furt riesia somariny, 99.99% ludi neriesi ci to nahradi peniaze abo ci sa tym da niekde platit. to nikoho nezaujima

a tvrdit ze peniaze maju daku realnu hodnotu bo ich banky kryju je tiez dobry vtip. a ked si banka abo vlada zmysli ze ti nevyda peniaze lebo nieco tak si mozes piskat :). ciselko na ucte je este horsie kryte ako ciselko v blockchaine...
11.02.2018 - 23:46:31
03
Este aby vobec nejaky blockchain fungoval musis kupit pocitace za $ a platit elektrinu za $, ktoru vyrabaju elektrarne postavene za $. Alebo mozes tie bloky pocitat z hlavy a kym daco vypocitas, tak hadam aj umries hladom. Takze ak maju peniaze zero hodnotu, tak blockchain je v podstate podla tohto vzorca oproti peniazom v minuse, lebo hotovostou, ktora je uz v obehu zaplatis, ale pokial ti v blockchaine nebude mat kto overit transakciu, tak jedine, co dostanes, je ucet za elektrinu.
12.02.2018 - 10:58:50
00
ecn je krasny priklad toho ako sa da aj ked nefunguje, teda tam tusim ziadny blockchain ani nebol, daky scam coin to je, ale posledne dni sa s nim tak ochvoduje ako keby to bolo neviem co. z 1$ na 300$ len to tak lietalo :D, skoda ze to ze transakcie nejdu som zistil az potom co som si par coinov po dolare poslal tam kde bolo 300 :), mohol som pockat a uz aj na tej burze kde som to mal by to dalo 10 nasobok :)
12.02.2018 - 11:10:45
00
kayo napísal:
Este aby vobec nejaky blockchain fungoval musis kupit pocitace za $ a platit elektrinu za $, ktoru vyrabaju elektrarne postavene za $. Alebo mozes tie bloky pocitat z hlavy a kym daco vypocitas, tak hadam aj umries hladom. Takze ak maju peniaze zero hodnotu, tak blockchain je v podstate podla tohto vzorca oproti peniazom v minuse, lebo hotovostou, ktora je uz v obehu zaplatis, ale pokial ti v blockchaine nebude mat kto overit transakciu, tak jedine, co dostanes, je ucet za elektrinu.


