triki napísal:
To,že tu máme domácich ***** neznamená,že Soroš je nejaký ľudomil.On je v prvom rade nie podnikateľ,ale klasický špekulant a celý problém prečo dráždi ľudí po svete je ten,že tie svoje vyšpekulované mld. investuje do svojich ngo ktoré v daných krajinách proste šíria do priestoru jeho videnie sveta a snaží sa cez ne vplývať na verejnú mienku.
a reči o antisemitizme sú úplný nezmysel.

http://www.jpost.com/Israel-News/Netanyahu-blames-Soros-for-Israel-anti-deportation-campaign-540640

https://www.haaretz.com/israel-news/netanyahu-soros-behind-asylum-seekers-anti-deportation-campaign-1.5787643

https://echo24.cz/a/wwpUF/george-soros-filantrop-s-dlouhymi-prsty-o-co-mu-jde


:-) Cize nejaky premier obvineny z korupcie tvrdi, ze za vsetkym je Soros... Cim mi to je povedome? Normalne zacinam seriozne uznavat toho Sorosa, ked si pozrem ten zoznam smejdov (Fico, Orban, Netanyahu) co ho obvinuju tak asi bude na tej spravnej strane.
21.03.2018 - 17:40:35
00
Ako sa volal ten "ekvivalent" Šöröša v Orwelovej knihe 1984?

... všetko už bolo dávno vymyslené.
21.03.2018 - 18:16:05
00
revoluce je u konce...
detičky sa zahrali na revoltu a ako vždy nič nezmenili,pretože nič nepochopili.
22.03.2018 - 01:36:32
02
ty si strasny looser
22.03.2018 - 06:22:58
02
Keď som počul, že Triki a jemu podobní sa pred prezidentským palácom zmohli až na 300-členný protest, tak som sa začal nahlas smiať. To už hádam viac cyklistov protestovalo na nábreží...
Fico dostal parádnu nakladačku a jeho spindoktori mu asi poradili, aby sa už na verejnosti toľko nevyškieral.
22.03.2018 - 06:32:13
04
Chlapi, som na služobke v Nemecku. A tu vidím tie rozdiely, čo robí vyspelá ekonomika a naša, ktorá je plná korupcie a kradnutia. V Nemecku majú lacnejšie potraviny - ale zato 3x násobný plat, ostatné veci na priblžne rovnakej cenovej hladine ako u nás. Ako je to možné? Ako môže mať decko v Nemecku vreckové väčšie ako ja plat? Som sa takmer hanbil v obchode že som kúpil iba jedno lego pre syna, ked haranti predo mnou si obaja kúpili po tri kusy a nemali problém to zaplatiť... Čakal som, že tu budú drahšie veci, ale opak je pravdou. Potom sa pýtam ako je to možné, sakra? Keby sa ***** tie eurofondy, tak za 10 rokov by naša ekonomika a okolité prostredie nenormálne zmenilo k lepšiemu, ale takto máme iba pár miliárdárov a stále zvyšujeme ceny. Vivat Slovakia! Nie som za stop eurofondov, ako mnohí vykrikujú, lebo nám majú zateplovať bytovku z eurofondov. Prečo by som ja mal doplatiť nato, že v politike je korupcia? V piatok som doma - pôjdem na pochod. Ale už by sme mali prestať iba štrngať klúčami a vziať to do vlastných rúk a pozametať chliev.
22.03.2018 - 09:09:21
02
Arcey napísal:
... vziať to do vlastných rúk a pozametať chliev.


Ma to jeden hacik. Vzdy sa najdu este vacsi hajzli, co pockaju az sa da dav na pochod aby sa im mohli postavit do cela. Skus sa poucit z Velkej Francuzskej revolucie https://eknizky.sk/psychologie-davu/
22.03.2018 - 09:17:25
00
Čiže čo treba robiť, aby hajzli dostali, čo si zaslúžia?
22.03.2018 - 09:31:16
00
Pali65 napísal:
Keď som počul, že Triki a jemu podobní sa pred prezidentským palácom zmohli až na 300-členný protest, tak som sa začal nahlas smiať. ....

tak to zas pozor! nepodceňovať!! čo ak sa náhodou vidia takto?!!

aj keď teda vzhľadom na témy protestu, asi viacej oblečený..
22.03.2018 - 09:46:44
00
A to ti ako mam dat odpoved? To je otazka pre ludi s inym typom vzdelania. Hladaj schopneho, zodpovedneho, ochotneho sa do toho vrhnut a pozorne ho sleduj kedy zacne podvadzat a kradnut. Az do toho okamziku sa nim mozes nechat viest. Nie kazdy kto sa postavi na podium je schopny vodca a neschopny vodca aj s kristalovo cistymi umyslami je na ... (finalny produkt metamorfozy potravin v ludskom tele). Idealneho samozrejme nenajdes - musis hladat toho najmenej opovrhnutiahodneho :-) Asi som ti vela nepomohol. Keby to bolo lahke, tak uz davno tu mame raj na zemi.
22.03.2018 - 09:51:14
00
:-D

Prílohy:

Reportáž zo Sorošovej fabriky na majdany.pdf [732.78 KiB]

22.03.2018 - 09:51:46
04
Arcey napísal:
Čiže čo treba robiť, aby hajzli dostali, čo si zaslúžia?


