stax nebol a netusim. Pozeral som si Google Maps. V com sa mylim - nemusis nosit bike dole schodmi z mostiku nad obchvatom? Nekrizuje cyklotrasa mnozstvo ulic (kde musis minimalne spomalit a opatrne prejst cez prechod)? Chodievas tadial ked ides na svih - je to suvisla cyklotrasa, kde nespomalujes (ako usek SNP - hranice)?
14.04.2018 - 22:54:49
00
No ved ja len na hlas rozmyslam preco to tam neurobili. Tie chodniky o ktorych som hovoril boli v okoli neusiedlu.
Kazdopadne drzim palce. Ja tadial nechodim nejak casto lebo ta trasa pre mna nema velmi zmysel pokial si len nerobim mini kolecko. Myslim ale ze beginerom.nebude vadit nejake spomalenie pripadne jedny schody (btw byval tam vytah).
Ja osobne ked potrebujem prejst dialnicu idem cez ten nadchod conje pri pumpe za auparkom lebo sa nechcem zdrzovat s vytahom/schodami pripadne po viedenskej ceste.


Naposledy upravil scarinko dňa 14.04.2018 - 23:00:34, celkovo upravené 1 krát.

14.04.2018 - 22:55:05
00
stax Hlavnym problemom petrzalskeho korza byva to, ze je pravidelne posiate crepinami skla. A cyklotrasa na konci Kopcianskej tiez nie je moc idealna, lebo uz nejaku dobu tam premavaju nakladiaky a taktiez auta.

cervo FYI Na tom nadchode ponad dialnicu su vytahy :)
14.04.2018 - 22:57:54
00
init naposledy (uz davnejsie) ked som tadial isiel pesi, nefungovali. Ak idu, fajn, ale to mi nepride ako suvisla cyklotrasa ked musim cakat na vytah. Asi mam ine ocakavania od cyklotrasy ako stax a aktualny stav mi nestaci. Vsak sa chodte niekedy pozriet aj dalej ako do dolneho rakuska ako sa daju riesit cyklochodniky a cyklotrasy, ked sa beru ako priorita pri planovani a nie ako sekundarna zalezitost, ktoru tam musi niekto aktivne pretlacit aby sa na nu vobec myslelo.
14.04.2018 - 23:03:21
00
cervo napísal:
stax nebol a netusim. Pozeral som si Google Maps. V com sa mylim - nemusis nosit bike dole schodmi z mostiku nad obchvatom? Nekrizuje cyklotrasa mnozstvo ulic (kde musis minimalne spomalit a opatrne prejst cez prechod)? Chodievas tadial ked ides na svih - je to suvisla cyklotrasa, kde nespomalujes (ako usek SNP - hranice)?


nemusis nosit bike dole po schodoch... na kopcianskej krizujes 1 slovom jednu ulicu :) vzhladom na mnozstvo bezcov psickarov a neskusenych cyklistov (ako to ty nazyvas) je na useku SNP lafranconi spomalovania viac nez dost kedze sa povazujem za relativne ohladuplneho cyklistu ktory nema potrebu rozrazat ludi :)

chodievam aj tadial kedze to mam po tej cyklotrase do rakuska blizsie a je to moja preferovana volba ak sa nestretavam s niekym inym a ideme do rakuska po hradzi...
14.04.2018 - 23:12:45
00
stax pokial nema Google Maps extremne zastarale mapy, tak kym sa dostanes na Kopciansku tak krizujes 4 ulice a na samotnej Kopcianskej krizujes mnozstvo bocnych ulic, kde davas prednost. Oprav ma ak sa mylim.
14.04.2018 - 23:28:54
00
Je tam cyklochodnik :)

Prílohy:

Screenshot_2018-04-14-23-30-40-224_com.google.android.apps.maps.png
Screenshot_2018-04-14-23-30-40-224_com.google.android.apps.maps.png 2.06 MiB thumb_up0thumb_down

