Hosť napísal:
no ja som mal to šťastie, že som bol 2x s Tesakom a domácimi chalanmi, ktorí vedia, kde a kedy ísť...shuttle bus ťa zavezie napr. na Kwaremont, ale tam bude miliarda ľudí...my sme boli na konci vždy na Taaienbergu a záver po prejazde sme si pozreli s pivkom v ruke na veľkej obrazovke...čakať sa dá aj v cieli v Oudenaarde, ale to asi nebude ten pravý zážitok :)


Aha a prepravovali ste sa teda ako? :) Ja planujem vyuzivat len verejnu dopravu tak neveim ci sa mi nieco "samostatne" podari
25.03.2018 - 22:26:17
00
no chalani prenajali dodavku a boli sme na viacerych miestach...ale pre sameho to je nerealne bez znalosti prostredia...skus napisat Petovi Zanickemu na FB, oni budu vacsia partia a mozes sa pridat k nim :)
25.03.2018 - 23:09:44
00
petersa napísal:
Trochu off-topic, ale pozrite si toto z amatérského??? preteku v Holandsku, hlavne potom posledných pár minut (speciálne 1:32:26). Na toto bysom fakt nemal nervy. :)

https://www.youtube.com/watch?v=IGNpx3Owk4E



Obdivujem ich, ja by som sa na to nikdy nedal...
26.03.2018 - 06:40:53
00
Mameluch napísal:
Niekto po prehre place, iny vynada superom do pohlavnych udov, dalsi hodi bicykel o zem. Vsetko su to odlisne prejavy tych istych emocii. Plakat urcite nie je hanba a nema to nic spolocne s egom. Staci sa pozret trebars na hokejistov po prehratom finale... A vies ako sa hovori - vacsi pes sexuje. Takze na nejaku prehnanu pokoru ked chces byt uspesny alebo chces vyhravat rovno zabudni.


Takze velky pes ***** ... si skonštatoval ... už vidím tie fenky ako dobrovoľne idu za ufnukanym psom , radšej ako za ***** . Nech si fnuka mimo “diania “ . Ukázať slabosť bola hanba už v starej Sparte ! Sagan je ?, “ sa pretekam s kktmi :D “ ...
26.03.2018 - 07:57:32
00
Ty by si v tej Sparte so svojou telesnou konštrukciou dlho nežil :)
26.03.2018 - 08:18:46
00
Na Viviani-m sa tu moze kazdy z nas "hrdinov / Spartanov" bavit - ale on je ten co ma doma zlato z Olympiady, vyhratu etapu na Giro d'Italia a je ho vidno v sprinterskych etapach World Tour podnikov. A my lokalni gajdosi (pardon, Spartanski hrdinovia) mozme akurat tak skusat trapne krcmove reci o tom aky je slaboch lebo place..
(podla mna to nie je ziaden prejav slabosti - aj silny hnev moze skoncit placom - proste premohli ho emocie a v tom sprinte predpokladam nechal vsetko - a nesiel vobec zle mimochodom)
By ma zaujimalo kolki z tych co ho tituluju za slabocha by malo tu odvahu za nim osobne prist a povedat mu to do oci (predpokladam, ze by si skor pytali autogram a celi nateseni ho tu potom ukazovali).
26.03.2018 - 08:27:49
021
Tu zase niekto z komára robí somára a pritom si to Elia po pretekoch takto užíval :)
Príloha:
gw1.jpg
gw1.jpg 321.05 KiB thumb_up1thumb_down


Príloha:
gw2.jpg
gw2.jpg 246.7 KiB thumb_up0thumb_down

26.03.2018 - 09:05:27
01
mozno ho to skrelo ale to nebolo vbec o galusku . nemal narok neviem o jakej najtesnejsej prehre bluzni.jedna vec je nasat niekoho ale este ho predbehnut je vec dalsia
26.03.2018 - 09:07:30
01
Lidl šampus... |( ;( takto to má vyzerať...(s výnimkou tohto neveľmi obľúbeného pretekára :D )

scontent.fbts2-1.fna.fbcdn.net
26.03.2018 - 09:08:04
00
Na kazdych pretekoch je niekto druhy. Ani raz som take ako vcera nevidel, Nechapem reakciu Vivianiho na Gent - Welvegen. Sadol a rozplakal sa. Nie som vasnivy fanusik cestnych pretekov, takze netusim vocogo. Malo to nejake pozadie?
26.03.2018 - 09:10:12
00
No tak sa rozplakal a co, aspoň vidieť ze mu na tom záleží...
26.03.2018 - 09:12:43
00
ešte nikdy nevyhral na belgických klasikách, tak možno to bol dôvod, bol veľmi blízko k víťazstvu. na začiatku bol zavretý za Demmare-om, nebyť tejto chyby tak je súboj tesnejší
26.03.2018 - 09:25:04
00
Myslim si, ze Sagan pouceny z inych pretekov to rozbalil dost zavcasu a bolo z helikoptery pekne vidno, ze nanho nikto v spurte nemal. Ani sa nikto za nim neudrzal.
26.03.2018 - 09:43:49
00
Santinio o akej chybe rozprávaš? Proste bol zavesený za Demarovím kolesom a myslel, že ho iba prešpurtuje a má vymaľované. No ale to by nesmel byť s nimi v predu aj majster, ktorý využil svoj chladnokrvný inštinkt a vybabral s nimi po svojom a majstrovsky.
26.03.2018 - 09:47:52
00
Viviani po pretekoch hovoril, že výhra na G-W je jeden z jeho snov v cyklistike a bolo by to jeho najväčšie víťazstvo na ceste doteraz. Plus celý tím spravil pre neho perfektnú prácu a mal pocit, že mal nohy na to vyhrať. Len to v závere pokazil a tak bol nahnevaný a veľmi sklamaný sám zo seba.

Santiano Na belgických cestách vyhral v stredu :-)
26.03.2018 - 09:58:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up