Vzdy ked napriklad v nedelu vidim ako chlapci ci stari prdolovci cakaju v rade na wapku tutok u nas. Hovorim si sam pre seba. Co vam drbe takto stracat cas.
25.04.2018 - 12:32:42
05
robo96 napísal:
a ani ti, co stoja v rade na kefy, nepoznaju teba...


v PK som rad na kefy nevidel ani nepamätám :D ale rady na wapky tu sú pravidelne :)

predsa len pri tescu 3 pumpy a 4tá sa stavá z toho jedna má kefy kde skoro nikto nechodí.... druhá má wapku kde je každú chvílu niekto..a kúsok od nej otvárajú čoskoro ďalšiu iba wapku....

hore pri hypernove je permanentne obsadená samostatná wapka (3 boxy), kúsok od nej slovnaftka s kefami kde tiež skoro nikdy nikto nieje.... smerom na viničné ďalšia pumpa aj s wapkou

tých wapiek tu máme podstatne viac ako kief...a aj sú viac využívané....

ak už použiť automatizovanú umyvárku tak radšej niečo na spôsob laserwash čo je v seredi... v podstate by sa to dalo nazvať automatizovanou wapkou :)
25.04.2018 - 13:12:56
00
Ja som bol na linke iba raz, stalo ma to 9 EUR a na aute ostalo kopec miest ktore boli aj tak spinave. Na rucnej som bol dat dole ten prvy saharsky prach a stalo ma to 2 EUR, auto sice nebolo na 100% ciste ale ovela cistejsie ako z linky. Najlepsie mi vychadza 2 dnovy dazd.
Tak ciste ako bolo ked som ho kupil uz nebude nikdy.
25.04.2018 - 13:32:42
02
Turbi napísal:
Vzdy ked napriklad v nedelu vidim ako chlapci ci stari prdolovci cakaju v rade na wapku tutok u nas. Hovorim si sam pre seba. Co vam drbe takto stracat cas.

co je na tom ake stracanie casu? napr. ja si radsej raz za mesiac 5 minut pockam pred bezkontaktnou praskovou umyvarkou a za dalsich 6 minut a 3 eura mat auto umyte ako to v sobotu drhnut 2 hodiny pred barakom a este na slnku, kedy voda a sampon usycha rychlejsie ako stihne pes zozrat klobasu :)

misopetrovic na ceste do TN na benzinke v Dobrej vidam radu na kefy skoro vzdy ked idem okolo, niektorym ludom je to proste jedno, aspon maju na aute nespocet rychlych pruhov :D
25.04.2018 - 13:36:18
01
Kvalitne umyť auto v dnešnej dobe je dosť zložité. Pokiaľ sa chce človek správať ekologicky a umývať na miestach, ktoré sú na to určené. Ja chodievam na takéto čistenie výhradne neskoro v noci. Lebo cez deň sa vždy nájdu nespokojní a agresívni ľudia, ktorí nedoprajú pokoj ani pri umývaní auta...
25.04.2018 - 13:37:30
01
Ja mám obavy, aby sa po umývaní neobjavili praskliny tak ako pri biku, tak pre istotu skoro vôbec neumývam :D
25.04.2018 - 13:45:11
09
za 4,5 eur som dnes auto obstriekal odstraňovačom mušiek..oplach...aktívna pena...oplach...vosk...oplach demineralizovanou vodou( či čo to je za zázrak), aj povysával auto...za necelú hodinku som bol hotový a to som auto aj ručne vysušil do sucha :) a to som sa s tým dnes hral.. ak ho chcem len rýchlo umyť netrvá mi to ani 10 minút...

stihol som to na prázdnej wapke cestou z nočnej... o pol ôsmej som už bol doma s čistým autom :)
25.04.2018 - 13:55:18
00
ja som potreboval uz umyt aj podvozok tak som to cez vikend zobral na umyvarku ale tiez to velmi nemusim, radsej sa s tym babrem dve hodiny v zahrade hadicou len teraz to uz vyzeralo ako ovracane
25.04.2018 - 13:58:43
00
scarinko ak sa chceš vyhnúť kefám ale zároveň umyť auto aj odspodu.. ten laserwash je ideál ;) http://www.aldy.sk/umyvacie-linky-laserwash-360-plus.php
25.04.2018 - 14:03:15
00
je to niekde v BA? lebo do TT sa koli tomu trepat nebudem :)
25.04.2018 - 14:05:44
00
Hosť napísal:
Ja mám obavy, aby sa po umývaní neobjavili praskliny tak ako pri biku, tak pre istotu skoro vôbec neumývam :D

Toto praktizujem pri Cherokézovi. Tam mi nevadí ani blato v interiéri, patrí k tomu. Hoci sa za mokra pri vyskakovaní vždy pošmyknem. :lol:
25.04.2018 - 14:06:15
03
robo96 napísal:
tiez poctivo zbieram bordel do interieru :)

Ak sa raz dopracujem k tomuto autíčku, by ma zaujímalo, či interiér nie je stále moc zadrbaný :) či to patrí k tomu? 8)
25.04.2018 - 14:25:54
00
misopetrovic za 10 minut ani hadicu nenatiahnem :D
ja si auto raz dva krat za rok umyjem ze fakt dokladne aj s voskom, proste sa s tym hram a bavi ma to ale je to robota na niekolko hodit. Inak ma to netankuje ze je auto spinave.
25.04.2018 - 14:27:15
00
Robio napísal:
misopetrovic za 10 minut ani hadicu nenatiahnem :D
ja si auto raz dva krat za rok umyjem ze fakt dokladne aj s voskom, proste sa s tym hram a bavi ma to ale je to robota na niekolko hodit. Inak ma to netankuje ze je auto spinave.


:D tak na vapke nič vyťahovať nemusím.. len vhodím mincu a umývam :) hovorím 10 minút mi to trvá len ak sa ponáhlama chcem mať čisté auto aspoň na prvý pohľad..

scarinko

neviem skús pogoogliť.... ja to mám cestou takže inú som zatial nehladal :)
25.04.2018 - 14:38:12
00
Najhoršie bolo dostať z auta ten magnetický prach, čo na nás spolu s chemtrails púšťali zapadný židojašteri, aby vyhubili našu čistú sloviänsku rasu.
25.04.2018 - 14:40:41
08

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up