Optimus napísal:
Hovoria stále to isté dookola, ako obohratá platňa.Radšej keby vysvetlil,prečo s ním nebol Burghard a Oss až do samého záveru,keď lidláci tam boli 4 Sky 3-ja atď.Samozrejme preto,lebo kondične na takto náročnú klasiku jednoducho nemajú.Potom by sa Peter nemusel zaoberať zvyškom pelotónu.Miesto toho, stále omieľajú dookola, že súperi nechcú spolupracovať :fubar: Ale súperi sú tam na to, aby mu to víťazstvo prekazili,resp.sťažili najviac ako je to možné a nie ho dotiahli na cieľovú pásku kde ich ošpurtuje.Jednoduchá a účinná taktika na Sagana.Pomáhať mu má jeho tím,nie súperi,tí radšej obetujú svoje osobné ambície,len nech nevyhrá Sagan.Ja viem,zvrátené,ale je to tak.

Nechceš byť športovým riaditeľom? Napíš tento komentár priamo Petrovi, že čo ti na to odpovie :)
02.04.2018 - 20:29:24
02
Kristina zaraba viacej ako nejaky Valach,takze nepojde pod uroven Janka :D a nemyslim si,ze aby si bola nejaky dobry strateg musis byt byvaly cyklista,mat vysoku skolu apod. resp. asi tazsie ako riadit jadrovu elektraren to tiez nebudec,ci? :lol:

v poslednej dobe to viaceri vidíme,ze v BORE to tiez idealne pre Peta teda nie je (ta strategia je aj mne niekedy cudna)........ale my to neovplyvnime.....

zajtra si pozriem co sa tam dialo,lebo odvsadial sa valia negativa ohladne onej strategie BORY (nevidel som pretek)


Naposledy upravil canopus dňa 02.04.2018 - 20:43:35, celkovo upravené 1 krát.

02.04.2018 - 20:33:11
00
Lubik napísal:
Takisto sa mohol odtrhnúť Sagan a vyhrať.
Proste to ako mnohokrát pretaktizoval a spoliehal na hromadný dojazd.

Ten sa ti podaril :D
02.04.2018 - 20:34:50
03
Napadla ma taka otazka. On musi nosit ten duhovy dres? :)
02.04.2018 - 21:12:22
00
Kristina myslim ze toho sportoveho riaditela by si smelo mohla robit ty. Nic v zlom ale niekedy mam dojem ze sa za tvojim nickom skryva muz. ;)
02.04.2018 - 21:12:39
04
scarinko napísal:
Napadla ma taka otazka. On musi nosit ten duhovy dres? :)


Áno.

Pokiaľ si pamätám, raz dokonca na Majstrovstvách Slovenska dostal pokutu za to, že mal "obyčajný" tímový dres namiesto dúhového na štarte.
02.04.2018 - 21:23:36
00
Priekliatie Dúhového dresu je tak silné u Peťa, že ho ziskal trikrát po sebe. Koľkí by z tích pretekárov z nedele vymenili všetky víťazstvá v jednej sezóne za to jedno víťazstvo na MS?
02.04.2018 - 21:23:51
01
Je jedno kto sa za tým nickom skrýva,na tomto fóre niet väčšieho mudrlanta,ktorý má na všetko odpoveď a všetkému rozumie najlepšie.,,Intelektuálne" odpovede typu:,,ten sa ti podaril" alebo ,,pobavil si" je škoda komentovať.Viac na teba reagovať nebudem,pre mňa zbytočná strata času.Končím OT.
02.04.2018 - 21:23:56
08
JOLI napísal:
Priekliatie Dúhového dresu je tak silné u Peťa, že ho ziskal trikrát po sebe. Koľkí by z tích pretekárov z nedele vymenili všetky víťazstvá v jednej sezóne za to jedno víťazstvo na MS?



