vadi Vam takyto styl komunikacie?
ano 100% [ 19 ]
nie 0% [ 0 ]
Celkový počet hlasov : 19
mam tiez zaujimavu skusenost s komunikaciou aj ked slo o auto...predaval som 20 rocne audi za primeranu cenu..za hodinu od nahodenia inzeratu cca 5 telefonatov, jeden ma zaujal, ze ak spustim 20% z ceny, tak auto hned rano vezme a aj keby 5km dalej vybuchne tak neriesi :) ...reku ok...cez telefon to poznat nebolo, no rano ma na stanici cakal neprisposobivy obcan aj s vnukom (precestovali pol slovenska, slusne obleceny, ziaden “prizvuk”) tak auto odislo snimi...vecer agresivny telefonat ze sa pokazilo to a to, ze nebudu riesit ked s dokladmi ked auto odhlasim poslem 100€ :) pre pokojny vecer som suhlasil (telefon si striedal so synom a tak sa zamotali ze bolo jasne ze *****..aj som povedal ze mam tam blizko kamosa co to pride pozriet, samozrejme len zvysili agresivitu)....ked som auto odhlasil, zvysil som hlas ja :) spomenul policiu (vyhrazanie atd) a ze ked nechcu ani tie doklady im neposlem.....doklady som poslal a bol klud...cca o pol roka telefonat od zufalca ze kupil auto ci mu stym nepomozem :D ze kupil auto a vraj mu doklady mam poslat ja...

edit: este dodam ze ked som potom “poguglil” cislo z ktoreho volali tak mali na predaj 4 podobne stare auta co boli kedysi luxusne..cize podnikatelia, ktorym nato urcite sem tam niekto skocil...
25.05.2018 - 21:29:57
02
keyboard_arrow_up