Pelegrini ako premier nebude mat asistentku pre vsetko, ale asistenta :)
15.03.2018 - 13:27:11
00
matt napísal:
buhaha...mame na mysli toho isteho?


Na PS a Trubana mam svoj nazor. Ale ako pracujuci v IT v gov segmente mozem povedat, ze takato firma tu naozaj chyba (ale riesilo by to len 1 stranu problemu, samo o sebe by to teda nic nevyriesilo). Ale nie som si isty, ako dlho by pozili kym by sa im nestali nejake nehody. System je taky, ze sucasne "velke firmy" maju rozdelene rezorty a ksefty a chodia si navzajom formalne do sutazii ako dohodnute "konkurencne" ponuky s tym, ze vzdy cast musia prefakturovat cez retazec nastrcenych firiem, z ktorych sa vybera vypalne. A jedinym cielom je vybrat peniaze, nie realizovat projekt ktory nieco prienesie. A v tom najlepsom pripade robotu podla katastrofalnych podkladov urobi niekto uplne na konci za par drobnych v pote a stresoch po nociach a vikendoch s otrasnym vysledkom (co ale nie je jeho vina).

Ak niekto odvedie vybornu pracu, mal by dostat aj adekvatne zaplatene. Je na tom nieco zleho? Dnes sa to len rozkrada bez akychkolvek vysledkov a zarabaju na tom ti, co realnu pracu nevykonavaju...


iron.hide Peleho orientacia je to posledne co by malo ludi trapit. :) Slovensko.sk aj mnoho inych totalnych zlyhani v statnych IT projektov je jeho zodpovednost, rovnako ako absolutna ignoracia prekypujucej korupcie pri statnych IT zakazkach.


Naposledy upravil MageZ dňa 15.03.2018 - 13:38:56, celkovo upravené 2 krát.

15.03.2018 - 13:30:29
04
Ich myšlienky sa mi celkom páčia, ale rád by som im položil otázku. Ak sa dostanú do parlamentu, aké dajú záruky, že dodržia svoj program, nech je už akýkoľvek, keď politika je o kompromisoch? Veď všetci dobre vieme, že ak chce politik dačo dosiahnúť tak musí urobiť ústupky a schváliť to čo predtým nechcel. Tak stratila u mňa dôveru SaS a SDKÚ.
15.03.2018 - 13:35:20
00
takže ty by si chcel aby v parlamente sedeli ideálne dve veľké skupiny navzájom absolútne nekompromisných ľudí?
parlament si kľudne zameň za zamestnanie, tím, kanceláriu ...
15.03.2018 - 13:39:35
00
Raz sme tu takych uz mali. Vydrzali rok a pol.
15.03.2018 - 13:44:48
00
Nie, ale chcel by som aby tam sedeli ľudia, ktorí si budú stáť za slovom. Príklad: keď raz mám v programe že dostavám diaľnicu tak to nevymením za niečo iné, ako napríklad namiesto postavím novú nemocnicu. Pritiahnuté za vlasy, ale hádam je pochopiteľné, čo chcem povedať.
15.03.2018 - 13:46:11
01
Tie dialnice sa nestavaju nie preco, ze by vlada presunula peniaze inam. Ale preto, ze treba zosuladit odplatu sponzorom stran za financnu podporu pocas kampane so zakonmi ktore sme museli prijat kvoli EU (verejne obstaravanie), s podmienkami cerpania eurofondov, a do toho este pripadne sudne spory o pozemky.
Je tam prilis vela zainteresovanych subjektov.
15.03.2018 - 13:52:49
00
To bol iba príklad.
15.03.2018 - 14:10:25
00
revolúcia nebude.
15.03.2018 - 15:10:49
00
praveze teraz to zacina byt zaujimave....
15.03.2018 - 15:16:48
00
ale hou nou.Ulica nikdy nemôže vládnuť,nie sme na blízkom východe.
15.03.2018 - 15:19:06
00
nikto nechce, aby vladla ulica. Ale vyjadrovat svoj nazor mozu ludia na namestiach predsa dovtedy, kym nebudu spokojni a kym budu vladat
15.03.2018 - 15:22:17
00
..tiez mam pocit ze divadlo skoncilo, este ututlat vysetrovacky, nejak ukecat EU a ide sa dalej :envy:
15.03.2018 - 15:24:28
00
Kali s tym dokonca vyje..., on ziadnu demisiu realne nepodal.
15.03.2018 - 15:32:08
00
Absolutne_Nikto napísal:
ani zapýtať si nemusel... (je to graf od Sulíka,neviem na koľko sú percentá správne, ale tak majú dopravu a ŽP)

Predpokladam, ze podiely su zalozene na prislusnosti jednotlivych ministrov k strane, takze u Mostu pojde velka cast cez MDV. Tam ich ale pravdepodobne Stromcek odklanal spravnym Smer-om. No a zrejme vramci dohod so Smerom sa ho teraz Most zbavil https://www.aktuality.sk/clanok/572497/viktora-stromceka-odvolali-z-funkcie-statneho-tajomnika-aj-splnomocnenca-vlady/

Hosť napísal:
Raz sme tu takych uz mali. Vydrzali rok a pol.

Ak sa dobre pamatam, tak PS davaju dokopy uz vyse roka. V ZA som s Palom a este niekym (Truban to asi nebol) bol na pivo este minulu zimu a to sa uz par mesiacov rozhodovali, ci idu zalozit stranu. Mal som z nich ale celkom dobry dojem- pivo chvalili a podla reci su to hypochondri jak ja, tak sme mali spolocnu temu mimo politiky. Ci to vytiahnu nad 5% nedokazem odhadnut.
15.03.2018 - 15:32:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up