Ako to tu čítam, tak nadobúdam pocit, že kúpou stojanu a párkov z Lidla jasne podporujete Saganových súperov. Toto ste chceli?? :)
02.04.2018 - 00:35:00
010
https://sport.sme.sk/c/20793975/okolo-flamska-2028-peter-sagan-bora-hansgrohe-jan-valach.html?ref=w_neprehl

pekne hovna melie
02.04.2018 - 09:52:52
01
Hovoria stále to isté dookola, ako obohratá platňa.Radšej keby vysvetlil,prečo s ním nebol Burghard a Oss až do samého záveru,keď lidláci tam boli 4 Sky 3-ja atď.Samozrejme preto,lebo kondične na takto náročnú klasiku jednoducho nemajú.Potom by sa Peter nemusel zaoberať zvyškom pelotónu.Miesto toho, stále omieľajú dookola, že súperi nechcú spolupracovať :fubar: Ale súperi sú tam na to, aby mu to víťazstvo prekazili,resp.sťažili najviac ako je to možné a nie ho dotiahli na cieľovú pásku kde ich ošpurtuje.Jednoduchá a účinná taktika na Sagana.Pomáhať mu má jeho tím,nie súperi,tí radšej obetujú svoje osobné ambície,len nech nevyhrá Sagan.Ja viem,zvrátené,ale je to tak.
02.04.2018 - 10:50:21
012
Súperi už majú Sagana dokonale prečítaného. Vedia,že sa stačí zavesiť na jeho zadné koleso. Lenže aj Peter by si mal uvedomiť, že ich už nemá čím prekvapiť ako pred rokmi. Jeho jedinou šancou je útek dopredu. Inak povedané sólový únik. Lenže na to žiaľ momentálne nemá výkonnosť.
02.04.2018 - 11:24:24
03
nejake napravne opratrenia proti tomu spravit a hotovo..... ale pre BORU je dolezite ze je o SAGANOVI stale rec a vidiet vsade LOGA= v dnesnom konzumnom svete je to tak a pre SAGIho duplom,je to jeho zamestnanie a na ostatne/ych serie

sam-xyz alebo mu kupit dalsich 2-3 kvalitnych domestikov a bolo by vymalovane pre vsetkych
02.04.2018 - 11:24:36
02
Biznis. To áno. Keď vylúčili Sagana tak Denk plakal ze o koľko peňazí prišli.
02.04.2018 - 14:36:08
00
Ak bol Peter najlepsi tak to dava vyznam - preto skoncil siesty. Uplne logicke. Dufam, ze autor vyroku tomu sam neveri. Ono potom tou logikou vlastne posledne 3 majstrovstva sveta jednotlivcov nebol Peter najlepsi - vsak vyhral, tak ako by mohol?
Ako ked bol na tom Peter tak dobre, pardon "najlepsi" tak preco ked isiel stahovat skupinku pred nim ju nestiahol. Terpstra vystartoval omnoho skor a sam si to k tej skupinke oddrel a ked sa k nim pripojil - tak sa k nim nepripojil ale presiel okolo nich ako keby to boli typci z 2. divizneho timu (nie, vsetka cest - su to makaci ale proste Terpstra isiel ako gula). Petra zatial stiahla skupinka z ktorej sa povodne utrhol a ani z tej skupinky ked nastupil Valgren a za nim Gilbert tak nevystartoval. To je dokaz toho, ze bol najlepsi? Mozno taktizoval a cakal, ze tych dvoch este stiahnu - ale silno pochybujem kedze sam sa uz predtym x-krat rozculoval na nespolupracujucich clenov v grupe.
Ako Petrovi fandim a velmi - ale zasa bezhlavo Saganovat to zasa nie - Terpstra to dal najjasnejsie ako len mohol. Ak niekto pochybuje ci bol najlepsi tak...no vsak jeho nazor. Ale utrhnut Vinca v stupani? Uz len to o niecom svedci.
Vo vsetkej ucte ale s takymito vyhlaseniami moze ist J. Valach akurat tak do aktualnej SK politiky. Skoda :\
02.04.2018 - 18:05:39
05
Takisto sa mohol odtrhnúť Sagan a vyhrať.
Proste to ako mnohokrát pretaktizoval a spoliehal na hromadný dojazd.
02.04.2018 - 18:10:47
00
orvaq Ako nemôžeš porovnávať Vinca a Teprstru? Je niečo úplne iné lietať kopce po asfalte a iné po kockách, kde je dôležitá aj technika, váha a skúsenosti a hlavne po 250 km.

