ale no mi nehovor ze sa 5x prevezies na bajku a vyzera ze sa nanom jazdilo rok dva , znamy co jazdia an MTB jazdia sice menej lesne trasy ale maju bike 2/3 roky a keby ze sem tam zalakuju nejaky milimetrovi skrabancek tak su ako nove ... tak neverim ze ja za mesiac zjazdim gumy poskriabem ram a pod. ... samozrejme ze im nedam bike s viditelnymi stopami pouzitia ak sa aj nieco prihodi pad a pod. a oskrie sa tak sa tobude dat urcite pekne opticky zakamuflovat , lak a pod. ...
18.02.2016 - 16:34:08
01
Jasne lebo oni su blbi ze neuvidia ze sa natom bajku jazdilo ze..
18.02.2016 - 16:35:32
00
Nechápem niekto chce poradiť každý mu radí zhruba to iste a on bude mlieť stále svoje. MisoSNBB načo si sem písal keď máš jasno nechápem. V tejto téme už odomňa no coment.
18.02.2016 - 18:00:09
00
no lebo som napisal ze mile rad privitam rady ale ked som raz napisal podmienku ze ma byt full a ze som jazdil uz HT dlhsie a preto teraz chcem full tak co je natom nepochopitelne , ze nebude POCTIVY full za taku cenu,tomi je jasne nechcem ziadny profi bike ani medium ale nieco na sem tam vybehnutie na kopec . tak pochop ze komenty typu "toto HT je idealne preteba" musim odignorovat ...
18.02.2016 - 19:01:56
01
Poviem ti to takto...na tom "fulle" z decathlonu by som sa bal pustit dole kopcom...
18.02.2016 - 19:07:31
02
MisoSNBB musíš pochopiť aj to, že ti tu radia chalani, ktorí majú aj niečo odjazdené a majú skúsenosti. Asi len tak netliachajú do vetra. Ale každý nech sa učí na vlastných chybách :)... či?
19.02.2016 - 09:00:48
00
Každý ti radí aby si sa na tie šroty vys...al Je to niečo podobné ako full-y v Kauflande alebo Tescu! Je to kopa železa, ktorá sa tvári ako full bike. Ak už chceš silou mocou full, ten LP je výborná voľba aj keď 150€ cez rozpočet.
19.02.2016 - 13:12:06
00
Vies co, najprv si od niekoho pozicaj poriadneho fulla a daj si vyjazd. Pozicaj si aj poriadne HT a daj si vyjazd. Potom sa na tom BTWINE prevez a rozhodni sa sam...
19.02.2016 - 14:24:37
00
Nieco kupit, pouzivat a potom to vratit a chciet plnu sumu spat je take slovenske.... Ani sa necudujem, ze sluzby su u nas na nizkej urovni, lebo inak by to kazdy zneuzival.
Inak pozri si obchodne podmienky, negarantuju vratenie plnej sumy. Ak bude na biku viditelne opotrebenie, tak ti pomernu cast strhnu. Dalsia vec je, ze toto nechrani zakon, v podstate je na nich aku sumu dostanes spat pri vrateni pouzivaneho tovaru.
Inak ti tu dobre radia, ale podla vsetkeho si uz rozhodnuty, tak kludne chod do toho, ved su to tvoje peniaze. Na druhej strane, je to novy bike, je na neho zaruka a urcite je jazditelny. Koniec koncov moze dobre posluzit, ale nejaky zazraky oproti HT by som v tejto cenovej relacii necakal. Je dost tazky (skoro 15kg) a vybava je naozaj ten najlacnejsi zaklad.
A rataj s tym, ze ak ho budes chciet neskor predat, bude mat velmi nizku hodnotu.
Pred kupou odporucam sa na nich previest. A dobre ti radili, vyzkusal by som aj nejaky kvalitnejsi full (aspon 1200) ale aj HT (cca 400-600) nech ich mas s cim porovnat.
19.02.2016 - 17:42:27
02
...co dodat???, aj ked tema je uz stara, staci kuknut na internet a zistit, ze full bike z decathlonu za cca 790libier ziskal 4,5 z piatich hviezdiciek,,,http://www.bikeradar.com/mtb/gear/category/bikes/mountain-bikes/full-suspension/product/review-btwin-rockrider-700-s-14-48456/
03.03.2018 - 10:14:41
01
tak to si ten ram nevidel asi este nazivo. na to by som neosadil ani pruzinovky z tesca.
06.03.2018 - 21:20:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské / Celoodpružené)
keyboard_arrow_up