Vidis a tu stale niekto veri,že dres je prekliaty. Aj keby ho vyhral 10x . :) Taky Avermet ci este lepsie Benoot by sa rad nechali prekliať
02.04.2018 - 22:18:34
01
Hosť napísal:
Kristina myslim ze toho sportoveho riaditela by si smelo mohla robit ty. Nic v zlom ale niekedy mam dojem ze sa za tvojim nickom skryva muz. ;)

Nemohla. Ale príspevky typu "však prečo nenastúpil a nešiel za Terpstrou" sú fakt smiešne aj pri obyčajnom "sedliackom rozume" každému kto trochu výkonnostnejšie jazdí. Terpstra by nestriedal a pravdepodobne by nechal, aby ich skupina došla. O chvíľu by nastúpil niekto z ďalší z QS. Koľko takých nástupov by Peter dokázal sám pokryť? Po 200km v nohách. Peter sám priznal, že QS mal silu a zúročil svoju kvalitu.
Mne osobne sa preteky páčili. Peter išiel IMHO veľmi dobre a ukázal formu. To, že vždy nevyhrá je asi tiež dobré. Inak by to bola nuda. Ale samozrejme mu fandím vždy keď preteká :)
02.04.2018 - 22:24:39
021
Hazard Ad. 1. Vinco nestihal na asfaltovom stupani. A ak by to bolo aj na kockach - TdF 2014, 5. etapa, 152 km v lejaku po kockach do Arenbergu - skoncil 3. Naozaj treba Vinca brat ako slabeho jazdca na kockach? A dlzka etapy 250 km? Tak... nie je tomu tak davno co vyhral 300 km monument. Mozno si este pamatas ktory. S vytrvalostou v dlhych etapach / zavodoch zjavne problem vobec nema.

Ano, Terpstra je super tempar ale Peter je co? Niekolko rokov ukazuje, ze dokaze nie ojedinele zajazdit velmi slusne ITT. Dovolim si tvrdit, ze na urovni Terpstru. Ale zasa pre konkretny priklad netreba chodit daleko - ako vyhral Peter Flandry pred 2 rokmi? A stihal ho kto? Cancellara je slabsi tempar ako Terpstra myslis? Ak aj ano (heh) tak mal k sebe Vanmarcke-a, ktory striedal kolko vladal. Takze by som bez najmensich pochyb tvrdil, ze Peter vie konkretne na tejto trati ak ma formu potiahnut tempo, ze Terpstra nema na vrch.
Mam pocit, ze Peter ma paradnu formu ale ako pises - asi to mali inak rozohrat alebo ani nie. Proste na klasikach su teraz podlahari to co Sky na Grand Tours - de facto si robia co chcu.
02.04.2018 - 23:23:43
05
A preto je Peto MS lebo tam sa ukaze kto je na tom ako. Kazdy kope za seba .A tam ma Peter aj dobru podporu. Vsetci ostatni napr.Taliani keby sa spojili pre Vivianiho tak by to zrejme dopadlo ako na Flandrach.Lenze vieme preco. To vsak samozrejme neznizuje Petrove tituly,len vravim ze ako domestici taliani ,Nori maju z coho vybrat keby chceli ...
03.04.2018 - 08:20:30
00
Optimus napísal:
Je jedno kto sa za tým nickom skrýva,na tomto fóre niet väčšieho mudrlanta,ktorý má na všetko odpoveď a všetkému rozumie najlepšie.,,Intelektuálne" odpovede typu:,,ten sa ti podaril" alebo ,,pobavil si" je škoda komentovať.Viac na teba reagovať nebudem,pre mňa zbytočná strata času.Končím OT.

na canopusa si zabudol? :))
03.04.2018 - 14:35:12
00
scarinko napísal:
On musi nosit ten duhovy dres? :)

Napr. aj majster SR musí nosiť dres majstra SR. A to aj v prípade, že si kategóriu vyhral de facto kontumačne a samému ti je z toho prapodivne :D
03.04.2018 - 15:10:24
00
to ti povedal? že má s toho také pocity?
03.04.2018 - 15:37:20
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up