To už kvôli GDPR nejdú vytvárať ani súkromné akcie? Alebo je chyba v mojom prijímači ? :(
23.05.2018 - 21:57:40
00
hmmm pri nepáčiku sa ma to opýta prečo sa mi to nepáči...reklamný test e-batôžka...:D
24.05.2018 - 09:21:28
00
To je filter na hejterov, potom len odfiltruju nadavky a zostanu im len relevantne odpovede, ako napriklad ze je to predrazena pi***** :D
24.05.2018 - 09:25:35
00
marecej zatial neda, dorobim ked bude priestor

xgasko da sa to vypnut globalne, netreba mazat jednotlivo. Nastavenie je v https://www.mtbiker.sk/settings?i=profile&mode=private

katko iron.hide ziadny filter, len spatna vazba. A az na jedneho nikto nenapisal preco sa mu vlastne ten test nepaci. A aj ten napisal ze to nepatri na mtb stranky.
24.05.2018 - 09:41:56
00
no ale to už ste mohli vedieť predsa dopredu :) také zložité to nie je :)
24.05.2018 - 09:43:00
00
Lebo ste zaujati voci e-bikom?
24.05.2018 - 10:03:55
01
no tak keď už je na to samostatný web, tak prečo je to tu?
24.05.2018 - 10:40:50
00
Lebo ten batoh si moze dat na chrbat aj jazdec bez elektrobiku. Kedysi davno sa tu riesilo ze sme MTBIKER a preco tu riesime cestnu cyklistiku. To uz sa snad akceptovalo, lebo vela mtbikerov jazdi aj na ceste a naopak. Obavam sa ze budete musiet akceptovat ze ebiky s velkou pravdepodobnostou neodidu a bude pribudat produktov s funkciami pre ebikerov. A ze v buducnosti mozno budete stretavat viac ludi na ebikoch ako bez nich. A ze to bude sucast cyklistiky (aj ked asi/snad nie sutaznej). A budete rovnaki frflosi ako niektori ziletkari co este stale neakceptovali ze vznikol mountain biking a povazuju svuju disciplinu za tu jedinu pravu cyklistiku.
24.05.2018 - 11:30:51
04
no na tých žiletkárov sme veru nezabudli...tí sú stále tŕňom v oku :)
24.05.2018 - 12:20:47
01
Lebo ste zaujati voci e-bikom?

Kedysi davno sa tu riesilo ze sme MTBIKER a preco tu riesime cestnu cyklistiku. To uz sa snad akceptovalo, lebo vela mtbikerov jazdi aj na ceste a naopak. Obavam sa ze budete musiet akceptovat ze ebiky s velkou pravdepodobnostou neodidu a bude pribudat produktov s funkciami pre ebikerov. A ze v buducnosti mozno budete stretavat viac ludi na ebikoch ako bez nich.

Otazka je, ci nie je problem skor s akceptaciou masivnej marketingovej ebike masinerie v tradicnych cyklo komunikacnych kanaloch ako s ebikami ako takymi.

Z prisne ortodoxneho pohladu patri ebike sekcia skor na portal vlaky.net - el. lokomotiva je na elektriku a aby sa pohla musis stlacat tlacidlo bdelosti :)
24.05.2018 - 12:55:25
05
Palo TT beriem (tu prvu cast). Ja viem ze sme jej sucastou, ale nie jej iniciatorom. Ebiky a produkty pre ebikerov nerobia nove znacky, su to tie iste znacky co robia biky a su to nasi zakaznici a partneri a je to segment, ktoremu sa venuju a v ktorom vidia vela potencialu. Nam a hocijakemu cyklo mediu sa tazko odporuje tomu, co oni chcu prezentovat. A ja nechcem zaujat postoj v style "budeme ebiky ignorovat alebo blokovat a oni snad odidu", lebo si myslim ze postupne budu normalnou sucastou nesutaznej cyklistiky a cyklodopravy. Ak sa mylim, ukazte mi tento prispevok o par rokov.
24.05.2018 - 13:24:22
00
Co sa stane s tymi, co ti neodsuhlasia gdpr? Napriklad clovek co tu uz davno nebol a ani sa sem uz nechysta, pripadne zabudol heslo...
25.05.2018 - 08:52:15
01
Konta, ktore neodsuhlasia nove pravidla ochrany sukromia a nemame dovod drzat ich osobne udaje (konkretne - nemaju u nas objednavku), budu archivovane (dnes). To znamena ze z konta zmazeme osobne udaje, vratane emailovej adresy. Nebudeme ale mazat jeho prispevky atp. - to su verejne informacie. Tieto konta maju moznost sa prihlasit a potvrdit podmienky a pouzivat tak MTBIKER dalej. Budu musiet doplnit emailovu adresu a pripadne dalsie udaje (ak chcu), ale inak o nic nepridu.
25.05.2018 - 09:40:58
00
aha, tak to by ste potom mali viac tlacit, nech vam to vsetci aktivni useri schvalia este dnes
25.05.2018 - 09:47:57
00
Podla mna nie je az tak dovod s tym otravovat. Prinajhorsom im zmazeme meno, adresu, emailovu adresu z konta a budu si ju musiet doplnit pri dalsom prihlaseni nanovo. Ale ak u nas nenakupovali, asi to aj tak v profile nemaju. Nic ine z profilov nemusime mazat.

Budeme vas este trocha otravovat s nastavenim emailovej komunikacie a cyklo SAO parovania, lebo sme museli vsetkych opt-outnut.
25.05.2018 - 09:55:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up