Normalne si ich musis posadit na kolienko, pohladkat po hlavicke, spravit tutu-mutu, a povedat im " ved vy za do nemozete ze ste hajzli" a oni sa od dojatia sami k tym hajzlovstvam priznaju, vsetko vratia, pojdu sa hanbit do kuta a na zaklade uspesneho referenda lud rozhodne, ze uz sa hanbili dost a ze su už súci na zametanie ulic do konca svojich zivotov.. A svet bude krajsi.
22.03.2018 - 09:52:00
00
No podľa niektorých je asi fakt toto riešenie. Ale podľa mňa sa treba začať brániť. A nie len vylepovaním plagátov a pokrikovaním protivládnych hesiel. To nikdy nič nevyriešilo. Bohužiaľ, veľká väčšina bude hovoriť, aké je to neetické, nehumánne, nedemokratické a blá blá blá. Veci treba pomenovať pravými menami. SKorumpovaných politkov treba potrestať. Buď guľkou do čela - čo je jednoduchšie, alebo ich strčiť za mreže. Riešime tu moje poukazovanie, že protest by mal byť už ráznejší, ale nepozastavujeme sa nad tým, čo som napísal. Že tam kde nie je korupcia sa žije lepšie. Nie som naviný, aj v Nemecku majú politici isté výhody, ale nedoplácajú nato obyčajní ľudia. U nás je bežný smrteľník posledné hovno a politik nedotknuteľná osoba. Do KEDY???
22.03.2018 - 10:37:23
03
Arcey napísal:
Chlapi, som na služobke v Nemecku. A tu vidím tie rozdiely, čo robí vyspelá ekonomika a naša, ktorá je plná korupcie a kradnutia. V Nemecku majú lacnejšie potraviny - ale zato 3x násobný plat, ostatné veci na priblžne rovnakej cenovej hladine ako u nás. Ako je to možné? Ako môže mať decko v Nemecku vreckové väčšie ako ja plat? Som sa takmer hanbil v obchode že som kúpil iba jedno lego pre syna, ked haranti predo mnou si obaja kúpili po tri kusy a nemali problém to zaplatiť... Čakal som, že tu budú drahšie veci, ale opak je pravdou. Potom sa pýtam ako je to možné, sakra? Keby sa ***** tie eurofondy, tak za 10 rokov by naša ekonomika a okolité prostredie nenormálne zmenilo k lepšiemu, ale takto máme iba pár miliárdárov a stále zvyšujeme ceny. Vivat Slovakia! Nie som za stop eurofondov, ako mnohí vykrikujú, lebo nám majú zateplovať bytovku z eurofondov. Prečo by som ja mal doplatiť nato, že v politike je korupcia? V piatok som doma - pôjdem na pochod. Ale už by sme mali prestať iba štrngať klúčami a vziať to do vlastných rúk a pozametať chliev.


ved si si sam odpovedal - rozvinuta ekonomika
Slovensko HDP/obyvatela: $32,900 (2017 est.)
Nemecko HDP/obyvatela: $50,200 (2017 est.)

Vacsi trh, vacsia konkurencia, (trochu) nizsie ceny tovarov - tie rozdiely nie su nijak velke. Ceny sluzieb su ale podstatne vyssie ako na Slovensku.

Ono to nesuvisi ani tak s nasimi zlodejskymi politikmi, ako skor s tym, ze este 30 rokov dozadu sme tu mali centralne riadenu ekonomiku. Vychodne Nemecko je v porovnani so zapadnym tiez zaostale.
22.03.2018 - 10:52:01
00
Keby sa u nás 30 rokov nekradlo, tak naše HDP je oveľa vyššie. Ale sranda je, že všetky normálne veci, ktoré ti treba ku každodennému životu sú tu buď lacnejšie, alebo na rovnakej úrovni, ale plat je vyšší. A s tými číslami, ktoré si udal by som bol opatrný. Lebo zatiaľ čo v Nemecku sa štandartný priemerný plat bežného človeka počíta od 3000-4000 mesačne, tak u nás tak 700-800. A nesúvisí to iba sa počtom obyvateľov. Švajčiarov je o niečo menej ako nás, napríklad
22.03.2018 - 10:56:52
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up