Na rádiu Slovensko ten moderátor dobre nakladá Kalinakovi
03.03.2018 - 12:54:46
00
ach boze... o com meles?? :) ja pisem o humuse, ktore ide z medii...
03.03.2018 - 12:57:27
00
Hosť napísal:
ach boze... o com meles?? :) ja pisem o humuse, ktore ide z medii...

Humus je snad ze sa tie veci vobec deju, nie ze o tom pisu media
03.03.2018 - 14:45:51
01
Kali ide :muscle: sebareflexia v prdeli.
Čo si nedefenestrujeme sami, nikto nedefenestruje za nás.
03.03.2018 - 14:46:09
02
vsak pripomenme si ako zacinal Kalinak - ako konkurzna privatizacna mafia, co okradla ludi aj stat - https://www.aktuality.sk/clanok/499949/koniec-korunneho-princa-smeru-ako-zarobil-kalinak-na-privatizacii-kovosrotu/

vsetko dalej sa od toho uz len odvija...
03.03.2018 - 15:14:03
00
..a sme doma.....preco vy tahate teraz sem Kalinaka?? :)
...ste takí isti ako media...vyuzivaju vsetko dobre a paradoxne glavne utrpenie ludi na svoj prospech a svoje"chutky"..fuuuj...cholera...
03.03.2018 - 15:31:13
00
Ty si prvotriedny trol. :D
03.03.2018 - 15:51:54
05
Ďuri, a podľa teba kto môže za tvoj spackaný život?
03.03.2018 - 16:03:32
08
Laci nazdar...stazuje sa tu niekto..ta iba "vy"!!! :) myslim vas co tu placete nad tym ako sa na SVK plano zije...nehovorim, ze je tu super ale preco nie?? ;)
..a ti dvaja abo kolki ti dali like na tvoju otazku pre mna...to ani hlava ani pata :D
03.03.2018 - 16:38:14
00
jurajc v pravnom state media hraju velmi dolezitu rolu - reprezentuju nas, obcanov v kontakte s politikmi. Pretoze, asi je nerealne aby politici odpovedali na otazky kazdemu jednemu cloveku co ma zaujem im pokladat otazky. Vsakze? A kto rozhoduje kto su tie media co maju pravo klast otazky? No zvacsa sa to nejak vyprofiluje asi, napriklad citatelnostou danych medii, alebo tym ake relevantne, kvalitne otazky zurnalista kladie. Cize sup sup, vybavit si preukaz reportera a klast otazky...
a teraz, ty tu furt nieco vymyslas, veci ako "protislovenske prostitutky" - na zaklade coho? A na zaklade coho hovoris ktore su zle media a ktore dobre? tie ktore pisu prakticky len pozitivne o putinovi, kotlebovi, trumpovi a inych a davaju neoverene info su dobre? Alebo su uuuuplne vsetky media a-priory zle? Z kade vlastne cerpas informacie?? Stylom JPP (jedna "pani" povedala?). A ak cerpas info z nejakych zdrojov a nezijes v jaskyni, tak preco veris tymto zdrojom viacej ako inym zdrojom ktore podkladaju svoje tvrdenia dokazmi/evidenciou?
Napriek tomu, Fico, Kalinak, Danko a mnoho inych odmietaju odpovedat na relevantne otazky a namiesto toho obvinuju a utocia na kazdeho kto sa ich nepyta iba a len na to aka bola tento rok zatva. Ano, tito ludia maju povinnost odpovedat na otazky ktore im novinari kladu a nie robit saskarne ako predstavuju, ze nejake tlacove vyhlasenie namiesto poriadnych tlacoviek.

A preco sa to pytam? Pride mi, ze ty a ini ludia napriklad odmietaju argumentaciu, informacie zalozene na dokazoch - co to znamena? Ty tu tvrdis, v tomto konkretnom pripade, ze media a opozicia "zneuzivaju" smrt dvoch mladych ludi pre svoje vlastne, sebecke ciele. Dokonca z tvojich vyjadreni citit naladu akoby za tou vrazdou bola snad aj ta opozicia: "ten cin praveze pomaha opozicii... :) ktora nekryje mafiu :)". Mozes mi pls povedat co u teba predeluje hranicu zneuzivania a informovania? Nehovoriac o tom, ze v tomto pripade su najvyssie politicke spicky napojene na organizovany zlocin (ci uz je to tal. mafia, alebo najvyssi sud, alebo celkova nefunkcnost systemu) a bol profesionalne zavrazdeny clovek co tieto prepojenia studoval. Uz bez samotnej vrazdy by tieto informacie v kazdej krajine s fungujucou politickou kulturou znamenali, ze politicke spicky do toho namotane (R. Fico si asistentku vyberal osobne, tak isto aj nasho komunistickeho ucenca Jasana) odstupili. Tak isto, pytam sa, R. Kalinak x krat verejne povedal ze policia je nezavisla, do vysetrovania nezasahuje, a podobne - ako je potom mozne ze aj on a aj Fico su tak dobre informovani o vysetrovani ktore sa tyka osobne aj ich? Toto je nezavisla policia ked minister vnutra prezentuje informacie o vysetrovani (po tom co generalny prokurator verejne vyhlasil embargo na informovanie politikov a policajny prezident ho verejne odmietol dodrzat kym mu nepride papierik) s policajnym prezidentom?

