MageZ napísal:
Tak si precitajme opakovane prvy prispevok TomToma na temu -.." zosmiešňovaniu, agresivite, grobianstvu a pocitu intelektuálnej nadradenosti... "

"Aj Kiska vyhral len ako pomsta Ficovi, inak by takýto človek nikdy nevyhral..
... mladí ľudia boli vždy len nástrojom, energická masa bez životných skúseností a historickej pamäti reagujúca na jednoduché povely...
...česť výnimkám, ktoré sa však v dave stávajú číslom..."

a pokracujme dalsimi

"... v drvivej väčšine bratislavských nositeľov nobelovej ceny za intelektuálne ohýbanie chrbtov manipulácii konzumu, pre ktorých sú ostatné hodnoty zásadne druhoradé. "

Pekne si series do papule TomTom. Pre vyznavacov SMERu a spol tak typicke. ALe hlavne ze sa ti ulavilo, ked si tu vysral dalsiu kopu hovien, ktore sa tvaria akoze inteligente, ale obsah stale rovnaky. Hovno bude vzdy hovno.


Tvoje príspevky sú značne ... nedostatočné a nesúvisiace. Možno by som sa Ťa opýtal, ako si prišiel na to, že som vyznávač SMERU... ale viem, že je to zbytočné. Neber to prosím v zlom, ale je jasné, že naša debata nemá perspektívu. V každom prípade si mi zlepšil zaujímavým spôsobom náladu, za to Ti ďakujem a želám všetko dobré.
08.04.2018 - 23:12:14
00
MailoKE napísal:


Áno, to je trefné. Ľudské správanie funguje už x-tisíc rokov podľa rovnakých pravidiel. Človek reaguje na rovnaké podnety, rozhoduje sa na základe rovnakých jednoduchých pokynov. Metódy a forma sa možno nepatrne menia, ale princípy ostávajú rovnaké. Je to čiastočné vysvetlenie na otázku prečo ľudia robia stále tie isté chyby.
08.04.2018 - 23:25:14
00
Myslim ze Magez to vo svojom prispevku zhrnul celkom dobre. Jedine ze netrafil jednu vec a tou su sympatie ku SMERu. Ja to vidim na nieco ovela chrumkavejsie.. zeby LSNS? :P ..ale to asi nie..ti sa ani nevedia tvarit ze pisu inteligentne. Hnede v pozlatku musi vyt jedine SHO.. :) ;)
09.04.2018 - 00:00:36
00
TomasTom napísal:
Tvoje príspevky sú značne ... nedostatočné a nesúvisiace. Možno by som sa Ťa opýtal, ako si prišiel na to, že som vyznávač SMERU... ale viem, že je to zbytočné. Neber to prosím v zlom, ale je jasné, že naša debata nemá perspektívu. V každom prípade si mi zlepšil zaujímavým spôsobom náladu, za to Ti ďakujem a želám všetko dobré.


Keby si dokazal cital s porozumenim a aspon z casti by si mal mentalnu kapacitu z toho, akym dojmom sa snazis tvarit, tak by si to pochopil. Ale ja viem, ze to by som chcel po tebe vela. O co menej dusevnych sil, o to viac farizejstva - pri pokrytcoch uplne bezne.
09.04.2018 - 00:03:29
01
TOME napísal:
Myslim ze Magez to vo svojom prispevku zhrnul celkom dobre. Jedine ze netrafil jednu vec a tou su sympatie ku SMERu. Ja to vidim na nieco ovela chrumkavejsie.. zeby LSNS? :P ..ale to asi nie..ti sa ani nevedia tvarit ze pisu inteligentne. Hnede v pozlatku musi vyt jedine SHO.. :) ;)


To uz bolo jasne z prvych riadkov ze to bude diagnoza tohto typu. Motivoval si ma a zo zvedavosti som sa pozrel a fakt zasah do hnedeho. :D So SMERom bola pointa ta, ze pravi magianovci (momentalne zvonka zeleni a nechcu eurofondy) aj lavi (byvali magianovci, ktorym uz prestal fuzkaty trapko v latexe imponovat a myslia si ze su pravi a eurofondy im nesmrdia) su vzdy a za kazdych okolnosti za zotrvanie Harakterovej vlady Oszkára Világiho . :D

