Laborecká MTB cez Iľovnicky hrebeň

29.04.2018
MTB maratón
Lackovce (Slovensko)

Propozície, Výsledky
Nakoniec sa podarilo, ale takmer som zmaturoval :-)
01.05.2018 - 16:20:48
01
Michal, mám otázku k výsledkom. Ja (št. číslo 30) som došiel do cieľa za 4.26.30, za mnou došiel ešte jeden pretekár a až za ním štartovné číslo 21 (4. v kategórii nad 50 rokov). Toho pretekára medzi mnou a tým štvrtým som nikde vo výsledkovke nenašiel. Kde sa stratil? Alebo ste ho diskvalifikovali?
01.05.2018 - 20:56:22
00
mne sa zase nepozdava cas vo vysledkoch, cislo 12, ak sme zacinali 10:30 a koncil som 14:38, tak nieco nehraje, za mnou par sekund cislo 52 to iste, poradie zrejme sedi, len by ma zaujimalo, kde sa nabralo tych extra 7-8 minut
Príloha:
start.jpg
start.jpg 44.99 KiB thumb_up0thumb_down


Príloha:
finish.jpg
finish.jpg 37.36 KiB thumb_up0thumb_down

01.05.2018 - 22:39:34
00
jurajS napísal:
Michal, mám otázku k výsledkom. Ja (št. číslo 30) som došiel do cieľa za 4.26.30, za mnou došiel ešte jeden pretekár a až za ním štartovné číslo 21 (4. v kategórii nad 50 rokov). Toho pretekára medzi mnou a tým štvrtým som nikde vo výsledkovke nenašiel. Kde sa stratil? Alebo ste ho diskvalifikovali?

Preto este nie su vonku oficialne vysledky lebo sa v tom celom procese niekde stala chyba, niektory jazdci mali DNF kvoli neprejdenemu cekpointu Pichne. Nie kazdy nahlasil ze nepresiel stanovistia alebo ze sa vratil inou trasou. Pracujeme na tom aby to bolo spravne. Ondrej Smiga
02.05.2018 - 05:58:55
00
ricardo-man napísal:
mne sa zase nepozdava cas vo vysledkoch, cislo 12, ak sme zacinali 10:30 a koncil som 14:38, tak nieco nehraje, za mnou par sekund cislo 52 to iste, poradie zrejme sedi, len by ma zaujimalo, kde sa nabralo tych extra 7-8 minut
Príloha:
start.jpg

Príloha:
finish.jpg

Ano mas pravdu ani nam to nehraje a tiez sa snazim prist na to kde presne je chyba. Dnes vecer to budem este raz kontrolovat a snad to uz bude vsetko aj vdaka vasim informaciam okej.
02.05.2018 - 06:01:02
01
V prvom rade sa chcem poďakovať tým čo spískali LMTB cez Iľovnicky hrebeň, takže Michal Danko ďakujem že si ma presvedčil, Igor Zajac tebe chcem poďakovať za neskutočnú podporu vo všetkom čo sme potrebovali riešiť a samozrejme za sponzoring, Martin Šuľak som rád že si v tíme a ďakujem že sa na teba viem spoľahnúť keď to potrebujem. Samozrejme veľká vďaka patrí celému organizačnému tímu, od chalanov čo pre Vás pripravili Sninské singltracky cez regulovčíkov, tých čo Vám podali pohár vody alebo pomohli nejakým spôsobom na trati či na pľaci. Ďakujem ;)
V druhom rade veľká vďaka patrí sponzorom ktorí nás a hlavne Vás súťažiacich tento rok štedro ocenili a veľmi pomohli pripraviť všetko pre preteky tak aby ste boli čo najviac spokojný. Ďakujem ;)
Po tretie sa chcem ale ospravedlniť že musíte čakať za výsledkami, troška sa to vymklo spod kontroly.
Ja Ondrej Šmiga sa Vám všetkým veľmi ospravedlňujem za to že nestíham, pracujem mimo SK a snažím sa veľa veci riešiť na diaľku ale jediný deň ktorý som vedel osobne pripraviť aj pre Vás ďalšiu akciu v Strážskom bol deň po pretekoch v Lackovciach. Tento deň som venoval tomu aby som prešiel potrebné úrady, políciu, nejakých sponzorov atď., ďalší deň som presedel v aute aby som sa dostal naspäť na čas do práce, preto nemáte spracované výsledkové listiny a fotky. Viem čo všetko je zlé a môžete mi veriť že sa ozaj snažíme nájsť riešenie problému z registráciou a výsledkovou tabuľkou tak aby sa do budúcna nediali takéto veci ( snáď už na ďalších pretekoch), a hlavne aby ste vy nemuseli platiť o nič viac.
Čo by nám veľmi pomohlo sú schopný ľudia z nášho okolia ktorí chcú pomôcť. Budem rád ak sa mi niekto ozve s tým že chce byť súčasťou organizačného tímu. Stačí napísať sem na Laboreckú MTB alebo priamo mne, či na email info@laboreckamtb.sk.
Ďakujem Vám že ste prišli na našu akciu a budem rád ak sa uvidíme aj na ďalších našich pretekoch ;)
02.05.2018 - 06:02:28
01
Ondrej, v pohode, to zvládneme. Urobili ste pekné preteky a k téme výsledkov si sa postavil chlapsky čelom. A to sa cení.
Pre nás cezpoľných bikerov bude najdôležitejšie, aby sa úzky okruh organizačného štábu (vždy to je len na pár hlavných ľuďoch) nerozpadol a dokázal aj v časti Slovenska, kde nič nie je, vybudovať peknú tradíciu.
Držím palce.
02.05.2018 - 06:24:16
01
jurajS napísal:
Michal, mám otázku k výsledkom. Ja (št. číslo 30) som došiel do cieľa za 4.26.30, za mnou došiel ešte jeden pretekár a až za ním štartovné číslo 21 (4. v kategórii nad 50 rokov). Toho pretekára medzi mnou a tým štvrtým som nikde vo výsledkovke nenašiel. Kde sa stratil? Alebo ste ho diskvalifikovali?

