A kde sa chystáš na ako dlho?
09.02.2018 - 09:12:13
00
Do roboty a z nej. Týždňovky na kamióne. A keď celý týždeň sedím za volantom bicykel je pre mňa veľký relax. Minule som dostal nápad, že namiesto dochádzania autom skúsim bicykel. Tým si ukojím túžbu aj na celý výkend. A s ruksakom 85l na chrbte sa nebicykluje príjemne. Mám to 50km iba a cez leto sa chystám sk-h-ro-ua-sk ale nič prielomové.
09.02.2018 - 10:47:52
00
Jedna otazka k tejto teme.Chcem kupit brasnu Arsenal 460 a neviem aky zadny nosic k tomu kupit?
11.02.2018 - 21:43:50
00
Má niekto skúsenosti s takouto taškou pod sedlo ? Hľadám menší uložený priestor okolo 12l či ísť radšej do nosiča na sedlovu rurku plus nejaká menšia brašňa ..... zaujíma ma či taká taška pod sedlo dobre drží či to nelieta pri jazde a obmedzuje tak pri jazde .... diky

Prílohy:

ua15002181_f.jpg
ua15002181_f.jpg 127.15 KiB 1 thumb_up1thumb_down

13.02.2018 - 15:27:51
00
Mam 14l pod sedlo a uplne bez problemov. Akurat tazke veci ulozit k sedlovke, inak to budes celkom citit ked naklonis bike.
13.02.2018 - 15:33:44
00
nemalo by to byť zle ako pise stalky000, tiez po takom pozeram. Tento pan to ma na bicykli vo vsetkych videach a zda sa ze je to bez problemov...
https://www.youtube.com/watch?v=1IVvVAAIVHE
13.02.2018 - 15:37:40
00
Asi pôjdem dotoho keďže to potrebujem na náhradné oblečenie respektive pradlo (ľahké veci) váhovo to bude lepšie riešenie ako nosič plus brašňa
13.02.2018 - 16:02:08
00
Jirka kaspar co vyhral minuly rok 1000 miles isiel s takou kapsou a sam hovoril ze to drzi ako prisite ze je to uplna bomba
13.02.2018 - 18:08:49
01
mam ju doma - pouzil som ju na dve vikendovky - jedna cez Martinky - Sulov - BN, druha cez Kriznu - Zelezne- Kvaciansku - Oravu - Terchovu - Rajec - BN.
su urcite ovela lepsie tasky pod sedlo - ale cena u suma je bezkonkurencna. takze na vyskusanie staci.
zle sa nasadzuje - tie popruhy cez lyziny lebo nema zacvakavacie pracky - tak isto sa tazko dotahuje - na druhej strane v terene nedrzi a tie popruhy sa povoluju.
ano taska lieta zo strany na stanu - ale zalezi ako ju naplnis - raz sa mi ju podarilo naplnit tak ze sa skoro nepohla.
mal som v nej nahradne a teple oblecenie a letny kilovy spacak.
vodeodolnost som nemal tu cest vyskusat - ale pre istotu som mal pribalenu jednu igelitku ktoru by som dal najprv dnu a do nej potom narval veci.
inac ten gumenny popruh zo spodnej strane je kravina - mal som tam slapky a jedna mi raz vypadla a tym ze sa taska obcas trosku povoli som ich par krat osuchal o koleso.
a este jednej veci neverim - ze sa tie popruhy neodtrhnu - videl som uz fotky s odtrhnutymi po forach.
mat na to peniaze kupim od ineho vyrobcu kvalitnu tasku - podla testov, recenzii ale vysoka cena neznamena ze sa taska nebude hybat - niektore sa kyvu viac niektore menej.
14.02.2018 - 23:08:44
00
tie mám túto authorácku brašňu, mal som ju na 1000miles... ako píše Gusto0 pomer cena/výkon rozhodne nie je zlý, akurát som pred štartom preventívne prešil ešte raz popruhy na sedlo, lebo som to na nejakej fotografií videl odtrhnuté... za tých cca 7 dní brašňa poslúžila veľmi dobre aj keď nečakaj, že ti bude držať ako pribitá... mne sa hýbala do strán stále a to som ju mal stiahnutú na max. + fixnutú eskami o ližiny sedla... pri väčšom rozpočte by som šiel radšej do spomínanej brašny Everbike, kt. je kvalitou inde, podobne ako aj Apidura čo je vo videu vyššie...
15.02.2018 - 15:17:03
00
mne osobne sa momentalne celkom pacia http://www.bikepacking.cz/clanky/test-brasny-topeak ale je toho na vyber vela - na bikepacking.cz je tych recenzii viacero.
15.02.2018 - 15:36:32
00
materiál za tú cenu mi teda nepríde bohvieaký... ultramaratónisti najviac používajú brašne od spomínanej Apidury, čo som si všimol aj keď lacne zrovna nie sú... mne čoskoro príde z UK táto rámová brašňa, tak som zvedavý, materiál vyzerá byť rovnaký ako majú nepremokavé brašny od Ortliebu alebo Sport Arsenal
15.02.2018 - 19:02:24
00
mam osobnu skusenost ja aj kamarat si kupil tento model kamos reklamoval po prvom vikendovom vyjazde ja po tretom
ma to nelogicke presivanie tych popruhov co drzia celu vahu na sedle popruh je vlozeny do tela brasni asi 1mm presity jednym svom a ten ked praskne mas problem
ja som to provizorne riesil v autoservise co som nasiel po ceste a popruh som prinitoval nechcelo sa mi niest brasnu pod pazuchou a to sme isli na cestakoch ziadny teren uplne by stacilo keby cinan vlozil popruh aspon 5cm a moze sa to presit krizom krazom
ma to strasnu montaz na bike ale to sa da odpustit pri tej cene ale to ze sa na nu nemozes spolahnut a cakat kedy to pride je neodpustitelne hlavne ked ste niekde mimo civilizacie
18.02.2018 - 20:10:08
01
Majo789 napísal:
https://www.hej.sk/brasna-na-bicykel-lifefit-na-nosic-big-cierne/ šiel som nakoniec do tohto tu... uvidíme koľko možno tú vrchnú časť ani potrebovať nebudem. Díky za rady zatiaľ.

Okrem veľkého množstva vecí vojde aj 2kg PB fľaša, len potom s tým ísť je zábava!!!
26.02.2018 - 13:52:36
00
Tiez by som chcel tento rok urobit niekolko viacdennych vyletov. Zacinam zlahka objednanim lacnej podsedlovej a rajdovej brasny z Ciny. Zaujimalo by ma, ci ma niekto skusenost s pouzivanim podsedlovej brasny s karbonovou sedlovkou. Docital som sa, ze sa to neodporuca, ale co som pozeral rozne typy, skoro ziadny vyrobca to v popise neuvadza. Teraz myslim tych ne-cinskych, tych co brasny stoja +-100EUR. Nejake nazory a realne skusenosti?
08.03.2018 - 23:13:31
00
keyboard_arrow_up