Ja som bol tiež na proteste. Otázka prečo som bol? Lebo sa nepáči, aká korupcia tu vládne, že bežný človek ukradne horalku a ide na 2 roky do väzenia, ale mafián, ktorý je obžalovaný v súdnom procese si lieta na Maledivy, Nový Zéland a podobne a nakoniec skutok sa nestal a nič sa mu nestane. Kradnúť by nemal nikto, len som to uviedol ako príklad, aký tu je dvojaký meter. Tí zlodejskí mafiáni majú nakradnuté a nikto sa im nepozrie na zúbky, lebo majú pod palcom súdy, policajtov, prokuratúru. Mojím cieľom protestu je to, aby sa docielila apolitickosť polície a súdov. Aby mohli nezávisle vyšetrovať politikov i bežných ľudí rovnako. Príklad z Rumunska. Vznikol tam protikorupčný nezvávislý orgán, ktorý už poslal za mreže niekoľko desiatok politikov. Tak by to malo byť aj u nás. Či je zlodej Matovič, Fico, či Mečiar, mali by tu byť možnosti, ako ich zločiny vyšetriť a potrestať. A v politike by zostali čístý ľudia. A dôvera by sa obnovila.

Otázka na trikiho: Pre teba je normálne, keď sa Fico vyškiera pri demisii??
17.03.2018 - 11:00:02
07
Pridám aj ja svojich pár centov - celú situáciu sledujem hlavne z “ríše zla”, preto neviem posúdiť detaily, ale: ako už mnohí napísali, čo sa reálne zmení po predčasných voľbách? Systém riadenia štátu sa predsa nezakladá na pár jedincoch “tam hore”. Od polície, cez dotácie - všetko ide cez bežných ľudí, ktorých všetci denno-denne stretávame na uliciach. Inými slovami, pre mňa je téma zmeny “verchuški” len pokryteckým zbavovaním sa zodpovednosti za vlastné konanie, a kým sa vlastné konanie nedostane do súladu s všeobecnými etickými normami, nič sa v spoločnosti nezmení.
17.03.2018 - 11:29:34
01
Najlepsi "transparent" zo vcera :D

Prílohy:

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_3170575_1000x.jpg
C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_3170575_1000x.jpg 174.76 KiB thumb_up0thumb_down

17.03.2018 - 11:35:17
08
silný prejav,Richard Stanke im pekne nakladal:
https://www.youtube.com/watch?v=_vpJuM85ONk
ani Martin Mojžiš si nebral servítku pred ústa:
https://www.youtube.com/watch?v=G9ZWh9muJ9E&feature=share
17.03.2018 - 13:07:28
02
iron.hide napísal:
Ked uz sme pri tom, tak ja si tiez neviem predstavit vladu sulika a matovica, a to som pritom vzdy sulina volil a planujem to aj nadalej. Oni su dobri kriklun...


Vidis, a toto ja povazujem ze problem nas slovakov ( ci uz "napravo" alebo "nalavo" ). Tu sa hodnotia hlavne tvare strany a nie strana samotna a jej program. Aj dnes som mal o tom rozhovor myslim ze s rozumnymi a celkom rozhladenymi ludmi a rovnako ma zarazilo ze sa zacalo argumentovat "a co by urobil Matovic keby vladol alebo napr ze Sulikovi tiez tolko neverim, atd..."

Ja sa mozno zopakujem co som uz pisal...momentalne ak by boli volby, ja by som volil SaS a to nie kvoli Sulikovi alebo Nicholsonovej, ale kvoli ich programu a nejakym viziam co by bolo dobre zmenit ( aj ked s uplne vsetkymi bodmi nemusim suhlasit ). Ale na druhu stranu by mi ani tak nevadilo keby dovladne sucastna koalicia kedze tu mame parlametnu demokraciu, ALE chcel by som aby sa nezavisle presetrili vsetky kauzy, podozrenia a prepojenia ktore vyplavali na povrch a nech by padlo komu by padlo... a aby boli sudnicto, justicia a policajny zbor konecne skutocne nezavisle institucie.
17.03.2018 - 23:55:25
01
A kto to nezavisle presetri? Policia? Nie je to podriadena organizacia ministrovi vnutra? Sudy? Tie podliehaju min.spravodlivosti. tito ministri su jedna banda s ficom. Toto nikto od nich nevysetri lebo by museli do basy poslat sami seba a to neurobia.
18.03.2018 - 00:12:00
00
matt napísal:
Vidis, a toto ja povazujem ze problem nas slovakov ( ci uz "napravo" alebo "nalavo" ). Tu sa hodnotia hlavne tvare strany a nie strana samotna a jej program. Aj dnes som mal o tom rozhovor myslim ze s rozumnymi a celkom rozhladenymi ludmi a rovnako ma zarazilo ze sa zacalo argumentovat "a co by urobil Matovic keby vladol alebo napr ze Sulikovi tiez tolko neverim, atd..."


