Fúkať fatbike ručnou pumpou je lahôdka :D
08.04.2018 - 17:03:43
01
Ale bolo to v pohode, mal som aj bombičky, samozrejme som Mišovi dal a dával som mu aj druhú, no tú ako správny fajnšmeker odmietol :D . Ale zas bolo to celkom v pohode, nič strašné :)
08.04.2018 - 17:42:02
00
na Vtacniku sme boli s kolegom robiom minuly rok,autom do Kamenca az pokial sa dalo (okolo tej biofarmy), odtial cez modro/zltu na Klastorsku skalu, stade na Vtacnik, pokracovali sme na Malu Homolku, Hrebienky, okolo vysielaca na Jarabej skale cez Bielu skalu, ciel mal byt Handlova, ale o 10tej vecer ked okolo nas behali medvede,sme to zhodnotili ako "ou shit" a strihli sme to pod Tlstym dielom po bezkarskej modrej do Cigla. Tam nastala vo svetle udalosti mierna chyba usudku, lebo od rozbocky Dierovce by to bolo blizsie na chatu Martinka ako do Cigla, to sme zistili az doma. V-Braky horeli, mineralny olej sa varil :D Neuveritelna cesta, bol som fascinovany studnickou, ktora sa nachadza len tesne pod vrcholom Vtacnika vo vyske 1275m. Zjazd po cervenej od Vtacnika do Handlovej je orgazmus, miestami klesanie, ze cloveku stiska rit a ked je v tom najlepsom, bum, stupanie jak hrom :D Den predtym sme si dali zahrievacie kolo okolo kamenolomu na Remate, po cyklotrase nad malu causu, hore po asfaltke na cervenu cestu hrdinov SNP a po cervenej cez Sklenianske luky na bralovku a odtial na Rematu a do Handlovej. Moje nohy a rit spoznala za ten vikend stredovek.
08.04.2018 - 19:36:17
03
Hej je to tam super, tiež tadiaľ rád jazdím, no keď ideme od Kamenca, tak idem na Píly, nie na Horný dom. Lebo hore žltou na Kláštornú no neviem, asi nie moc jazdivá trasa. To je už podľa mňa lepšie ísť od Horného domu smer Zadná lúka a napojiť sa na hrebeň. No kto by si chcel dať podľa mňa super okruh, povedzme v štýle AM a prišiel by autom do Kameca, odporúčam nechať auto dole pri krčme, alebo obecnom úrade. Vyšlapať po asfalte na Píly a hore asfaltkou až na Siahy a potom po náučnom chodníku hore na Vtáčnik. Dole po hrebeni na Jarabú sklau. Ten zráz z Vtáčnika sa dá obísť, tesne pred tým klesaním je chodník do prava, po takom padáčiku zas doľava a je to všetko šlapateľné v sedle a podstatne jednoduchšie. Netreba nosiť bike. Z Jarabej odporúčam samozrejme trailom dole na Sekaniny. potom Sekanínske traily Partizán-ten je najťažší, ale zas, pokiaľ by si niekto chcel dať aj tie ďalšie, tak asi najlepšie začať tým, potom sa vrátiť, dať si Vrvravu , Hasičák a Boky. Končí to kúsok na Lehotou pod Vtáčnikom. A z Lehoty sa dá pekne prejsť do Kamenca. Toto je u mňa top okruh s krásnymi terénmi. Určite chcem tento rok ísť. Je to na celý deň. No výhoda, že sa začína aj končí v Kamenci, ak by chcel prísť niekto čo to má ďalej. Ak by ste niekto mal záujem tak môžte predbežne napísať. Ja by som to rád šiel v máji alebo júny. Ale toto si zaručene vychutná každý, kto má rad technický terén, no nevadí mu aj niečo si vyšlapať, to proste k tomu patrí :)
08.04.2018 - 19:58:46
01
Caute. Siel prosim niekto v poslednej dobe trailom zo 4 chotarov? Je to prejazdne, resp oplati sa?
08.04.2018 - 20:30:32
00
Je prejazdny, v prvej polovici hneď na začiatku je jeden padnuty strom, dá sa v pohode preniesť bajk, zvyšok je zatiaľ ok.. Ale začínajú tam ťažiť, v tej spodnej časti je dosť stromov označených čo pôjde preč tak ktovie ako to tam bude za chvíľu vyzerať
09.04.2018 - 00:24:11
01
Tak to je veľká škoda, takýto super trail, no snáď sa to celkom nezničí. Jeden z top trailov v okolí Prievidze. Taký zábevný a dá sa to tam dobre pojazdiť aj na HT, čiže aj XCčkári si ho užijú. Ťažbou sa už zničilo vela dobrých trailov, čo je veľká škoda. Ale verím, že to nebude až tak zlé a väčšnia trailu bude zachovaná.
09.04.2018 - 08:08:19
00
Diky. Zajtra mam volny den v PD, tak bud tam (dam pripadne vediet) alebo enduro traily okolo velkej lehotky.
09.04.2018 - 10:54:55
00
Hej v Lehôtke sú parádne traily. Bol si vlani na tom bike feste, na endure? Lebo videl som tam aj BA značku. O koľkej by si chcel približne ísť? Pozeral som, že hlásia dážde, takže uvidím aj podľa počasia, lebo nie som priamo s PD a musel by som ísť autom a v daždi by sa m moc nechcelo :), ale myslím, že by sa pár bikerov pridalo :)
09.04.2018 - 12:10:33
00
Môžete ísť aj ten Pálfyho...je to už pekne značené, chalani si dali záležať na tom....
09.04.2018 - 12:51:02
03
Vďaka, ja by som to radšej šiel tú sobotu, keď bude väčšia skupina, teda snáď mi to víde :) Ale tá Lehôtka ma zaujala, bol som tam len raz vlani, neviem či by som si všetky tie traily pamätal, ale snáď áno. Bola to super akcia a traily parádne. Máme tu v okolí PD takýchto pekných trailikov našťastie celkom dosť :)
09.04.2018 - 17:17:50
00
No ja sa chystam asi okolo 9- 10h rano. S casom som na tesno, tak nechcem zavadzat dakym dohadovanin. BL znacka som bol ja (kludne pozri bicyklizmus.sk), aj sme sa Imro bavili na prvej RS spolu. Ale povodom som banik ako repa :-) Palfyho trail jazdim furt ked som v PD. Na tie 4 chotare to mam dalej, zajtra by aj bol priestor hadam, tak to chcem vyuzit. Trail som posledne netrafil, ale co mam gpx od Admicha, tak to hadam dam :-)
09.04.2018 - 20:01:00
00
Jasné aj pri autách sme sa rozprávali, sme parkovali pri sebe :). Tak nech ti to víde :)
09.04.2018 - 20:12:15
00
4 Chotare prejdene. Veru pekny trailik, technicky. Trochu strecky, kym som ho trafil a potom i sem tam zidenie z chodnika kvoli napadanemu listiu. Ale vidno, ze je to jazdene a iste sa tam este vratim.
10.04.2018 - 13:39:05
02
Kde najdem ten trail na 4 chotaroch prosim vas vobec nemam sajnu kde a kam zabocit
13.04.2018 - 21:48:56
00
keyboard_arrow_up