Palo TT napísal:

ten článok už je ale celkom starý, to sa vtedy Maťko asi snažil zohnať každú korunku...teraz som nepostrehol, že by to propagoval... :)
08.02.2018 - 08:02:57
00
Uz dobehal? :)
V historii tu na fore som nasiel aj iny link.
https://plus7dni.pluska.sk/Veda-a-zdravie/Nebezpecny-hit-Liek-pre-kone-uzivaju-aj-bezci.-Moze-vsak-sposobit-rakovinu
08.02.2018 - 08:26:10
00
ALAVIS uz aj pre ludi :D

http://www.barnys.sk/sk/klby/48-triple-blend-extra-silny-621629902348.html?gclid=CjwKCAiA5OrTBRBlEiwAXXhT6HRnImAPPbMfFV3OTeb0-PnVCUqNeGDG-YHm6Xmx6IDwhW6ALnp6tRoCxV0QAvD_BwE
08.02.2018 - 08:37:52
00
Ja ho teraz hltam asi 3 tyzdne ale nejak na prestali boliet kolena pri tom viac cvicim a beham tak nevirm ci len som ich naposiloval ci to pomaha . Ale 40 e za 5 mesiacnu pixlu je dobra cena
08.02.2018 - 08:40:22
00
Ja ho teraz hltam asi 3 tyzdne ale nejak na prestali boliet kolena pri tom viac cvicim a beham tak nevirm ci len som ich naposiloval ci to pomaha . Ale 40 e za 5 mesiacnu pixlu je dobra cena
08.02.2018 - 08:43:26
00
Palo TT napísal:


nie, športuje a trénuje stále...

www.tuateraz.eu
08.02.2018 - 08:43:33
00
Čaute, po dlhej dobe sa znovu ozývam ale žiaľ s problémom. Ide o to že mi hrozne vŕzgajú kolená. Už nepretekám, iba sem tam vybehnem na bike a mám o 12 kg viac :D veru... :/ Aj pred pár rokmi som to spozoroval ale v oveľa menšej miere. Bol som aj za ortopeédom a povedal mi že to mám začať liečiť (doplnky výživy, GS, CHS, MSM, omega 3,6 a tak) žral som to a na mesiac vynechal intenzitu) potom som to už neriešil, zlepšenie som nespozoroval, furt som len behal, ako uvedomoval som si že to puká (vzduch?), praská, vŕzga ale myslel som že je to normálne a že som v pohode po tých veciach čo som žral. pred dvomi týždňami som bol chorý (chrípka) a kompletne ma boleli aj kĺby ešte aj čeľusť :D ale to ma zvykne keď mám chrípku alebo nachladnutie. Teraz som si uvedomil že to vŕzganie už počuť a nie len cítiť, hrozné, zatial nebolí nič, žiadne zatuhnutie, po tvrdom výkone neviem (v posilke nedrepujem, stovky nechodím). ale znie to hrôzostrašne. Tak sa chcem opýtať mám znovu brať tie veci? Minule som čítal že to je iba farmaceutický ťah , že aj napr. alavis funguje iba na kone a psy ale ľudí nie, nejaké emerické študie nezaznamenali účinost ani GS, ani CHS ani MSM, iba ak zanebateľný. Aké sú vaše skúsenosti? Tu na fóre som našiel niečo ohladom účinku ale viac x som našiel príspevky typu "začal som brať - napr. Alavis" uvidíme" tak by som bol rád za názory týchto ľudí, a ešte Aký máte názor na obstreky kys. hyalurovovou?
Ďakujem :)
16.02.2018 - 13:57:28
00
ak chces naozaj zistit aky mas problem s kolenami, skus navstivit Sport Clinic v BA (maju pekne sestricky a recepcnu :D ), sice to nieje lacne, ale mne sa po rokoch podarilo zistit, preco ma boli koleno a kde je skutocny problem. Mam poskodenu chrupavku, sice to nie je zatial extra hrozne, ale raz do roka mi odporucaju chodit na obstrek kys. hyaluronovou, ktora chrupavku premaze a vyzivuje. Vrzganie sa po obstreku zmierni, no casom sa vrati a nevylieci sa... hold, chrupavka nedokze dorast.

lepsie ale bude ist na vysetrenie, RTG a MR.

http://www.sportclinic.sk/
16.02.2018 - 14:44:07
00
Ako pise kimlo zbehni znova k ortopedovi a ak ti predpise len tabletky, tak skus aj ineho. Mne prasky a tabletky nepomahali a davnejsie tu tulenik pisal, ze ani velmi nemaju ako. Injekcie mi pomahaju aj na rozne zvuky z kolena, ktore zrejme suvisia s chrupavkami a dost pomohli aj proti bolesti a tuhnutiu kolien.
16.02.2018 - 15:43:33
00
Ďakujem chalani... ako som písal bolesť ani tuhnutie nie je iba to riadne vŕzga a puká :) z toho mi teda vychádza že mám opotrebovanú chrupavku, čo aj predpokladám, inak by to bolo proti fyzike z toho čo som robil :D tabletky nepomáhajú teda ani v takomto štádiu? šiel by som na obstreky teda ale momentálne som na výmennom pobyte v rakúsku, to nebude také jednoduché chodiť furt domov, neviete ako je to v zahraničí? môžem toto podstúpiť aj tu? :)
16.02.2018 - 22:38:37
00
... to že to mám opotrebované mi povedal aj doktor vtedy pred pár rokmi....
16.02.2018 - 22:43:53
00
Keď vstávam z drepu, tiež mi kolená všakovaké zvuky vydávajú. Najlepšie pomáha si pritom hmkať nejakú pesničku, vtedy to nepočujem. Alebo napodobňujem zvuk trabantu :)
17.02.2018 - 19:10:25
00
Dnes mi volala teta z ortopédia, že mam preobjedná ... v dramatickej pauze som sa potešila, predsa, 26.6 je dosť neskoro ... a teda že ujo doktor si napísal 3 týždne dovolenky tak 7.8 či môžem :D :D .... ale zase ja k inému nechcem ísť, lebo Otca z Ortotechu s poškodeným meniskusom poslali na rehabky chodí hore dole ako na klavír - kontrola - rehabka - kontrola - rehabka :)
22.02.2018 - 14:19:43
00
Kriste pane, skoro rok cakat na nejake vysetrenie je veru sokantne |(
22.02.2018 - 17:09:57
00
tak lebo chalan je trieda, k inému nejdem veru :)
22.02.2018 - 17:15:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Návleky / Na kolená)
keyboard_arrow_up