No uz len to by nam chybalo - nahac tancujuci na Cerovke. To by boli titulky na topky.sk... :D
23.04.2018 - 16:04:46
00
iron.hide napísal:
Maros - co by som za to ja dal pocas vikendu. A len tak v kratkom drese, alebo este by som si ho aj vyzliekol a tancoval od radosti :)


Alebo by si tu šomral, že pršalo. Začínaš federer-ovatieť :D :P
23.04.2018 - 16:06:17
00
to nie je pravda :D ja som nikdy nesomral na zimu, ani na dazd. Rad jazdim ked prsi, lebo vtedy nikto v lese nie je :)
Nadavam furt len na teplo, lebo mam vtedy polovicny vykon, je mi blbo a mam vysoku spotrebu vody.

jezus-aspon by som vyplasil tie svine :D
--
inak pocul som vcera, ze nejakemu chovatelovi v Svatom Juri usla puma. Tak bacha v noci :) nemozem to nikde najst, no mozno sa to casom objavi.
--
btw federer je kde? naposledy tu bol 28.03.
zozrala ho puma :o
23.04.2018 - 16:11:24
00
To určite o tej pume vyhlasuješ preto aby si bol v lese sám ;) :)
23.04.2018 - 17:31:20
07
Teraz neviem co je horsie - puma alebo holy iron tancujuci v dazdi :tmi:. Kam sa podel ten neskodny Svatojursky :hug:
24.04.2018 - 09:58:12
06
maros1974 napísal:
Dnes fakt moze lejak chytit v MK asi len mna |( ....vyfical som hned rano aby som sa vyhol slnku a nakoniec som musel riesit prehanky, na Panovej som to otocil naspaet. Prsiplast nosim a tak som ho dnes aj pouzil. Od pasa dole komplet mokry. Po navrate az doteraz bolo zas opaet pekne pocasie...lol

Príloha:
IMG_20180423_091846.jpg

Krasa. Len zrkadlovo obratene fotky bajkov tak zvlastne vyzeraju :)
24.04.2018 - 16:52:27
01
https://www.facebook.com/events/792167410971941/
24.04.2018 - 18:28:11
01
Dnes som si povedal ze dost bolo uskakanych trailov a ze skusim nieco pomale technicke s tazkym terenom...ze aj take nieco by som sa mohol naucit. Inspiroval som sa videom od azet ze teda skusim toho Kamenaka. Na videu to vyzera ako brnkacka, som sa cudoval ze co sa tam vsetci vezu ako na vylete :lol:
Prisiel som po prve technicke pasaze so zakrutami a ostal som zasraty :D Viac som isiel po vlastnych ako na bicykli a netrufal som sa to pustit lebo som mal dojem ze stratim kontrolu a napichnem sa na najblizsi kamen.
Ak niekomu v Karpatoch chyba technicky teren, nech ide pozriet toho Kamenaka. Myslim si ze je to taky maly kusik Fatry tu na Kolibe.

Zaroven by som prosil nejake rady ako to zacat jazdit, lebo vsak nevedel som prekonat strach a pustit sa. Bolo to nieco ako ked som isiel skocit prvy vacsi gap jump alebo taky nejaky podobny pocit som mal.
24.04.2018 - 19:05:19
00
Najlepšie je keď máš so sebou niekoho s kým sa to môžeš učiť. Keď si sám tak je to na prd :D
24.04.2018 - 19:49:04
01
Mozme ist spolu nabuduce. Dvom sa vzdy lepsie tlaci. :D Ta prva cast mi prisla fajn na trening mantakov, smetisko a dalej som este nesiel. :)

Ta vcerajsia prietrz bola super, ideal podmienky dnes. Len na hornej stanici lanovky sa po tych zrazkach vyrojili komare. Takze chranice, prilby aj biologicke potreby odporucam vybavit pri bufetoch. ;) Blue trail miestami dost vybrzdeny, na HTcku by som to teda nechcel ist. Ale fajn aj tak, minule som nadaval, dnes 2x a super ale zacalo sa uz stmievat, tak na zaver som radsej zbehol cez zvrchu na druhu stranu cez RZty, uz bolo v tieni o dost horsie vidiet. :)
24.04.2018 - 20:00:26
01
Jezus napísal:


odporucam - boli sme minuly rok a super akcia. :) Ak chcete zajazdit (vylet bez deti), odporucam prist uplne na zaciatok, potom sa to naplni drobizgom (aspon minuly rok to tak bolo). Takze rozjazdit na pumptracku a potom vyjazd na Homolu (len tam by to chcelo brigadu na tie spustnute hopsy po odboceni zo zelenej).
24.04.2018 - 20:04:41
00
Nie je to celkom z Karpát ale z Bratislavy:
vie niekto kto jazdí v modro- modrých dresoch s nápisom Prestigo na stehnách a reklamami ERDINGER na dresoch? Takáto partia dnes jazdila na cestakoch na plné gule na nábreží pri PKO po novom asfalte. Dávali si kolá na čas, mali aj časomieru - natiahnutý koberec. Jazdili pomedzi ľudí na kolieskových korčuliach, rodinky s deťmi, peších, bežcov, strikovali pomedzi všetkých ako blázni.
24.04.2018 - 20:29:29
00
ak to bolo naozaj tak, tak skoda, ze nikto nezavolal mestsku poiliciu aby spravili poriadok s tymi blaznami, pretoze taketo spravanie nema so zdravym rozumom nic spolocne.
24.04.2018 - 21:06:55
00
Hliadka mestskej polície stala pod mostom Lafranconi a dozerala no rozdávanie jedla bezdomovcom. To som už išiel späť a hentî blázni akurát skončili a okolo hliadky už len vyšli na most smerom do Petržalky.
Takmer všetci mali tie dresy s tými nápismi tak mi napadlo či ich niekto nepozná.
24.04.2018 - 21:09:56
00
Ahojte!
Zaciatkom prazdnin mame v Malych Karpatoch (Sv.Jur) s detmi (8r-12r) s lyziarskeho oddielu cyklosustredenie.
Chcem Vas poziadat o pomoc pri vybere troch cyklotras cca 40km.
Co sa tyka prevysenia ... z minulosti pri takejto dlzke trasy zvladli cca 600m.
Deti su sportovo zdatne ... ide o trening, nie o vylet. Samozrejme s rozumom a nesprotivit im to.
Ubytovany budeme v Sv.Jure - Horsky hotel Eva. Tam by mali zacinat a aj koncit nase trasy.
Hlavne aby to bolo najma mimo hlavnych komunikacii. A ked tak s minimom premavky.
Vhodne by boli aj dake zaujimave miesta pocas trasy.
Vdaka za ochotu!
24.04.2018 - 22:07:49
02
keyboard_arrow_up