triki napísal:
a čo keď zabili novinára?Motív činu stále nie je jasný a politický boj ma prebiehať v parlamente nie na ulici.Nie sme v Iraku.
Na vyšetrenie majú tlačiť cez parlament a nie cez ulicu.

zjavne si nepochopil fungovanie demokracie - to nie je, ze niekoho si zvol a potom styri roky drz hubu. Demokracia je o tom ze si niekoho zvolis a kontrolujes ho ci naozaj robi to co ma a zastupuje zaujmy krajiny. A to zjavne u nas nieje ten pripad.
16.03.2018 - 12:00:30
010
triki toho vela nepochopil, nanho je zbytocne reagovat
16.03.2018 - 12:04:22
02
medzitym vo Velkej Britanii... :D

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
16.03.2018 - 12:05:41
00
no evidentne si nepochopil systém fungovania parlamentnej demokracie.Už som to tu písal,že Fico celú detskú opozíciu vyškolil lebo je to politik celá opozícia sú len aktivisti a tak to potom aj vyzerá.
Ja vôbec nepíšem,že máš držať hubu,ale vždy vládne ten kto má väčšinu v parl. bez ohľadu na nespokojnosť určitej časti ľudí.Vždy bude niekto nespokojný.
16.03.2018 - 12:06:16
04
triki napísal:
no evidentne si nepochopil systém fungovania parlamentnej demokracie.Už som to tu písal,že Fico celú detskú opozíciu vyškolil lebo je to politik celá opozícia sú len aktivisti a tak to potom aj vyzerá.
Ja vôbec nepíšem,že máš držať hubu,ale vždy vládne ten kto má väčšinu v parl. bez ohľadu na nespokojnosť určitej časti ľudí.Vždy bude niekto nespokojný.

Tu sa ale nebavime o tom ci budeme viac nalavo alebo napravo ale o zlyhavani zakladnych funkcii, ktore ma stat poskytovat. napr. vysetrovanie kriminality. Nie sme feudalna spolocnost, ze tu ma niekto bozie pravo vladnut. Vladne len preto, ze dostal od ludi podporu. Takisto maju ludia pravo ich tej moci zbavit.
16.03.2018 - 12:13:37
07
will napísal:
ze vrazda na tejto celej kauze to je najmenej zle. T.


toto si nemusel napisat...Akoze trosku chapem co si chcel povedat. Ale nie, vrazda nikdy nie je "najmenej zle" Najmenej zle to je len z pohladu ludi, ktorych sa to bytostne netyka..Keby zabili teba, asi by si netvrdil, ze je to "najmenej zle" Asi preto, ze by si uz nemal tu moznost sa akokolvek vyjadrit.
16.03.2018 - 12:36:22
02
Triki chce povedať, že vláda je tu na to, aby našla riešenie. ALE. Ak je vláda nedôveryhodná, máme si nechať skákať po hlave? Ak by mala koalícia 149 hlasov tak ten jeden asi nič nepresadí. Ja viem, chytené za vlasy, ale pokiaľ je vláda zlá neznamená to, že ľudia majú čušať a nechodiť sa demokraticky vyjadriť... my Slováci ale nemáme gule... keby sme ich mali tak ako Francúzi už dávno je Fico buď mŕtvy, alebo v Leopoldove. Tá náša bezmocnosť a dobrovoľné si kydanie na hlavu dovolilo hajzľom vo vláde toľko, že sa teraz cítia neohrození. Fico by mal skončiť ako Čaučesko a nie len on... v Rumunsku nám už druhý raz ukázali, že oni vedia zhodiť režim. Prečo nie my? Nežná revolúcia bola riadená štátom, ale my potrebujeme skutočnú revolúciu najlepšie s gilotínou.
16.03.2018 - 12:46:15
03
praveze to je tak. Pruser je, ze tieto 2 vrazdy mozu byt len zaciatok. Mafia sa nevzdava a tu je podporena statnou mocou.
Tak som to myslel.
16.03.2018 - 13:02:08
00
Ludia majú právo politikov zbaviť moci pri volbách.Hlavne si uvedom kolko ludí protestuje ,je to určitá vzorka ludí,ale nie väčšina.Treba si uvedomiť,že je vela ludí ktorí to proste vidia inak.Nie su tu 100 tisícové demo.
16.03.2018 - 13:05:17
05
Odkial vies?..A mozno je GRO tych, co nie su na namestiach, ale v kutiku duse by chceli "ale sak naco, sak sa aj tak nic nezmeni....a blablabla....vyhovorky sa vzdy najdu". Hovorit o "mizivom percente" na namestiach" je zcestne, lebo slovak pozna mentalitu slovaka...A vieme, ze sme preposrati a znechuteni....Ja to viem , lebo aj ja som taky. .Ale ja napriek tomu pojdem na to namestie. Ti apaticki by si mali nechat svoju apatiu pre seba a zbytocne nedeprimovat aj tu podla koalicnych politikov "hrstku" odhodlancov.


Naposledy upravil johnnySVK dňa 16.03.2018 - 13:16:33, celkovo upravené 2 krát.

16.03.2018 - 13:14:42
01
Čiže keby tebe zabili dcéru, sestru, mamu, otca, brata a bola by to politická vražda (a nehovor, že nie je), tak by si to nechal tak? Keď raz všetko riadi mafia, tak ako chceš proti tomu bojovať parlamentnou cestou? Prečo nechodií viac ľudí na voľby a na demonštrácie je dobrá otázka. Z každej strany počujem: a čo sa zmení? keď si to povie 9 z 10tich tak je jasné, že nikto nechodí. Ale to je tá blbá slovenská mentalita. Necháme si skákať po hlave, veď aj tak sa predsa nič nezmení...
16.03.2018 - 13:14:57
00
triki napísal:
Ludia majú právo politikov zbaviť moci pri volbách.Hlavne si uvedom kolko ludí protestuje ,je to určitá vzorka ludí,ale nie väčšina.Treba si uvedomiť,že je vela ludí ktorí to proste vidia inak.Nie su tu 100 tisícové demo.


Triki, vsetci ludia maju pravo na "reklamaciu" politikov...A tym nemyslim nove volby po 4rokoch...Zavada sa prejavila po 2 rokoch, tak reklamujeme teraz.
16.03.2018 - 13:19:50
00
jedna vec su volby a dalsie parlamentna vacsina ,uz minule volby chceli ludia zmenu ,ale v parlamente to dali inak ,takze v podstate nam vladnu iny ludia ako volby -obcania zvolili -chceli, "o.k. " podraz ? stava sa .....,ale ked sa stane nieco taketo a evidentne fakty dokazuju skorumpovanost ,pripadne najmenej trestuhodnu nedbanlivost ,pri spravovani statu....staci vymenit par figurok a ide sa dalej ?! ,lebo "projekty" na eurofondy bezia a do 2020 treba este "robit" co sa da...vsak nakoniec ta minulovolebna zrada mala jasnu motivaciu ,kedze cas "fondov" sa krati vsakano ...
16.03.2018 - 13:21:26
00
politická vražda to bude až vtedy ak sa preukáže motív.Zatial sú to len dohady.Požiadavky ľudí sa majú preniesť do parlamentu a na to tu máme strany.Len ja tu nevidím žiadnu ktorá by sa toho vedela odborne chopiť a tak svoju neschopnosť prenášajú na ulicu.
16.03.2018 - 13:24:59
00
Fajn, akože máš pravdu. A týmto konštatovaním sa ti splní sen o "slušnom štáte" ??
16.03.2018 - 13:29:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up