nuž napadlo ma, koľko konkurentiek mala LenkaHusky v "najmladších starých korytnačkách" (ktoré vyhrala) a nezávisle na tom, ako kedysi Bubu vyšilovala a nechcela na bednu, keď bola na grínbajku v kategórii sama - takže som pocombil tieto dve spomienky, že nevieme, čo sa pri takej "početnej" konkurencii tomu majstrovi alebo víťazovi v hlave krúti (takému ivanovi to zas zjavne nevadí pri honení si brka)
toto je aktuálna SVK bieda, že v určitých kategóriách nie je veľmi s kým pretekať a potom to aj ten najvyšší bedňour môže (netvrdím že musí) brať rozpačito, aj keď je s výkonom v rámci možností povedzme že spokojný
a vlastne aj z vlastnej skúsenosti, keď som bol vicemajster SVK v dogtrekkingu v DTM2 a bolo to len o tom, aby som bol dostatočný počet krát (tuším 3) na pretekoch, keďže silní favoriti na bedňu sme vtedy tiež boli až dvaja (a navyše Romana by som dal dole, len keby išiel oproti - frankly, raz som ho dole dal, lebo sa mu podarilo uvariť si psicu; asi vám je jasné, že uprostred leta so samojedkou vyžlu nepredbehnete, iba "otaktizujete"), takže z tohoto pohľadu som síce bol druhý, ale aj posledný
takže pri neexistencii početnej konkurencie to tak nejako "poteší, ale nezohreje", prípadne sa ti to zmení na (tragi)komédiu
03.04.2018 - 17:47:54
00
Zastavte už niekto tých podlahárov :)
03.04.2018 - 18:41:30
00
Celu temu nesledujem, ale k Tulenikovmu dotazu, ze na "bednu za ucast" radsej ani majstri (napr SR) nechodia sa vyjadrit neviem a nechcem, kazdopadne mozem povedat za seba, ze ja si moj majstrovsky dres (Majsterka SR v kat zeny Masters A - s hromadnym startom, MRC) velmi vazim. Na cestaku to bola moja prva sezona, a myslim, ze ked si na cestak sadnem prvykrat v 30tke a so ctou odjazdim tie preteky, ktore som poctivo odjazdila (ani jeden z 8 som nevzadala, neprisla som posledna a necakali na mna do tmy :-D ) tak je to pre mna cest, postavit sa na bednu (mozno to bude motivacia pre dalsie "stare kukurice", nestat pri sporaku, dat decka starym rodicom a ist so svojim "starym" na trat :-D. Mojimi vysledkami samozrejme nesiaham ani po celnky vacsine chalanom a babam, co jazdia profi cestu od malicka, a ani sa s nimi nikdy nebudem porovnavat co sa tyka dosihnuteho titulu, ale preco by som sa mala za neho hanbit? Ja som zacala jazdit cestu ako doplnkovy trening, nie preto, ze si niekto na SZC vymyslel, ze titul daju aj "za ucast" (vyjadzene body), a ked mozem mojmu klubu vyjazdit nejake body, tak preco nie? A ano, majstrovsky dres podla pravidiel musim nosit na niektore konkretne preteky.
(BTW v kat Masters A sme za cely cup startovali 2, v B-cku boli 4, a Elitacok bolo 11, takze chlapi je to na vas, trochu motivovovat vase krasne polovicky, ktore vam robia na pretekoch servis a cakaju vas pri autach, aby sa tiez zapojili ;-) )
03.04.2018 - 19:03:47
013
Sa ti priznám, že tebou pár mladších korytnačiek, teda v +/- tvojom vekovi, po hlave mlátim :D len mám bobky, aby si potom nezmlátila ty mňa, keď tam už nebudete dve... :P
03.04.2018 - 19:10:15
00
Len smelo do toho, ja budem iba rada, aspon mozme jazdit v babskom mikro-baliku, obcas sa mi sice podari zviest sa kusok s mojimi kamosmi z geriatrie (kat E), ale by si sa divil, aki su to makaci... Takze kludne pokracuj v nabore :-D :-D
03.04.2018 - 19:46:24
00
Nedivil, železní dedkovia bývajú, well, železní dedkovia. Dodnes si pamätám, ako ma ofúkol Maroš Šajnoha (age difference 30 rokov) na mojom prvom psotkáči, a to mal rozdrbané kríže :D
03.04.2018 - 20:10:56
00
pbs.twimg.com

http://www.ceskatelevize.cz/sport/exkluzivne-na-ct-sport/372278-postupem-casu-se-muzu-hybat-cim-dal-tim-vic-raduje-se-vakoc/
04.04.2018 - 10:20:47
08
Este maly navrat k Ronde. Po vojne je kazdy general, ale Peto podla mna prevahal situaciu pri Stybarovom druhom nastupe. Bolo to tesne predtym, ako nastupil Nibali a potom rozhodujuci nastup Terpstru. Stybar nastupil a zostali s nim v skupine Peto, Kwiatek a Nibali. Peto to len pokryl, ale vznikla tam slusna diera. Vtedy mohol skusit zacat tahat. Podla mna by sa Kwiatek a Nibali pridali. Otazny je Stybar, ake by dostal pokyny. Namiesto toho Peto zvesil nohy a zbytok uz pozname.
04.04.2018 - 11:26:26
01
len aby sa to Vakočovi nezalubilo a nezhanal lehokolo
04.04.2018 - 20:33:17
00
dnes pekne poslali domov okolo 35 cyklistov co sa pchali popod rampy na cervenu uz... tak to ma byt
a nie jak bolo na neviem uz ktorom etapaku ze pol pelotonu si povie ze ma v prdeli limit a valaju sunky a organizator sa ich boji vylucit
04.04.2018 - 23:25:01
00
Čo za technické problémy mal Kittel??
05.04.2018 - 00:33:03
00
defekt myslim
05.04.2018 - 06:41:29
01
hlavne v hlave... sa tam rozculoval, prestavla krutit, proste vykaslal sa na to. domestik ho aj tahal ale on prestal tak ho odparal, potom mal nervy :) tych 20s nebolo vela to by hadam aj dotiahli uz
05.04.2018 - 10:14:58
00
capulo napísal:
dnes pekne poslali domov okolo 35 cyklistov co sa pchali popod rampy na cervenu uz... tak to ma byt...


super, len nech sa to deje aj na velkych etapakoch, nech im to tak lahko neprechadza.
osobne som uz viackrat videl ako slovenski ziletkari prechadzaju zavrete rampy v Rakusku, kym ja som tam cakal jak ch*j. Ok, takito hobbici nech si robia co chcu, teda pokial ich nezrazi vlak, ale profikom take nieco nesmie prejst, aj keby to urobil Sagan ci Froome na TdF.
05.04.2018 - 10:33:41
01
iron.hide preco by si cakal jak ch*j? podla mna to prave oni tie rampy podliezli jak ch*ji, ti si si pockal jak clovek :)
05.04.2018 - 10:36:40
011

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up