cislo 21 p. Hlebasko z KE čas 4:27 je štvrtý nad 50r a je vo výsledkoch...teraz som si to skontroloval a je tam kde je presne problém???
02.05.2018 - 06:29:34
01
jurajS napísal:
Ondrej, v pohode, to zvládneme. Urobili ste pekné preteky a k téme výsledkov si sa postavil chlapsky čelom. A to sa cení.
Pre nás cezpoľných bikerov bude najdôležitejšie, aby sa úzky okruh organizačného štábu (vždy to je len na pár hlavných ľuďoch) nerozpadol a dokázal aj v časti Slovenska, kde nič nie je, vybudovať peknú tradíciu.
Držím palce.

Dakujem, skôr by som bol rád ak by sa tím rozšíril 😊
02.05.2018 - 06:31:33
01
ondrej13 napísal:
cislo 21 p. Hlebasko z KE čas 4:27 je štvrtý nad 50r a je vo výsledkoch...teraz som si to skontroloval a je tam kde je presne problém???

Naše vzájomné poradie je v poriadku, ale medzi mnou a Hlebaškom prišiel do cieľa pretekár v inej kategórii a v žiadnej kategórii som nenašiel pretekára, ktorý by sa svojím časom zmestil medzi nás dvoch
02.05.2018 - 06:41:05
01
JurajS skontrolujem to urcite večer, dakujem za info
02.05.2018 - 06:48:30
01
Zdravim. V cieli som bol uplne posledný s cislom 38. Pri mojom mene je DNF, bol daaky časový limit na dojazd ? ( Inak ďakujem Misovi za podporu ). Za mňa palec hore , trať značená super, servis na občerstvovackach vynikajúci. Len jednu chybu to malo , že som dopadol ako dopadol - teda dorazil do cieľa. :-) . Za to samozrejme organizátor nenesie zodpovednosť......:-)
02.05.2018 - 16:52:21
01
Bohumil25 napísal:
Zdravim. V cieli som bol uplne posledný s cislom 38. Pri mojom mene je DNF, bol daaky časový limit na dojazd ? ( Inak ďakujem Misovi za podporu ). Za mňa palec hore , trať značená super, servis na občerstvovackach vynikajúci. Len jednu chybu to malo , že som dopadol ako dopadol - teda dorazil do cieľa. :-) . Za to samozrejme organizátor nenesie zodpovednosť......:-)

Ahoj Bohumil, no sklamem ta uz si nebol klasifikovany ale my sme velmi radi ze si dosiel a uzil si si to aa celkom posledny dosiel najvacsi stazovatel Paly :D
02.05.2018 - 19:41:32
01
ondrej13 napísal:
Ahoj Bohumil, no sklamem ta uz si nebol klasifikovany ale my sme velmi radi ze si dosiel a uzil si si to aa celkom posledny dosiel najvacsi stazovatel Paly :D


Vďaka za odpoveď. Mám aspoň motiváciu do ďalšieho ročníka.......
02.05.2018 - 19:48:59
01
Príloha:
takže info pre všetkých z dlhej trate, vysledky skontrolovane, cekpointy skontrolovane, casy skontrolovane. už je to dufam vsetko, este dnes budu vysledky nahodene na stranke www.laboreckamtb.sk
02.05.2018 - 19:54:58
01
keyboard_arrow_up