Ako neviem preco astrovi vadi 100m asfaltu pri plote ktory ulahci cestu vela ludom. Nie je to v strede lesa ani luky ze by to bolo nejaky drasticky zakrok.
24.04.2018 - 16:19:58
00
Je zázrak, že scarinkovi nič nevadí... :P
24.04.2018 - 16:20:55
01
uz je novy asfalt aj z lavej strany smerom na schlosshof i pokracovanie popri ceste k schloss niederweiden... este keby potiahnu asfalt aj dalej ku cisticke, tak by vznikla aspon ako taka alternativa ku ceste smerom na BDA, bo uz ma zacinaju serkat to tie nakladaky rano smerom do proboty :-)
ale inak som nemal problem jazdit na cestaku aj po tej sotoline, co spomina scarinko, aspon nejake spestrenie :-)
24.04.2018 - 16:22:51
00
astro napísal:
Je zázrak, že scarinkovi nič nevadí... :P

nic take som nenapisal, nevymyslaj :P

radsej keby potiahli asfalt Eurovelo 6 do Viedne miesto toho strku co ide od mostu za Hainburgom az k tej rafinerke myslim.
24.04.2018 - 16:24:24
01
scarinko napísal:
radsej keby potiahli asfalt Eurovelo 6 do Viedne miesto toho strku co ide od mostu za Hainburgom az k tej rafinerke myslim.

Niečo tam robia, teraz je tam obchádzka
24.04.2018 - 16:32:13
00
milsu napísal:
Niečo tam robia, teraz je tam obchádzka


Opravuju/vylepsuju hradze, aky daju povrch cesty som zatial nevidel nikde spomenute.

footbike nevies aky povrch planuju ?
24.04.2018 - 18:51:46
00
fokel napísal:
Opravuju/vylepsuju hradze, aky daju povrch cesty som zatial nevidel nikde spomenute.

footbike nevies aky povrch planuju ?

Neviem. Neoficialne som od robosov pocul asfalt, ale to si pockame az do konca roku 2020. https://www.donau.com/fileadmin/user_upload/Bilder_und_PDFs/Ausflug_und_Bewegen/beWEGEn/Marchfeldkanal%20Radweg/Umleitung-Radrouten-Folder.pdf
24.04.2018 - 19:53:09
01
Tu su podrobnosti co presne kde robia (5 druhov uprav, kazdy ma svoju ikonu, a na mape su potom farebne ikony pre kazdy usek):

https://www.donauauen.at/easEd/projects/da2011/ckeditor/ckfinder/userfiles/files/Infoblatt_HWS.pdf
01.05.2018 - 15:48:08
00
Áno, šéf infocentra NP v Orthe mi vravel, že po ukončení rekonštrucie to bude komplet asfaltový povrch v celom úseku od Schonau až po most pri Hainburgu. Ale pár rokov to celé potrvá.
01.05.2018 - 15:58:13
03
Cyklocesty napísal:
Ja som bol na Koniqswarte viac krat bikom. Treba si dat pozor lebo je to diviacia obora a vzdy tam vidim nejaky ten kus. Ale inak ma nikto nikdy nezastavil. Je tam tabula ze wildschweine sind gefahrlich :)


Uhh, tak to citam neskoro. Siel som tadeto dnes, cestou z Hainburgu cez Taichtal po modrej a potom popod les podla Mapy.cz. Lesna cesta (niekde nad Edelstahlom) zrazu vchadza do toho oploteneho priestoru. Brana nebola zamknuta, tak... som vosiel dnu a zavrel a sebou. Cesta vedie popri plote. Znervoznoval ma ten drot na spodu plotu (mozno elektrina?). Potom ma znervoznovalo to, ze som nikde nenachazal vychod. Uz som sa citil ako v pasci. Rozmyslam ze to otocim naspet k brane, ale bolo by to daleko a uz bolo sest vecer. Napokon pri turistickom chodniku z Bergu na rozhladnu, bol rebrik - prelez von. V pravej ruke bicykel, lavou sa pridrzam schodikov. A som vonku! Velmi dobry pocit, ked som uz bol na znamom chodniku, velka ulava.
Bola to chyba tam, vliezat. Grrr.
13.05.2018 - 23:15:23
00
A co si nesiel od rozhladne dolu do Bergu po tom sirokom chodniku? Nemusel by si nic preliezat :)
13.05.2018 - 23:25:13
00
mlaco - super, musim vyskusat. v tej diviacej obore som este nebol, len ked som isiel okolo, tak uz trikrat som ich tam cez plot videl. Musi ich tam teda byt fakt vela, ked som mal vzdy taketo stastie.
scarinko - on bol v tej obore s vysokym oplotenim
14.05.2018 - 01:54:15
00
no ved ale pisal ze uz bol pri rozhladni a potom prenasal bajk von z tej obory.
A teda ked si vnutri pri rozhladni tak po tej pesej ceste sa da ist az dole na krizovatku do Bergu (aj ked je tam zakaz pre bajky ale to teraz je jedno)
Pripadne nechapem kde bol. Ja som to dal od Bergu hore potom pri rozhladni dolava takym tailom ci co to bolo a nakoniec som vysiel niekde medzi Wolfstahlom a Hainburgom. A teda ziaden plot som nepreliezal ani raz. Na konci bola iba zavora pre auta.
14.05.2018 - 09:05:29
00
To co myslis ty je uplne ine nez kde on bol. Ten plot aj s rebrikom napriklad uvidis, ked vylezies na rozhladnu. Ja som tak videl jedneho z tych diviakov, pokojne sa pasol za tym plotom hned pri rebriku pod vezou
--a teraz nemyslim oplotenie okolo tych satelitov, to je zase nieco uplne ine
14.05.2018 - 09:20:27
00
ahaaa takze tam su dva ploty?
14.05.2018 - 09:43:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up