stále malo,okrem Ba je to slabučké.
16.03.2018 - 22:51:03
00
Len tak som si teraz na tupkach precital clanok o tom maledivskom stretnuti a...to si nemozu ti "novinari" robit pracu poriadne? Potom to preberaju od nich ostatni a tak to tu aj vyzera...

"Podľa našich informácií lieta tento let každý piatok, je teda možné, že Kočner letel až v piatok 9. marca po stretnutí. K stretnutiu malo dôjsť 7. marca v stredu. Kočner však nakoniec stretnutie priznal krátko potom, čo sme článok publikovali."

A ja blbec som si doteraz myslel ze Emirates tu trasu Dubaj-Melbourne-Auckland lietaju kazdy den...
https://flightaware.com/live/flight/UAE406
16.03.2018 - 22:57:19
00
triki napísal:
stále malo,okrem Ba je to slabučké.

a bol si alebo len rypes?
16.03.2018 - 23:08:04
02
a za čo,alebo za koho by som mal protestovať?....už mi to konečne vysvetli lebo ja tu vidím zatial len aktivizmus bez ciela.
17.03.2018 - 00:21:50
07
Ale ja tam vidim urcity ciel :) rozbit co sa da a nastolit chaos, pretoze alternativa neexistuje...
17.03.2018 - 06:48:25
01
...joooooooj ..ta zase mam "nepacika" :( ;(
17.03.2018 - 07:11:19
00
triki napísal:
a za čo,alebo za koho by som mal protestovať?....už mi to konečne vysvetli lebo ja tu vidím zatial len aktivizmus bez ciela.


obdivujem tvoj zivot, ze vsetko co v nom vykonas, sleduje nejaky konkrétny ciel. Si vzdy racionalny a citom nedavas volny priebeh. Ja som tam bol z dovodu, lebo som dal na svoj POCIT ZHNUSENIA. Chcel by som byt ako ty. A moj ciel su predcasne volby. Az po nich sa ukaze, ako velmi presny prieskum bol. A ze volby su teraz zbytocnost? A o 2 roky to bude v com ine? Mas vestiarsku gulu?
17.03.2018 - 07:38:41
00
Ja čo sa týka predčasných volieb som tak 50/50 ,ale keby už boli mám pocit ,že by skončili patovou situáciou a to tak ,že ani jedna strana by nezískala väčšinu a hlasy by držal Kotleba...to by bolo potom krútenie sa hadov naživo a už len koli tomu by som to chcel vidieť a pobaviť sa :-)
17.03.2018 - 08:49:15
04
z FB

Vymeniť Kaliňáka a Fica za "ich ľudí" je ako vymeniť osraté trenky za osraté slipy. Výmena prebehne, ale zadok štípe stále.😕
17.03.2018 - 09:25:32
06
Toto co je teraz, je totalna fraska a ludia su iba za handry. Aktivita na namestiach je obdivuhodna, no pes, ktory steka, nehryzie. A toho sa nikto neboji. Co zmenia parlamentne volby? V lepsom pripade sa vymenia babky, v tom horsom sa vratia rovnake babky, ale babkoherci ostanu aj scenar predstavenia. Bordel sa zakryje mozno novym kobercom pre pokoj v rodine, ale podlaha sa nevymeni. 25 rokov chcu ludia zmenu a co maju? Hovno a podobnost s 89-tym. Ja vravim cele zle a odznovu. S priamou demokraciou.
17.03.2018 - 10:15:38
02
a ako si tu priamu demokraciu predstavujes?
17.03.2018 - 10:20:21
03
Bojím sa, že babky budú zas voliť tieto oligarchické bábky.
17.03.2018 - 10:27:20
00
Ked uz sme pri tom, tak ja si tiez neviem predstavit vladu sulika a matovica, a to som pritom vzdy sulina volil a planujem to aj nadalej. Oni su dobri krikluni, no staci si spomenut ako si uplne sami povalili vladu, ficiak vtedy musel zazit najlepsi smiech svojho zivota. Fakt neviem co z tohto vzide, no vyzera to na este vyssi volebny zisk pre kotlebu, ci uz v predcasnych alebo regulernych volbach.
17.03.2018 - 10:31:08
00
Jedna zásadná zmena by bola v tom, že kým vtedy boli prísediacimi vo vláde, kde prvé husle hrala Radičová, ktoré sa jej zúfalo snažil vytrhnúť z rúk Dzurinda, dnes by mali byť lídrami opozícia. To je zásadný rozdiel. SaS má veľmi prepracovaný plán toho, čo treba zmeniť a zaviesť. S tými kriklúňmi to pasuje skôr na Matoviča, ten mi pripadá ako opozičný politik, ale hádam s Remišovou sú tie šance lepšie.

Najväčší prúser môže byť KDH, kde sa katolibanci snažia získať moc od Hlinu, t.j. stará kleptokratická garda sa hlási o korytá, nehovoriac o ochote kolaborovať so SMERom.
17.03.2018 - 10:38:46
02
MageZ moja predstava nie je dolezita, je iba 1 z 5,5miliona. Dolezite bude to, ze sa ludia konecne poucia z minulosti a pochopia, ze statne zriadenie v terajsej podobe nefunguje. Pokial nie, nuz komu niet rady, tomu niet pomoci.
Pali65 ved prave. Sila hlasu jednej babky nie je zanedbatelna. Ju v podstat nezaujima, ako sa bude mat jej vnuca o 10-20 rokov, ked nevie, ci sa dozije zajtrajska a dochodku o mesiac. Ona sa chce mat dobre hned a na to jej staci cestovanie vlakom "zadarmo", kvietok k MDZ na oslavach od predsedu niecoho, pareurovy vianocny doplatok k dochodku, ktory ani zdaleka nepokryje zvysene vydavky cez rok, ale zalepi jej to oci. A babka k babce, budu dalsie kapce ;)
17.03.2018 - 10:48:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up