Tak este si dovolim zacitovat z TomTomovej stranky:

"Predsedníctvo SHO ďakuje slovenským biskupom, že vyslyšali prosby členov SHO a všetkých normálnych Slovákov, ktoré sme adresovali biskupom v otvorenom liste dňa 18. januára 2014 a svojou autoritou zaštítili petíciu za referendum."
"Aktivity: venujem sa občianskym aktivitám, som člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody - vedúci Oddelenia pre propagáciu"

Ked tuto hnedy ujo farizej tak rad filozofuje, tak nech nam vysvetli, kto su ti normalni Slovaci. A v com su ini ako ti nenormalni Slovaci.
09.04.2018 - 01:26:08
00
https://zpravy.idnes.cz/madarsko-parlamentni-volby-viktor-orban-fidesz-f5r-/zahranicni.aspx?c=A180408_163207_zahranicni_amu

Blahoželám Viktorovi Orbánovi ku presvedčivému víťazstvu!
09.04.2018 - 09:29:37
00
nie, radsej knihu!
09.04.2018 - 09:31:30
01
Aj knihy sú dobré, súhlasím :)
09.04.2018 - 09:35:34
00
Orban vyhral, Madarsko prehralo. No nic, ked niekto chce zaostavat este viac tak preco nie. Len je sranda, ze potom po case sa zacnu tie reci preco na zapade maju vyssie platy. A ake to je nespravodlive atd atd. Ale to, ze si to zvolili to uz si nikto neprizna. U nas to iste, stazuju sa vsetci, ale ked sa pytaju vo volbach ci chceme ruske alebo nemecke platy tak tam si to nikto nespoji.
09.04.2018 - 09:42:38
00
...a Jobbik druhy... :facepalm:
09.04.2018 - 09:56:18
00
Orbán vyhral, vyhralo nie len Maďarsko, ale hlavne slobodná, demokratická a suverénna Európa. Vďaka Maďarsku a Poľsku (v našom priestore) žijeme ešte stále v bezpečných a kultúrnych a hlavne našich krajinách. Nemám záujem o západnú politickú korektnosť, nemám záujem o západnú imigračnú samovraždu, nemám záujem o západnú relativizáciu hodnôt. Slovensko nepatrí do západnej Európy, nezdieľame spoločné hodnoty, jednoznačne však nepatríme ani na východ, sme unikátny vo svojom priestore a takými by sme mali aj ostať. Som presvedčený, že výška miezd je v súčasnosti úplne irelevantná. Radšej budem pracovať za 1000€, ale v krajine, kde sa ženy nemusia báť večer ísť po ulici, alebo kde deti nie sú indoktrinované rôznymi zvrátenými teóriami. Samozrejme téma je široká...
09.04.2018 - 10:26:52
01
imigracna samovrazda
https://www.minv.sk/?statistiky-20

zeny sa nemusia bat ist vecer po ulici
https://kosice.korzar.sme.sk/c/8081600/paskovci-sa-po-oslave-pobili-v-centre-kosic-skoncili-v-cele.html
deti nie sú indoktrinované rôznymi zvrátenými teóriami
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/444345-kotleba-dal-detom-dotaciu-s-nacistickou-symbolikou/
09.04.2018 - 10:29:53
04
mna najviac fascinuje ze najvacsiu fobiu z imigrantov maju ludia z najvacsich dier, do ktorych nielenze nezabludia imigranti, ale ani majoritna populacia :lol:
09.04.2018 - 10:38:25
04
no tak predstav si, ze si tam v klude obrabas svoje ovce a zrazu dojde fesak opaleny migrant a chce ti ich prasit, tiez by ta to sralo taka predstava
09.04.2018 - 10:39:42
01
Vec ma novu pesnicku - o pravych Slovakoch. A prave ti do ktorych sa trafil, stekaju najviac:
https://www.youtube.com/watch?v=PizVxFipkT4
09.04.2018 - 10:44:27
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up