stivko76 napísal:
Ja osobne by som tu MPSku nechcel, ide vela vykonu na prednu napravu a je to citit ake je to auto nepokojne

Brat mal Mazdu 3 s tym najvykonnejsim dieselom (185koni, 400Nm). Odvtedy o diesli nechce ani pocut :D Islo to ako drak, teda pokial neregeneroval filter vo vyfuku..., co byvalo celkom casto a dost to uberalo z vykonu a zvysovalo spotrebu. Navyse v tom aute boli take muchy, ako klimatizacia/kurenie, ktore na "auto rezim" vobec nefungovalo (bud valilo horuci vzduch, alebo nekurilo vobec...) Zabudovana navigacia bola na smiech - navyse vtedy boli mapy len po Rakusko-Cesko bez Slovenska, alebo Slovensko a vychodna Europa, co kedze na Ukrajinu a do Polska nejazdi, bolo na dve veci. Bluetooth spomalene ako slak. Tempomat pribrzdeny. Jazdne vlastnosti tiez nic moc a auto dost po dialnici hucalo. Ano spotreba bola aj ked tomu slapal na krk okolo 7l/100km, ale to bola asi tak jedina vyhoda toho auta.

Momentalne ma novy Renault Megane GT a to je uplne ina trieda vo vsetkom. Tymito novymi Meganmi s 4 Control Renault v triede predbehol dobu (lebo napr. Porsche to robi uz dlhsie). Sedi to neskutocne (z privadzaca v TN na Bratislavsku 100km/h a to este auto nie je na limite...), tiche, ked clovek chce ide za 6l/100km a v dialnicom tempe. Mapy TomTom, Bluetooth super, posed spickovy, sedacka ide tak nizko, ze clovek sedi skoro na ceste.
17.05.2018 - 11:59:49
00
Sesulak napísal:
Brat mal Mazdu 3 s tym najvykonnejsim dieselom (185koni, 400Nm). Odvtedy o diesli nechce ani pocut :D Islo to ako drak, teda pokial neregeneroval filter vo vyfuku..., co byvalo celkom casto a dost to uberalo z vykonu a zvysovalo spotrebu. Navyse v tom aute boli take muchy, ako klimatizacia/kurenie, ktore na "auto rezim" vobec nefungovalo (bud valilo horuci vzduch, alebo nekurilo vobec...) Zabudovana navigacia bola na smiech - navyse vtedy boli mapy len po Rakusko-Cesko bez Slovenska, alebo Slovensko a vychodna Europa, co kedze na Ukrajinu a do Polska nejazdi, bolo na dve veci. Bluetooth spomalene ako slak. Tempomat pribrzdeny. Jazdne vlastnosti tiez nic moc a auto dost po dialnici hucalo. Ano spotreba bola aj ked tomu slapal na krk okolo 7l/100km, ale to bola asi tak jedina vyhoda toho auta.

Momentalne ma novy Renault Megane GT a to je uplne ina trieda vo vsetkom. Tymito novymi Meganmi s 4 Control Renault v triede predbehol dobu (lebo napr. Porsche to robi uz dlhsie). Sedi to neskutocne (z privadzaca v TN na Bratislavsku 100km/h a to este auto nie je na limite...), tiche, ked clovek chce ide za 6l/100km a v dialnicom tempe. Mapy TomTom, Bluetooth super, posed spickovy, sedacka ide tak nizko, ze clovek sedi skoro na ceste.

Tato je benzinova verzia190kw
17.05.2018 - 12:14:54
00
Jj ja som dal vseobecne skusenosti o starsej Mazde 3. Uvazoval aj o MPS, ale to je zbytocne velky vykon. Skoda, ze sa k nam nedovaza 2.5L.
17.05.2018 - 13:02:40
00
Jj jasne. Preto tento vykon by bolo dobre hodit na AWD.
Ja mam teraz 180kw,AT,4x4 a mi to pride dostacujuce. Ale pri tej MPSke pri tom vykone som si nebol isty ako by ma islo odtrhnut zo zakruty
17.05.2018 - 13:22:34
00
Keby som si mal kupovat auto len pre seba tak by to bolo STI max rocnik 2004-2005 od novoty poskladane :)
17.05.2018 - 13:26:27
00
jammie napísal:
kup STI a mas po probleme. ako bonus k tomu dostanes poriadny motor, nie ako ta 1,5 co ma honda.