A divis sa? Nezabudaj ze vdaka Sulikovi sa dostal k moci Fico. A pamatas si ako Matovic vysypal striekacky na Poliacika zato ze ten chcel dekriminalizovat marihuanu? Matovic dokaze len stekat - a ked bude pri moci, jedini na koho bude moct stekat budu jeho koalicni partneri - presne ako to robil naposledy. Aj keby jeho strana mala ten najlepsi program a tych najlepsich odbornikov na svete - pokial sa ho nezbavia, nebudu vediet existovat v koalicii.

Pokial ide o mna, poslednych 2x som volil SaS, predtym Most (len preto, lebo hrozilo ze neprejdu cez 5%, inak som chcel volit SaS). Keby boli volby teraz, volim SPOLU, a neriesim ci sa dostanu do parlamentu alebo nie. Rovnako ako som to neriesil kedysi davno ked som volil OKS ;)
18.03.2018 - 02:05:09
01
Slovenskému voličovi sa ľahko nezavďačíš. Sulík má integritu, SaS jasne deklarovalo, že za Euroval nezahlasuje (keby áno, už by som ich nikdy nevolil). Dzurinda sa snažil odstrániť Radičovú a tak sa mu to aj podarilo. O tej intrige sa vedelo v určitých kruhoch už 2-3 týždne pred udalosťou, vládu si napokon zvalila sama premiérka. Mimochodom, vláda padla po tom, čo Galko tvrdo vyšetroval kauzy na MO a išiel po krku nielen Glváčovi, ale začal siahať aj na kšefty, ktoré mal na svedomí ešte Fedor (áno, ten Fedor, čo kandidoval za Sieť) a tak Kaliho tajňáši vyfabrikovala kauzu odpočúvania a tá amatérska Radičová im to zožrala aj s navijakom.
18.03.2018 - 09:04:30
08
A ten Fedor co silou mocou teraz drzal SMER. Dzuridnov partak, Goriliak, pan MOKYS.
18.03.2018 - 09:47:13
01
Aktualne na markize Sulik verzus Bugar. Sulino dobre bije tu spinu, skoda ze tej spine je to jedno
18.03.2018 - 12:30:15
00
Zrušenie amnestií by sa nikdy nepodarilo presadiť bez toho, aby sa zmenil postoj širokej verejnosti. To by sa zas nestalo, keby neurobili film Únos. Z toho mi vychádza, že ficovoličov by dokázal zviklať len film, ktorý by polopate ukázal kľúčové časti systému a hlavne – utrpenie ľudí, ktorí sa pokúsili vzoprieť. Voľby nie sú o programoch, ale o emóciách.
18.03.2018 - 13:26:21
00
no a prave preto by teraz mali aj ficovolici poslat fica do kadelahsie. Sak ak su to normalni ludia, prevládajuca emocia musi by GRC
18.03.2018 - 16:10:14
00
V druhej polovici 90. rokov minulého storočia sme zistili, že aj naša vláda dokáže spáchať hanebný zločin. A asi nielen zločin únosu, ale aj zločin hrdelný. Neviem prečo, ale čím ďalej mám pocit, že to asi platí aj dnes. Dnes je to dokonca hrdelný zločin dvojnásobný.

Prílohy:

untitled.jpg
untitled.jpg 14.94 KiB thumb_up0thumb_down

Nepojmenovaný 2.jpg
Nepojmenovaný 2.jpg 16.68 KiB thumb_up0thumb_down

18.03.2018 - 16:30:31
01

ak by niekto este hladal dovody, tak aj pre toto....
18.03.2018 - 21:41:09
00
Milan Knazko vcera:
https://www.youtube.com/watch?v=Dfh3DICv4NE
18.03.2018 - 22:35:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up