14.04.2018 - 23:31:18
00
vravim ze si tam zjavne nebol - na kopcianskej po bratsku je cyklotrasa na lavej strane cesty - teda krizujes jednu ulicu (po bratskej) kedze vedla teba ide zeleznica ktoru nekrizuje ziadna cesta. po kopciansku je korzo tam mas suvisle ciary v ktorych mas ako cyklista ist. menej google maps - radsej si to niekedy prejdi - zistis aka sialene husta premavka je v kopcanoch po tom co prejdes popod nadjazd bratskej...

a ked sme uz pri tom - ja problem na hranici nemam a staci mi to znacenie ktore tam uz rakusaci spravili. vravis ze ho maju neskuseni cyklisti - ti urcite nebudu mat problem s pripadnym spomalenim kedze aj tak idu pomaly ;)
14.04.2018 - 23:39:26
00
Ale vsak uz len na tom obrazku co postol scarinko je vidiet namalovane "daj prednost v jazde", lebo krizujes kopec vjazdov do firiem, malych uliciek, v jednom bode cyklotrasa ide z lavej strany cesty na pravu, nasledne krizuje male ulicky. Predtym ako sa dostanes na Kopciansku tak cyklotrasa krizuje Zadunajsku cestu, Gercenovu, Zaporozsku a Rontgenovu.

Nicmenej, vobec tu nejde o Kopciansku, ale o spominany prechod za hranicami. Ak nemas problem, tak neviem co sa ozyvas. Ak sa nieco zmeni, tak nie k (pre teba) horsiemu.
14.04.2018 - 23:56:14
02
daj prednost v jazde zavretej brane. ok. nabuduce tam zastavim :D

pretoze si vydedukoval problem ktory tam nie je z 15sekundoveho pozorovania.


Naposledy upravil stax dňa 15.04.2018 - 00:02:01, celkovo upravené 1 krát.

14.04.2018 - 23:57:04
00
Nechcem to tu spamovat screenshotmi tych prechodov a krizovani, koho to zaujima, vie si to pozriet. A nevydedukoval som problem, len hovorim ze to nie je podla mna suvisla cyklotrasa ked tam mas schody/vytah a krizovanie ulic. Viac citaj, menej fabuluj.
15.04.2018 - 00:01:24
00
haloooo vydedukoval si problem s prechodom na hranici ktory tam nie je. viac citaj s porozumenim menej si domyslaj blbosti.

jedine relevantne krizovanie na kopcianksej v kruzku. korzo je korzo ak sa ti nezda jeho bezpecnost napis na petrzalsky miestny urad :D

a len aby si bol v obraze - kopcany su uplne zabudnuta cast bratislavy - tam je toho este menej ako na vychode slovenska... preto je lepsie ist tadial do rakuska - najma pre tych pre ktorych ty cielis zbytocny prechod.

Prílohy:

kopcianska.JPG
kopcianska.JPG 87.26 KiB thumb_up0thumb_down

15.04.2018 - 00:09:04
00
Dobre stax, tak si mi to teda vysvetlil a keďže to pre teba nie je problém, nemá zmysel to riešiť. Dosiahol si svoje. Ďakujem a dobrú noc.
15.04.2018 - 00:22:00
00
daj prednost v jazde zavretej brane. ok. nabuduce tam zastavim :D

pretoze si vydedukoval problem ktory tam nie je z 15sekundoveho pozorovania.

stax ano pri kazdej brane mas dat prednost v jazde - to ti je smiesne? To je otrasne! Ten cyklochodnik je pre mna nepouzitelny, vzdy idem po Kopcianskej...
15.04.2018 - 10:56:25
00
stax Prosim ta ty co rozpravas? SNP-Lafranconi je pre teba rozbita betonka ale cyklotrasa po Kopcianskej je ok? Tam kde to ludia bezne vyuzivaju ako chodnik, krizuje to niekolko bocnych ciest? Ty si ocividne velky frajer ale skus to prejavit radsej na pretekoch a nezablud tam... ;) A aspon namalovanie prechodu by tomu prechodu cyklochodniku cez cestu vyrazne pomohlo ale preco si nerypnut vsak? :tmi:
15.04.2018 - 11:03:09
01
keyboard_arrow_up