Mily KAMIL,ty stale zijes v tom,ze existuje iba POW,ze? dovzdelaj sa kamos,lebo tu iba perlis ;)
12.02.2018 - 11:22:05
01
https://ekonomika.sme.sk/c/20758993/za-narastom-a-prepadom-bitcoinov-moze-byt-tajomny-autor-tetheru.html?ref=trz
12.02.2018 - 14:35:29
00
kazdy odrbava jak sa da a kde sa da, to je normalne
12.02.2018 - 14:38:53
01
ja mam teraz pri tych argumentaciach total deja vu s dobou BMG INVEST. vtedy to ludia tiez do bezvedomia obhajovali a ked prisli o vsetky prachy, tak chceli nahradu od statu (aby sme sa im vsetci na ich chamtivost a sprostost poskladali). urcite sa da na krypto zarobit, netreba ale zabudat na virtualnu podstatu tejto “investicie” a pouzivat zdravy rozum. okrem toho zakladne pravidlo investovania hovori, ze ked nieco vsetci kupuju, treba zacat predavat. ;)
12.02.2018 - 17:38:31
00
A to hlavné pravidlo, na ktoré často väčšina zabúda je investuj iba toľko o koľko si ochotný prísť. Aj keď samozrejme nikto nechce prísť o peniaze :) ale tak malo by to byť v rámci zdravého rozumu a ak sa aj niečo stane aby to človeka čo do toho investoval neohrozilo na existencii. Žiaľ veľa ľudí v tom vidí len rýchle zisky, dá tam veľkú sumu a keď o to príde tak je to na psychiatra :) . Ak niekto investoval nejakú veľkú sumu pred týmto dump trendom, tak asi z toho aj ošedivel :lol: . Čítal som pár článkov ako si niektorí dokonca požičiavajú peniaze aby investovali do bitcoinu, čo sa mi fakt zdá choré a ak sa takto niekomu "zadarilo" koncom roka, tak ho úprimne ľutujem. Vlani som čítal článok o istej holandskej rodine, kde mal chlap firmu ktorú predal so ženou a 3 deckami šli bývať do karavanu a za všetky-alebo teda asi väčšinu peňazí nakúpili BTC. To je tiež riadny extrém a prípad ľudskej chamtivosti. Keď niekto slobodný spraví takúto hlúposť to sa ešte dá pochopiť aj keď je to určite na zamyslenie. No keď niekto takto ohrozí život svojej ženy a detí tak to je už fakt ťažký prípad. Na podobné investície s takouto extrémnou volalitou treba byť psychický odolný, lebo by sa z toho človek fakt asi aj zbláznil, najmä pri vyššej sume. Ako sa dá na tom pekne zarobiť, tak sa dá aj o veľa prísť, keď to niekto neustojí. briko to pravidlo v poslednej vete je známa pravda už desaťročia, ale aj tak väčšina ľudí robí presný opak :)
12.02.2018 - 19:04:42
00
A ešte k tomu BMG, tak nehovorím, že to nebola chyba ľudí, ktorí tam dali peniaze, ale bola to aj chyba štátu ako to často býva v takýchto prípadoch a zobudili sa až keď bolo neskoro a účty tých tunelárov a ich rodín ktorí sa na tom takto napakovali a okradli tísíce ľudí mali čo najrýchlejšie zmraziť. Veď niečo podobné bolo aj v Čechách štát a polícia rýchlo zakročili a väčšinu z tých nakradnutých peňazí zmrazili a vrátili ľudom. Ale u nás je niečo takéto asi SCI FI a každý serie na všetko. Keď vidím v TV Kažimíra, tak mi je až na grcanie ako chce ten ˇˇľudomil" všetko zdaňovať. A to nemyslím len kryptomeny, ale fakt všetko, teraz ešte aj s tým poistením a pritom sa smeje všetkým do očí. Ospravedlňujem sa za takéto príspevky, ale nejak mi to nedalo, správy už radšej ani nesledujem, lebo vždy sa tam človek len naštve. Ale občas to človek aj tak zachytí. Tak snáď som nikomu nepokazil náladu a keď áno tak na zdravie :d: :)
12.02.2018 - 19:24:02
00
Chalani idem sa Vás tu ešte čosi opýtať, lebo ma to už dosť serie. Zaregistroval som sa na Coinbase, vyplnil všetko čo bolo treba a vždy keď pošlem peniaze z účtu na Coinbase, peniaze mi tam neprídu. Po pár dňoch mi ich potom pošlú naspäť na účet. Poslali mi v maily vyjadrenie, že Názov na bankovom účte sa nezhoduje s názvom zadaným na účte Coinbase. Mám ČSOB a uviedol som to aj na Coinbase. Teda už tomu nerozumiem aký názov na účte, vie mi niekto ochotný poradiť? Vďaka...
12.02.2018 - 19:34:03
00
:)

Prílohy:

6h0pn7cg9cyz.jpg
6h0pn7cg9cyz.jpg 673.58 KiB thumb_up1thumb_down

12.02.2018 - 19:46:55
02
Blaggo napísal:
Chalani idem sa Vás tu ešte čosi opýtať, lebo ma to už dosť serie. Zaregistroval som sa na Coinbase, vyplnil všetko čo bolo treba a vždy keď pošlem peniaze z účtu na Coinbase, peniaze mi tam neprídu. Po pár dňoch mi ich potom pošlú naspäť na účet. Poslali mi v maily vyjadrenie, že Názov na bankovom účte sa nezhoduje s názvom zadaným na účte Coinbase. Mám ČSOB a uviedol som to aj na Coinbase. Teda už tomu nerozumiem aký názov na účte, vie mi niekto ochotný poradiť? Vďaka...
pouzivaj SLSP a mBANK iba ;) ostatne banky co viem to blokuju
prima,csob,tatra,unikredit
12.02.2018 - 20:30:42
00
Otp bez problemu zatial.
12.02.2018 - 20:33:35
01
Canopus, ale peniaze im na účet prídu, tak tomu nechápem. Ale dík za info.
12.02.2018 - 20:34:26
00
Marinada bitstamp+coinbase?
Blaggo vsak jasne,ze ti pridu: banka stopla transakciu na ucty spojene s kryptomenami ;) akonahle sa ma platba vykonat v ramci SEPA,tak je to istene
12.02.2018 - 20:34:47
00
keyboard_arrow_up