Druhá vec je, že Terpstra je veľmi dobrý tempár, takže Sagan pri takom odstupe nemal šancu ho dostihnúť a ten náskok bol približne rovnaký. Druhá skupina ho zišla a potom zvesili nohy. Proste to nevyšlo a Peter to mal skúsiť na Kwaremonte, Tam ešte možno mohol niečo stiahnuť, ale skôr to vyzeralo, že idú aj tak nadoraz. Takže forma tam určite nejaká je (aj keď nie je to čo povedzme pred 2 rokmi), ale je tam aj veľká konkurencia a Terpsta vyhral zaslúžene. Podlahári sú extratrieda. Oni tam mali v podstate štyri varianty na víťazstvo, Sagan tam má len pomocníkov, ktorí ho nezastúpia, idú defenzívne a nikto nejde do útoku a pre prípad tam potom nikto nie je vpredu, čo by mu kúsok potiahol a pod...

No a k Valachovi. Tak ja tomu chápem, že drísta a nebude si srať do huby...
02.04.2018 - 18:40:33
01
Sranda ze nik z fóra nikdy nebol v profipelotone s takými jazdcami a taktikami ale s prehľadom sa podľa športový riaditeľ do riti 😅. Aj cely tim. To je šport a rovnaké veci sa diali aj napr. Fabianovi a robil mu to Sagan. Stybar...Keby som bol Sagan bol by som naštvaný ako on. Keby som bol napr. Gilbert Stybar robil by som to iste. Zalezi na uhle pohľadu.
02.04.2018 - 19:12:21
03
Ledavi Je dokázané, že najlepší tréneri, manažéri, športoví riaditelia a pod. sú najlepší od klávesnice :) Čo by sme tu robili, keby sme "nemudrovali"...
02.04.2018 - 19:32:49
07
...mozno nieco uzitocnejsie a ludstvu prospesnejsie :D
02.04.2018 - 19:43:38
01
Toto som napísal minulý rok po Milano - San Remo, dám to sem opäť
JoKo napísal:
Junáčkovia, asi ste nikdy nepočuli o priekliatí dúhového dresu. Úradujúci majster sveta má problém vyhrať, boli majstri sveta, ktorí nasledujúci rok nič nevyhrali...

Majstrovi sveta nikto nič nedaruje, ani meter. Nepotiahne. Však si majster sveta, tak sa ukáž. Presne tak, ako to bolo dnes, ako to bolo predchádzajúci rok a kúsok, a ako to bývalo aj predtým, pred Saganom. A bude to tak bývať aj po Saganovi.

Kwiatkowski v dúhovom drese získal 3 víťazstvá, Costa 2, Gilbert 1, Cavendishovi sa celkom darilo a je výnimka, Hushovd asi 5, Evans 2, Ballan 2 a tak ďalej smerom do histórie. Títo pretekári, predtým, než sa stali majstrami sveta a niektorí aj potom, ako prestali nosiť dúhový dres, získali v sezóne ďaleko viac víťazstiev ako v sezóne, keď ten dres nosili.
02.04.2018 - 20:05:36
08
Múdro JoKo
02.04.2018 - 20:18:19
02
Z toho vyplyva ze by Sagan mal vrátiť dres a vyhral by klasiky a možno aj Tdf a nasledne aj v Insbrucku. Ale mal by to odmietnuť aby zas mohol vyhrávať. Ja
02.04.2018 - 20:20:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up