Tak tvrdili mi ze minimalne 3 mesiace bez sance. Ale rad pocujem, ze to nie je take strasne, lebo teraz to pekne citit.
18.05.2018 - 09:24:28
00
Vitaj v klube, mne tiez tvrdili 3 mesiace, ale uvidime 31.5 idem na kontrolu a snad sa pomaly budem moct vratit. Teraz uz v podstate fungujem normalne, len nesmiem sa o tu ruku opierat ani v nej nic moc dvihat:)
18.05.2018 - 09:33:34
00
Kedy sa ti to stalo? Tiez ta dratovali? Dufam, ze na kontrole budu len pozitivne zistenia ☺️
18.05.2018 - 10:13:33
00
Ahoj, mne srobovali teda klucnu kost, asi nejake 3 tyzdne dozadu... ale v zasade najhorsie bolo sa dostat z narkozy, ta samotna zlomenina neboli a mozem s tym hybat v podstate od zaciatku
18.05.2018 - 11:08:12
00
Dobre že vám aspoň niečo povedali. Ja keď som sa pýtal koľko, čo a kedy, tak na mňa len čumeli ako "čo to od nás chceš?, však na Slovensku je každý študovaný doktor". Tak som sa riadil pocitovo, na rehabilitácii už ani nebolo čo rozcvičovať a keď mi po pol roku išli vyberať dráty z ramena, tak už išla len polka von - rozlámal som ich. Tenis asi nebola na tú ruku dobrá medicína... Ale problémy nemám žiadne, len nemôžem ísť na MR.
Tak radšej v kľude, aj keď sa bude zdať že sa už všetko dá a mrle ťa budú mať napoly zežraného.
A to, že mi to pôvodne chceli felčiari dávať dokopy ambulantne, tu nebudem ani rozvádzať.
Edit: Nemal som kľuku zlomenú ale "vytrhnutú" - neviem ako sa to odborne.


Naposledy upravil marano dňa 18.05.2018 - 12:30:44, celkovo upravené 1 krát.

18.05.2018 - 12:15:49
00
ak ta budu mrle zrat, tak so zlomenou hornou koncatinou sa da aspon viac turistikovat, a to je vzdy lepsie ako smutne sediet doma.
svoje by o tom mohli rozpravat Tmax, Magez, a urcite aj mnohi dalsi... napriklad magez chodil po lese a vyjedol nam vsetky maliny a cernice :D
18.05.2018 - 12:22:34
06
Ja som po zlomenine kľučky (bez posunu a bez drôtovania) išiel MTB maratón už po 5 týždňoch. Bol však problém. Nie však s fyzickým stavom. Pri zjazdoch triaška a išiel som sa od strachu poondiať. Táto psychická blokácia ustupovala len pozvoľne.
18.05.2018 - 12:25:49
00
kolko ti trvalo, kym to preslo uplne ?
pytam sa, lebo mam podobne stavy (nastastie miernejsie) po minulorocnom pade a rocnom lieceni sa ...
18.05.2018 - 12:30:22
00
marano napísal:
Dobre že vám aspoň niečo povedali. Ja keď som sa pýtal koľko, čo a kedy, tak na mňa len čumeli ako "čo to od nás chceš?, však na Slovensku je každý študovaný doktor". Tak som sa riadil pocitovo, na rehabilitácii už ani nebolo čo rozcvičovať a keď mi po pol roku išli vyberať dráty z ramena, tak už išla len polka von - rozlámal som ich. Tenis asi nebola na tú ruku dobrá medicína... Ale problémy nemám žiadne, len nemôžem ísť na MR.
Tak radšej v kľude, aj keď sa bude zdať že sa už všetko dá a mrle ťa budú mať napoly zežraného.
A to, že mi to pôvodne chceli felčiari dávať dokopy ambulantne, tu nebudem ani rozvádzať.
Edit: Nemal som kľuku zlomenú ale "vytrhnutú" - neviem ako sa to odborne.

Jj, to mam aj ja, nie zlomenu ale vyklbenu (luxacia akromioklavikularneho klbu) a s tym moc teda hybat neviem, bolest neskutocna hlavne teraz po operacii. Samozrejme som necakal kremese 😃
Radsej budem poctivo sediet, rad by som aby mi tam zelezo neostavalo.
18.05.2018 - 12:38:13
00
Tak sedieť po rehabilitácii nemusíš, po ceste na biku je to úplne v pohode. Tenis čo som vtedy žral je na to fakt extrém.
18.05.2018 - 12:41:33
00
KinDo Silná blokácia trvala 2-3 týždne po znovuzačatí bikovať. Ustupovalo to postupne a veru ani neviem, koľko mi to trvalo. 1-2 mesiace?
Po roku som išiel znova ten istý pretek pri ktorom som si zlomil kľučku. Ako som začal prichádzať na miesto "tigrieho skoku" hlava sa znova ozvala. Bol som nesvoj a nedalo sa mi rezkejšie ísť. Keď som kritické miesto opustil, totálne som sa uvoľnil a dupal do biku ako sa patrí.
Takúto "psychoblokáciu" prežívali aj moji kamaráti. Časom ich to prešlo ale jeden z nich totálne skončil s MTB. U 2 kamošov blokácia trvala zo pol roka ale u jedného nebola vôbec.
Je to skrátka individuálne.
18.05.2018 - 12:45:06
01
tak ani to Fabiove videjko nebolo zadarmiko :)

18.05.2018 - 12:59:00
02
Klucku by som ja asi uz v mojom veku nerozdychal
18.05.2018 - 13:13:13
00
Veď nemáš 50 :)
18.05.2018 - 15:22:52
02
double napísal:
Klucku by som ja asi uz v mojom veku nerozdychal

Minuly rok v septembri som ju rozdychal (nastastie) celkom rychlo. Vek mam v profile ;)
18.05.2018 - 17:05:24
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up