btw poradte, aké pásy si mám kúpiť? lacnejšie ako originál ( cca 150 € ), prípadne lepšie ako originál? aby dobre kĺzali a dostatočne držali
26.02.2018 - 13:40:24
00
lapaloma napísal:
btw poradte, aké pásy si mám kúpiť? lacnejšie ako originál ( cca 150 € ), prípadne lepšie ako originál? aby dobre kĺzali a dostatočne držali


napr. originál Pomoca pod značkou K2 za 79,95 https://www.sport-bittl.com/en/k2-trim-to-fit-skin-125mm-zuschnitt::13614.html
26.02.2018 - 13:49:26
01
Tieto mám teraz a sú za tu cenu super 👍🏻
26.02.2018 - 14:03:16
00
Cena luxusná, škoda že mix. Ale možno ich aj tak vezmem do zásoby. Nedávno som kúpil metráž Montana a tie pásy sa neskutočne krútia. Klžu fajn ale je to dosť otrava
26.02.2018 - 14:42:36
00
vždy som mal len mohérové, nebude to citeľne horšie kĺzať na mixe? viete pri mojej výkonnosti si ďalšie brzdenie nemôžem dovoliť :P ... k tým k2 by som ešte potreboval univerzálne predné upnutie .. každopádne skvelé ceny na tej stránke
Pozerám ešte tie kohla pásy
26.02.2018 - 15:04:41
00
lapaloma napísal:
vždy som mal len mohérové, nebude to citeľne horšie kĺzať na mixe? viete pri mojej výkonnosti si ďalšie brzdenie nemôžem dovoliť :P ... k tým k2 by som ešte potreboval univerzálne predné upnutie .. každopádne skvelé ceny na tej stránke
Pozerám ešte tie kohla pásy


tie pásy majú v balení okrem K2 upinákov aj univerzálne, je to tam aj uvedené
mám ich na 2 pároch lyží, treba len na 2 túrach zošúchať z nich "novotu" a sklz majú potom veľmi dobrý
mal som predtým aj 100% moher Pomoca a rozdiel v sklze pre nepretekára je myslím zanedbateľný
a za tú cenu niet čo riešiť, lepidlo je na starých aj nových perforované Pomoca, teda TOP!
26.02.2018 - 21:13:20
01
su k tym pasom pribalene aj koncovky na chvost, alebo treba dokupit?
26.02.2018 - 23:52:28
00
sekiller napísal:
su k tym pasom pribalene aj koncovky na chvost, alebo treba dokupit?

komplet predný aj zadný
27.02.2018 - 07:11:02
00
Dík za odpoveď, objednané
27.02.2018 - 12:52:52
00
Dnes ma celkom potešili z Black Diamond. Začiatkom roka som roztrhol drôt na pracke, lyžiarky mali asi 5 rokov a už boli dávno po záruke. Okrem toho BD ukončil výrobu lyžiarok. Skúšal som predajcu, dovozcu na Slovensku a všetci prdeli na mňa, nestál som im ani za odpoveď.

Skúsil som im napísať mail priamo na EU zastúpenie do Rakúsku, či sa to dá ešte niekde zohnať a dnes prišli 2 komplet pracky zadarmo. Asi sa tu máme ešte čo učiť čo sa týka chovania k zákazníkovi.

Prílohy:

02.jpg
02.jpg 142.33 KiB thumb_up1thumb_down

27.02.2018 - 13:16:56
08
Hosť napísal:
Dnes ma celkom potešili z Black Diamond. Začiatkom roka som roztrhol drôt na pracke, lyžiarky mali asi 5 rokov a už boli dávno po záruke. Okrem toho BD ukončil výrobu lyžiarok. Skúšal som predajcu, dovozcu na Slovensku a všetci prdeli na mňa, nestál som im ani za odpoveď.

Skúsil som im napísať mail priamo na EU zastúpenie do Rakúsku, či sa to dá ešte niekde zohnať a dnes prišli 2 komplet pracky zadarmo. Asi sa tu máme ešte čo učiť čo sa týka chovania k zákazníkovi.


mal som rovnaké BD Slant ako ty a urobila sa mi asi 3cm prasklina v oblasti jazyka
úspešne som to vo Vrútkach vyreklamoval a keďže nemali pre mňa nič vhodné na výmenu,
tak som zobral cash a kúpil rovnaké len novší model z CZ
sedia mi dobre, tak som nemal dôvod špekulovať nad inou značkou
27.02.2018 - 13:33:31
00
Ja som mal obdobnu skusenost s Garmont - na starych oranzovych Adrenaline sa brutalne osupovala guma zo spicky podrazky - ziadne kopanie si stupov v lade a pod. Skusal som kupit novu (ziadna reklamacia alebo staznost). SK distributor - ze neda sa a mam skusit inde. Reku dik za pomoc.. Skusil som priamo kontakt na centralu v Garmont - ani po 3 maile kde uz som im otvorene napisal, ze su absolutne neschopni komunikacie a dizajnu nic. Holt, ucinna strategia - uz Garmont nechcem ani vidiet. Nech by mali sebelepsi produkt. A take meno sa im snazim aj robit dalej. Pritom stacilo aspon odpisat na mail napr. "sorry, si mantak a nevies chodit a kup si nove boty" a mal by som aspon blbu odpoved. Ziadna odpoved je absolutorium tupoty.
27.02.2018 - 14:00:32
00
ja som mal garmonty rok praskli, oba jazyky, tak mi to vo vrútkach vyreklamovali a zobral som dynafitu TLT6. tie držia parádne. už som im dal slušne zabrať :D
PS garmonty nech robia topanky a do lyžierok sa neseru.. na nete som našiel množstvo poškodených a prasknutých lyžiarok
27.02.2018 - 14:05:49
00
Este ked som mal tie Adrenaline tak sme boli v Tignes alebo tam kdesi na zjazdovkach a tie ich patroly to tam fasovali ako pracovnu obuv - som si isty, ze viac ako 1/2 z tych lyziarok co tam nosili mala povypadavane skrutky co drzali jazyk v skelete na spodnej casti - tiez mi tie skrutky vypadli tak som sa na to schvalne dival u inych ludi. To mi prisla uz uplne usmevna story k tomu ake "fajne" lyziarky Garmont robil =]
27.02.2018 - 14:09:05
00
zihadlo 5 napísal:
ja som mal garmonty rok praskli, oba jazyky, tak mi to vo vrútkach vyreklamovali a zobral som dynafitu TLT6. tie držia parádne. už som im dal slušne zabrať :D
PS garmonty nech robia topanky a do lyžierok sa neseru.. na nete som našiel množstvo poškodených a prasknutých lyžiarok

Garmont sa do lyžiarok neserie už pár rokov, dačo sa mi marí, že ich lyžiarkovú divíziu kúpil Scott
27.02.2018 - 14:12:25
01
keyboard_arrow_up