A to máš odkiaľ, že je v Type R 1.5 motor?
Je tam VTEC 2.0 turbo , 320 koní a 400Nm
Fantastický motor na to že má 4 valce.
A preto krútim hlavou, že to neurobili 4x4. Aj keď vyskladali super predný diferák, ale aj tak to vraj trhá volant z rúk pri akcelerácii. Každopádne je to najrýchlejší hot hatch vo svojej triede na severnej slučke.
STI bola tiež moja srdcová záležitosť aj s .Lancer EVO. Ale v Subaru s tým STI nejako prešlapujú na mieste. Už je okukaný. Chcelo by to radikálnu zmenu dizajnu...ako Honda, Mazda
A EVO sa mi zdá, že už prestali vyrábať.
17.05.2018 - 13:28:34
00
bol som v tom, ze do civicu davali najsilnejsie 1,5-ky a ako fanusikovi Subaru sa mi nove STI velmi paci :D kzdopadne novy civic je nadherny.
17.05.2018 - 13:58:13
00
Chvíľu som sa vozil v predošlej generácií TypeR a tá rozhodne volant z ruky netrhala. Ten samosvor a dobré gumy dokázali ten výkon zvládnuť. Na môj vkus to už ale bolo moc ostré. Vadil mi mizerný polomer otáčania, neodhlučnené podbehy a ako auto na každý deň to skrátka bolo tvrdé. Ale zábavné auto, nie iba rýchle. Motor, alebo nejaký jeho pomocník vydával veľmi príjemný hrubý rev, bol to skôr hluk, ako nejaký prirodzený zvuk motora. Ale každé pridanie, podradenie znamenalo úsmev.
17.05.2018 - 19:36:26
01
Ževraj ževraj...nový type-r práveže chodí až tak presne “po kolajach”, až máte pocit, že to nie je zábava. Treba sa v tom povoziť najskôr a potom písať. Potom sa chodte previezť na i30N a ušetríte 6k €, pretože hnojdai je zábavnejší...a to som Hondar srdcom. Posledné STI už len smutne spomína na “staré zlate časy”...ťažké nedotáčavé, v modernej konkurencii už toho nemá veľa čo ponúknuť, to už radšej Golf R a to koncern nemám rád...
17.05.2018 - 21:47:25
01
tak to nové eNko robil pánko z divízie BMW "M" ésli se nepletu... takže to vyzerá byť fajn stroj...
17.05.2018 - 22:08:11
00
Hnojdaj? nikdy. To fakt radsej ten Golf ... Stary Type R vlastnim, novy by som nechcel (ak by ho po mne hodili, zmieril by som sa s tym, ale za vlastne by som to uz nekupil).
17.05.2018 - 23:31:44
00
Ahojte. Objednavali ste niekto niekedy z www.autodoc.sk/? Skusenosti?
20.05.2018 - 20:02:18
00
Asi mesiac dozadu som odtial bral tlmice, dosli DHLkou z Nemecka. Platil som vopred. Aj komunikovat zvladaju, tu moju objednavku som uspesne zeditoval po telefone, vramci cost-cuttingu tam sice slecna hovorila spolovice rusky, ale doholi sme sa. U mna to teda bolo autodoc.cz -> objednanie na adresu v Brne, ale bude to to iste.
20.05.2018 - 20:18:16
00
Vdaka. Tak to risknm :)
20.05.2018 - 21:12:32
00
Supafly666, mas ty ako UFO labuznik skusenost s Eibach ProKit -25mm?
06.06.2018 - 10:57:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up