preco sa vyhybas esetu takto mesacne mozes reinstalovat i ten. akoze je mi to v podstate jedno len ma to zaujimalo
07.03.2018 - 13:59:20
00
Kasperski je moznost, ale na slabsom zeleze zvykol robit problemy. Najlepsi antivir je clovek sam. Dnesne prehliadace nedovolia nenapadne nainstalovat vir do PC a ked nestahujes kadeco nemas problem. Raz za cas prezen cez PC eset online scanner.
07.03.2018 - 15:18:22
00
Mne teraz prišla takáto správa (a gmail ju hneď hodil do spamu) z adresy: msa@communication.microsoft.com
Vysvetlenie zmluvy o poskytovaní služieb
Tento e‑mail ste dostali, pretože aktualizujeme zmluvu o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft vzťahujúcu sa na niektoré produkty alebo služby spoločnosti Microsoft, ktoré používate. Cieľom týchto aktualizácií je objasniť naše podmienky a zabezpečiť, aby boli pre Vás aj naďalej transparentné a vzťahovali sa aj na nové funkcie, produkty a služby spoločnosti Microsoft.
Zmluva o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft predstavuje zmluvu medzi Vami a spoločnosťou Microsoft (alebo jednou z jej afilácií), ktorou sa riadi Vaše používanie spotrebiteľských online produktov a služieb spoločnosti Microsoft.
Celú zmluvu o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft si môžete prečítať tu. Ďalšie informácie o týchto aktualizáciách vrátane súhrnu najvýznamnejších zmien nájdete tiež na stránke s najčastejšími otázkami. Aktualizácie zmluvy o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft nadobudnú účinnosť 1. mája 2018. Ak budete používať naše produkty a služby aj po 1. máji 2018, vyjadrujete tým súhlas s aktualizovanou zmluvou o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft.
Ak nesúhlasíte, môžete sa rozhodnúť prestať používať tieto produkty a služby a zrušiť svoje konto Microsoft predtým, ako tieto podmienky nadobudnú účinnosť. Ak ste rodič alebo zákonný zástupca, zodpovedáte za používanie produktov a služieb spoločnosti Microsoft Vaším dieťaťom alebo príslušnou maloletou osobou, a to vrátane nákupov.
Ďakujeme, že používate produkty a služby spoločnosti Microsoft.

Vyhlásenie spoločnosti Microsoft o ochrane osobných údajov

Zmluva o poskytovaní služieb spoločnosti Microsoft

Najčastejšie otázky
Microsoft
Spoločnosť Microsoft rešpektuje Vaše súkromie. Ak potrebujete viac informácií, prečítajte si naše Vyhlásenie o ochrane osobných údajov.
Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, WA 98052 USA
07.03.2018 - 21:13:36
01
Gusto0 napísal:
zasa nic:
Systémové požiadavky - Windows 10, 8, 7, Vista, XP SP3
mam SP2 - zasahovat do toho uz nechcem - system bezi ako hodinky


SP3 instalacia mi nerobi ziadne problemy.
07.03.2018 - 21:51:33
00
Chalani mám problém s PC, všetky súbory ( fotky, dokumenty, system ..) majú nastavený atribút -a--, keď chcem s niečim pracovať nemôžem, zobrazí sa info že je napr. dokument len na čítanie. Nič som nesťahoval, ESET kontrola komplet bez problém, MALWAREBYTES tiež, Office 2016 konto platné. Napr. po otvorení dokumentov sa objaví info, že sú len na čítanie v režime kompability. Adresáre majú atribúty ----. Tak neviem čo si to zo mňa robí srandu? Nie všetky súbory s príponou .doc sa otvoria len na čítanie, niektoré len v režime kompatibility a môžem s nimi pracovať. A niektoré sa zobrazia len na čítanie.
11.03.2018 - 00:06:17
00
Žeby? https://support.microsoft.com/sk-sk/help/2623670/access-denied-or-other-errors-when-you-access-or-work-with-files-and-f
11.03.2018 - 00:14:02
00
Vďaka za nasmerovanie, pozrel som si to a asi to má niečo spoločné s nejakou aktualizáciou, vlastníkom priečinkov je zrazu TrustedInstaller, musím upraviť práva, tak sa tým teraz ráno zaoberám. http://www.thewindowsclub.com/trustedinstaller-exe-windows-7 (ja mám win8)
Musel som nastaviť práva na prístup, netuším či je to všetko v poriadku, ale funguje to a môžem so súbormi pracovať.
11.03.2018 - 07:26:32
00
Zase skusaju ludi.

Prílohy:

paypal scam.jpg
paypal scam.jpg 143.97 KiB thumb_up0thumb_down

11.03.2018 - 18:17:56
00
To je potvrdenie karty za 1€. Potom pošlú kód na overenie a vrátia 1€ späť?!
11.03.2018 - 18:33:33
00
Aha už som si prečítal odkaz kde zaslať “verifikovať” svoj účet ! :-0
11.03.2018 - 18:35:28
00
Nazdar pani ajťáci, je tu niekto, kto má skúsenosti resp. sa profesionálne zaoberá tvorbou e-shopov? Potreboval by som konzultáciu ) aj do SS Vopred vďaka)
26.03.2018 - 12:38:54
00
Idem po dlhej dobe zapnúť tablet a ani mrk. Mohol by do troch dní vstať zmŕtvych :)
02.04.2018 - 21:30:09
00
Zrejme ho niekto nehaj vybity a bateria sa casom podvybila.
02.04.2018 - 21:31:19
00
Môže byť. Aj som už narýchlo hľadal videá, ako ho otvoriť (žeby som dal jump start baterke), ale je to piplačka. Asi je displej vlepený v kovovom obale a ľúbi prasknúť pri neopatrnom páčení. Asus transformerT100chi. Ešte budem nejakú dobu skúšať nechať ho nabíjať, či sa chytí, prípadne hrať sa s tlačítkami a hádzať ho o zem.. :)
02.04.2018 - 21:37:51
00
Nechaj ho na nabijacke ono sa to vie niekedy prebrat takato elektronika.
02.04.2018 - 22:01:15
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up