veru tulenik ma pravdu...zene robim vela ustupkov, ale musia mat hlavu a patu....
23.05.2018 - 14:22:43
02
... čo býva u žien dosť problematické, keďže ich aritmeticko-logické jednotky majú miesto logickej zlatokopeckú subjednotku coby koprocesor tej aritmetickej :D
23.05.2018 - 14:26:41
07
tulenik napísal:
Načo vysvetľovať, vezmeš sa a ideš.

Neprehovorila by somnou das 3 mesiace, ale niekedy by to padlo vhod :D
23.05.2018 - 14:38:18
00
Tak na toto by som nepristúpil. Treba si zhodnotiť že čo je už cez a čo je iba náhoda alebo moja nepozornosť. Také zákazy som nemal ani keď som bolo malý chlapec a zdrúzgal som sa na cyklokrosovej trati bo som prvý krát pocítil stav beztiaže na skoku :D a celý chrbát a tvár od krvi doma som dostal pekne naložené od otca že čo stváram nemehlo však takto som ta to neučil a mama zo strachom v očiach či som celý a zdravý ale už o pár dní som opäť brázdil mesto ako by sa nič nestalo. Treba sa poučiť z vlastných chýba a nie sa ľakať....to že by som sedel doma celý deň a dával pozor či na mňa nespadne ešte aj luster keď susedia trtkajú :D zabudni ak máš niečo rád tak sa nenechaj odradiť možno v starobe to budeš ľutovať že si mohol niečo viac zažiť ale....padať už vieš :) tak kde je problém dám si na zápästie nejaký chránič/ochranu aby žena bola v pohode.
23.05.2018 - 15:34:29
010
Je rozdiel rozbit sa ked nemas zavazky ako ked sa rozbijes ked mas deti a si ako hlavny zivitel rodiny ;)
23.05.2018 - 15:36:18
08
kto sa chce "rozbit", tak mu staci ist na kopcek za barakom
riesime ci ta niekto pusti / nepusti
ked pojdem peso do prace, tak sa mi nic nestane ?
v kazdom pripade to tu uz je OT
23.05.2018 - 15:47:14
00
Ano, ked pojdes pesi, je velmi mala pravdepodobnost ze padnes na biku :D
23.05.2018 - 17:22:50
05
infinitipp napísal:
zabudni ak máš niečo rád tak sa nenechaj odradiť možno v starobe to budeš ľutovať že si mohol niečo viac zažiť ale.....

Vidis a ja zas v duchu si vravim prave opak, ze s bicyklom som toho zazil uz habadej, a teraz tiez kazdu volnu chvilu vyuzivam prave na bike, miesto toho aby som sa venoval svojej 7mesacnej dcerke, ktora rastie ako z vody a ked premarnim chvile jej detstva, tak to mi uz nikto nevrati, ale na bicykel bude este kopa casu ked ona vyrastie, ale takuto vec si clovek uvedomi az ked si zalozi rodinu a uvedomi si ze rodina je urcite prednejsia ako bicykel. Uvidis ze aj na teba to dojde, teraz ked si slobodny si to neuvedomujes tak ako som si to neuvedomoval ani ja.
23.05.2018 - 19:12:24
014
Veď aj pri pol ročnom dieťati sa dá bicyklovať. Hodinka sa vždy nájde, hlavne keď dieťa spí. (ináč mám dve deti...). Asi každému je prednejšia rodina, ale keď doma čo-to človek pomôže, môže ísť na zaslúžený reset na bicykel.
23.05.2018 - 20:26:41
03
4-5 krat do roka ist na maraton tvojmu dietatu otca nevezme. Stredna trat to su 3 hodky plusminus cisteho casu plus cesta. Na vyhodnotenie a tombolu ta netreba takze realne si v sobotu popoludni doma. Ja tiez vpohode zvladam dve male deti a zamestnanie a bike popri tom. Presne ako pise marci, namiesto krcmy a TV sa taka hodinka vzdy najde.
23.05.2018 - 20:34:30
06
mireq1 napísal:
...Odvtedy mam od manželky (vtedy este frajerky) zakaz sa zučastňovať pretekov, aby sa mi neprihodilo nieco horšie (aj keby som chcel žene nevysvetliš).

Bol taký jeden vtip, ktorý končil slovami:
"Treba jej skrátiť reťaz z kuchyne."
Alebo to nechaj tak, keď ti vyhovuje byť pod papučou.
23.05.2018 - 20:41:14
04
Ja som to skor myslel celkovo, ze vsetok volny cas vyuzivam prave na bike (dnes je 23tieho a ja mam 19 vyjazdov) viacej do mna huci moj otec ako manzelka, aby som sa viacej venoval dcere. Ale to sme uz uplne mimo temu.
23.05.2018 - 20:48:00
00
poviem to asi tak, keď raz prídeš domov a zistíš, že si parožím vytrhol zárubne od dverí, tak pri rozvodovom konaní si budeš hovoriť že si taaaakýto achjaj...
23.05.2018 - 23:48:47
01
Mas s tym skusenost??
24.05.2018 - 08:24:53
02
Nebol to síce rozvod a dokonca mi chodia (odkedy si ju podal exekútor) aj pravidelné platby - splátky spôsobenej škody, ale nikdy nemožno dostatočný počet krát a náležite zreteľne zdôrazniť, že nevieš dňa, ani hodiny, kedy protistrane prepne a potom si budeš dlho odrbávať hlavu o všetky tvrdé hranaté predmety, čo si radšej mal urobiť, zažiť, etc.
24.05.2018 - 08:54:44
09

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up