Inak povedane, nekale prepojenia z kazdej strany, ale ty zastavas nazor, ze media a opozicia zneuzivaju vrazdu. To mi pride zvlastne, lebo potom asi podobnym sposobom zneuzivali obvinenie (aspon zatial) nevinneho podnikatela Basternaka z danovych podvodov, ci? Alebo tak isto zneuzivaju aktualne informacie o prepojeni na mafiu pripadne korupciu na niektorom zo sudov? Alebo tak isto zneuzivali media len a ciste len na zvysenie svojej sledovanosti/citanosti aj vrazdu Remiasa tajnou sluzbou pod vedenim politickych spiciek?

Alebo je tu mozno aj trosicka ine vysvetlenie: bezny johny ako ja, alebo kopu inych clenov fora je uz roky nasratych na ludi ako fico, pravdepodobne si nemysli nic ruzove ani o velkej casti opozicie, a nejak sa proste krotili, ze vsak ved mozno volby, alebo to ze sa o tom porozpravam s babkou, "kamaratom", a pod.... A pri veciach za ktore sa odovzdavali ocenenia ako biela vrana a pod. si velmi silno kusali do jazyka len. Lenze vrazda, fuh clovece, to je uz ine kafe. Bez ohladu na to kde je objednavatel tejto vrazdy, tak je to velmi silne kafe, kvoli tomu o koho islo (btw, napriklad aj o takom Valkovi a ofiko verzii mam, nom,.... lupezne prepadnutie? co ti zlodejickovia chceli ukradnut ked ani penazenku nevzali? To to az tak zvorali?). A teraz, predstav si, ze co by sa stalo keby o tom media neinformovali? No ja neviem, ale asi by sa kludne uchytila verzia o tych drogovych "dileroch" ktorych podozrievali par dni dozadu. Cize z mojho pohladu, ano, musime pochodovat, pochodujem, alebo teda stal som pri ambsade zo svojho vlastneho presvedcenia, za svoje vlastne peniaze, vo svoj vlastny volny cas, pretoze vysetrovanie pod touto vladou ma velmi velku sancu na to aby zlyhalo (skus si pohladat nieco o NKU, ktory aj ked povie ze sa konalo nezakonne, tak akteri nie su potrestani, prave naopak, ludia ktori pomahali NKU/informovali o kauzach su vyhodeni z roboty, sikanovani a podobne). Aj ked ty si asi itak budes mysliet ze to Soros ma tam dotiahol.
03.03.2018 - 17:43:46
09
Dneska si tak kracam Tatrami a rozmyslam, ci uz Kali podal demisiu. Hovorim si ze isto nie, ved to by uz trubili z Lomnicaku a snad aj zem by sa zatriasla. Ale tak v kutiku duse som stale dufal. Pridem domov, zapnem pc, nacitam spravy a tajne dufam v titulok "Rober Kalinak odstupuje", stranka sa pomalicky nacita a zrazu boom "Kaliňák nemieni odstúpiť." Ten chlap musi byt snad "dolezitejsi" ako Fico, lebo toto mi hlava neberie ...
03.03.2018 - 17:51:01
00
Jedna"zaručená" formulka na začiatku príbehu a všetci zrazu pocuvaju a boli by ochotný čomukoľvek 😀
03.03.2018 - 18:26:21
00
stanos4 pokial nebudes rozpravat duriho jazykom, tak asi nic ...
03.03.2018 - 18:30:13
00
mne nejde o to sa tu s nim hadat, ani s corsair -om. Kazdy ma pravo na nazor, ak niekto podporuje nieco ok, podporuj to. Ak je to +- v sulade s tym comu "verim ja", tak sa s tym clovekom budem bavit o roznych problemoch, mozme mat iny nazor na riesenie daneho problemu a pod.. Avsak ak niekto pojde proti niecomu co povazujem za "zivotne dolezite" (napr. zakladne ludske prava, politicke zriadenie,...), tak nech si to bud vie dobre zdovodnit a podlozit argumentami, alebo nech prehodnocuje svoj nazor. Ak je to nieco proti-zakonno/moralne a svoj nazor nie je ochotny zmenit, tak eventualne jeden z nas za ten nazor ma "trpiet" - zalezi od nastavenia spolocnosti ci to budem ja, alebo ten druhy, pravdaze.

corsair ked sa tu uz angazujes, co myslis pod tym ze kauzy sa budu vymyslat vzdy? Co povazujes za vymyslene kauzy a co povazujes za realne kauzy ktore treba riesit? Btw, nenarazam na to ze nechodis volit - podla mna aj nevolit je volba (v pripade relevantnych dovodov - co su to relevantne dovody, to uz je tiez dalsia tema...), ale ak ta od toho ist volit odradzaju len MEDIA, tak prosimta co sledujes? Ty nefiltrujes, nedokazes rozoznat ze toto je (pre mna) dolezite, ale toto nie? Nedokazes rozoznat rozumne kvalitne zdroje informacii od balastu?
03.03.2018 - 18:48:03
00
Kopírujem z Diskusie na SME ( dôvodov by sa našlo aj viac )

Tri dovody na to, preco musi Kalinak odstupit:

1. Slovenska policia je na poslednom mieste v doveryhodnosti policie v celej Europe

2. Novinari musia vysetrovat to, co by mala vysetrovat kalinakova skorumpovana a neschopna policia. Za to su vrazdeni a napadani (pricom policia im neposkytuje ziadnu ochranu - kasle na ich bezpecnost)

3. Bezpecnostne zlozky statu, za ktore je zodpovedny Kalinak dovolili, aby sa na Urade vlady SR pohybovali a boli v intimnej blizkosti premiera SR osoby, ktore maju kontakt na taliansku mafiu
03.03.2018 - 19:27:31
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up