Tiež to asi budem aj tak brať. Skôr sa budem orientovať časmi na úsekoch - ak to bude vzhľadom na podmienky možné.
18.02.2018 - 23:55:36
00
furt nechápem v čom máš akože problém
basically dnes si mal ako vyšší výkon, tak aj kratší čas - súhlasí, hoci pri tak mizivom rozdieli vo výkone si asi neočakával tak výrazný rozdiel v časoch, right?
ak správne rozumiem, minule si mal ťažšie koleso, ale širší plášť - teraz ľahšie, ale užší plášť, teda účinky sa možno že aj rušia
teplota nemá efekt pri tak malom rozdieli, a väčší efekt má rozdielna pocitová teplota, nie rozdielna absolútna, takže tento údaj sám o sebe je nič nehovoriaci
žeby sa o to, čo vidíš, postaral hlavne vietor? (otázka je zároveň najpravdepodobnejšou odpoveďou)
19.02.2018 - 00:05:00
00
Vietor bol dnes silnejší ako pred týždnom - ale nechajme to už tak - v čom bolo tých 15 minút už nezistí ani ... Podstatné je porovnanie času z minulého roku.
19.02.2018 - 00:31:55
00
silnejší a do chrbta je vcelku fajn, nie? :P
19.02.2018 - 01:30:47
00
To by ale nesmel byť okruh - čo bol.
19.02.2018 - 01:38:51
00
dellax napísal:
Kolko z tych 85 000 registrovanych pouzivatelov tu je aj naozaj aktivnych? Ked uz sa chcete dotahovat za slovicka :D

Mne osobne je to jedno. Makac je ten co maka cely rok a berie to seriozne. Nemyslel som tu trollov co si kupia bicykel za 5000e a 10x za rok si pobicykluju na hradzi :)


Preco je trol ten kto si kupi drahy bicykel a ide 10x na hradzu? To ako nema pravo si kupit co chce? Poznam cloveka co ma cestaky asi 6-7 ks doma za 50000e a ide na hradzu raz dva x za tyzden. Berie to ako relax. Seriozne berie svoju pracu.
19.02.2018 - 06:41:30
00
Ivan a to je dovod,ze sa nikam nemozes posunut a ani sa neposunies ked jazdis takym sposobom. Jazdenim na maxime si na strope vykonnosti .Tebe je uplne zbytocne merat cas. Jazdis sposobom pri ktorom to bude rovnake aj o rok. Co s tym ma retaz.plast.a teplota? Omg. Ale ty mas svoj svet kde mas svoje pravidla a vysvetlenia.
19.02.2018 - 06:52:00
00
Nuz realita je kruta
19.02.2018 - 06:56:39
00
Nuz realita je kruta
19.02.2018 - 06:57:03
00
slavomirk napísal:
Preco je trol ten kto si kupi drahy bicykel a ide 10x na hradzu? To ako nema pravo si kupit co chce? Poznam cloveka co ma cestaky asi 6-7 ks doma za 50000e a ide na hradzu raz dva x za tyzden. Berie to ako relax. Seriozne berie svoju pracu.

Vsak to je v poriadku :D. Hovoril som na margo vasich dotahovaciek s percentami. Uprimne je mi to suma fuk.
19.02.2018 - 07:54:57
01
slavomirk napísal:
Ivan a to je dovod,ze sa nikam nemozes posunut a ani sa neposunies ked jazdis takym sposobom. Jazdenim na maxime si na strope vykonnosti .Tebe je uplne zbytocne merat cas. Jazdis sposobom pri ktorom to bude rovnake aj o rok. Co s tym ma retaz.plast.a teplota? Omg. Ale ty mas svoj svet kde mas svoje pravidla a vysvetlenia.


Ty si tu fakt nový. To mám znova všetko opakovať. Pripadám si jak papagáj.
Každý má svoj strop. Od teba cez mňa až po Valverdeho, Sagana, Miška, Ferka. Ak sa k tomuto stropu dostane, viac sa nezlepší. Aj keď sa na hlavu postaví. Môže akurát tak snívať pri googlovaní metodík, plánov, prezeraním a absolvovaním graficky, farebne dokonale spracovaných intervalových tréningov. V akej fáze sa nachádzaš ty to neviem, ale viem kde sa nachádzam ja. Fáza, kedy za daných podmienok, veku a predpokladov /talentu/ pre podávanie vytrvalostného výkonu už nedochádza k zlepšovaniu výkonnosti. Volá sa to stabilizácia výkonnosti. Na rozdiel od stagnácie, kedy ešte zmenou metodiky tréningu zlepšenie možné je. Znova ale treba brať do úvahy predchádzajúce tri faktory - podmienky, predpoklady a vek.
19.02.2018 - 09:21:41
00
toto je len TVOJA ospravedlnenka... ty si sa len dostal na uroven od ktorej to je trochu tazsie sa zlepsit a hura system jazdim co to da uz na zlepsenie jednoducho nestaci.


Naposledy upravil stax dňa 19.02.2018 - 09:42:09, celkovo upravené 1 krát.

19.02.2018 - 09:38:03
09
Sak totok 😅

Tu by aj Joel Friel nemal co dodat
19.02.2018 - 09:40:46
00
Ja mam pocit Ivan, ze jazdis stylom "za kazdu cenu vyplut aj dusu". Potom ked je tu silu aj naozaj treba (v normalnom treningovom plane) tak ju nemas. Lebo sa zakazdym znicis a stojis na jednom bode .
19.02.2018 - 13:03:35
02
to, že je niečo okruh, neeliminuje vplyv vetra
za mojich juniorských čias som jazdil v niektoré dni poobedný tréning PN-TN-PN tak, že po jednej strane Váhu "tam" a po druhej "späť"
často fúkalo celú cestu oproti :D inak na to ten tréning bol, morálna odolnosť voči terezínu na otvorenej placke :D
sila a smer vetra je lokálna veličina, závislá na momentálnom smere prúdenia, konfigurácii terénu, lokálnych teplotných a tlakových pomeroch, vegetačnom kryte etc., takže to, že je niečo okruh, nie je dôležité
možno tak na krátkom okruhu v otvorenej krajine (taký F1kový, nie Monza) by sa to +/- nejako kompenzovalo
19.02.2018 - 14:14:01
00
keyboard_arrow_up