:18
01
Mňa zasa stiahol po obede kamarát do miestnej kaviarne Kávy sveta, tak som okoštoval tamojšiu "Ethopia Yirgacheffe" - chutila mi, akurát v porovnaní s mojou domácou sa mi zdala byť menej "divoká" - proste mala tú očakávanú chuť, len v trochu tlmenejšom prevedení. Aj keď netuším, či tá moja (z Barista Café) má rovnaký pôvod, označujú ju len "Etópia".
27.01.2018 - 14:29:23
00
scarinko napísal:
Tak dnes som navstivil dve kaviarne na ochutnavku. Vo fresh markete som chcel ist do Brew baru ktory tu niekto doporucil ale mali plno tak som skusil Barzzuz. Mali kavu dna Guatemala tak som vypytal doppio. Mal som za to ze to ma byt 2x davka kavy a 2xdavka vody ale vyzeralo to tak ze voda booa len jedna asi. Bolo to na moj vkus dost horke(silne) s malym naznakom kyslosti na konci chuti. Neviem teda ci to take malo byt alebo to zmrvili.
Potom som bol v cafepointe v centrale a pytal som na specialky a teda mali okrem inych nejaku speci vysokohorsku Panamu za 4,50 :) Tak reku skusim. Kava celkom dobra ale cakal som ze pri tom aka ma byt specialna ma dvihne zo stolicky a nestalo sa. Tolko z dnesnych ochutnavok :)


Ak chceš catler tak https://www.facebook.com/groups/297571267072113/permalink/923295474499686/?sale_post_id=923295474499686
27.01.2018 - 18:50:28
00
Dik ale tak ked uz na neho vsetci pindaju...
Aktualne riesim ako zohnat RS + RR za nizsiu cenu alebo kde na to zohnat €.
Problem s odpoctom DPH je ze pri kavovare nie je jednoznazne stanovene ci to je alebo nie je danovo uznatelny naklad a zavisi to od vole danoveho kontrolora (ak chce niekto tak vysvetlim do spravy). Vynimka su kaviarne a prevadzky kde sluzi kavovar ako pracovny nastroj na predaj kavy. U nich je to v pohode. Bohuzial nemam nikoho kto by chcel mat problem a danovou kontrolou.

Ale inu vec som sa chcel opytat kavickarov.
Nazory na Lungo resp predlzene espresso.
Podla toho co som cital tak predlzene espresso je normalne espresso s tym ze si mozem priliat horucu vodu. Lungo som zatial nenasiel ci je to offi pomenovanie alebo zas nejaky vymysel ako *****. Z toho co som videl je to robene ako espresso ale doba extrakcie je predlzena o cas potrebny na zvysenie mnozstva napoja co asi nie je najlepsie.
27.01.2018 - 20:01:39
00
skus napisat email do par e-shopov, castokrat su ochotni a cena sa nejak upravi aby bol vlk syty aj koza cela :)
27.01.2018 - 20:11:14
00
Ale inu vec som sa chcel opytat kavickarov.
Nazory na Lungo resp predlzene espresso.
Podla toho co som cital tak predlzene espresso je normalne espresso s tym ze si mozem priliat horucu vodu. Lungo som zatial nenasiel ci je to offi pomenovanie alebo zas nejaky vymysel ako *****. Z toho co som videl je to robene ako espresso ale doba extrakcie je predlzena o cas potrebny na zvysenie mnozstva napoja co asi nie je najlepsie.

Alebo najlepší spôsob a najčistejší pre lungo je zmeniť hrúbku mletia tak, aby za 30" bola extrakcia dvojnásobná, z gramáže na jednu kávu. ;) napr. zo 14g normalne espresso 28g = lungo 56g za 30" :)


Naposledy upravil luper dňa 27.01.2018 - 20:55:31, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2018 - 20:30:39
00
Bezne robim lungo manzelke.. espresso + horuca voda. Proste jej to tak chuti. Nevidim vsak dovod v upravovani extrakcie.. chut je potom ina-horsia
27.01.2018 - 20:39:41
00
Scarinko vyser sa na lungo a zacni pit ristretto a mas pokoj -:)
Kuk sem s patakom sa urcite dohodnes super chlapik pobavte sa a uvidis
http://www.patak.group/pre-domacnost/rancilio-kavovary-d/rancilio-silvia-e
27.01.2018 - 20:52:24
00
No mne to pride ze ked do espressa prilejem vodu tak ho riedim a to nie je to iste ako by som chcel mat, tj rovnaku chut ale viac ml
27.01.2018 - 20:53:03
00
Je pravda, že v kaviarni kvôli Tebe nebudú prestavovať mlynec, tak si budeš musieť doliať vodu. :D
27.01.2018 - 20:59:46
00
Praveze sa mi stalo len par krat (dva) ze som dostal vodu v konvicke. Inak stale to nechaju dlhsie tiect cez paku co som tak odpozeral.
27.01.2018 - 21:06:05
00
Tak ich treba poslat do ***** ja som to tak minule niekde spravil ked mi dobiesla kapucino a na nom kvetiku zo skorice tak reku ci jej ***** ja chcem kapucino a nie korenicku
27.01.2018 - 21:13:42
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up