STEFE MTB maratón Levočské vrchy

26.05.2018
1. kolo - XCM Tour
3. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Levoča (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (243)
10adidas1022jana22ace123adriana21aedaAK47_TRMAlex2002alexovitsandrej25Anonymousapdentaronbiker1405bkchelitoBranoMabrehybromocajikkCoffey32cukapeterCukeralexCvailocyklista111CyklosportDODYcyprian.kuceradada98Dal_bordavid987davidgonda8djmarosDK22Dodik1Domanikdomcaturocziovadrahomir1dubielmarekDudySVKdusan668ekulikemil8emsierovacewkafarkasovaFABULOVAferi_yogiferkodankofliperikfofo.ppForzaRacingfrantisek1234frantisekkorlGabriel08gaitor99GaliPetgerbocgerocrradoGhostakerrGlevogurohives.jhogermajsterHOLMENKOLchalan25rZvchopokImromaninfinitippintoxicajachmeljan.niedobajaroslav_hjasikJKoJoeDXBjohnyboyjojoAUTHORJozefJozo_1012juraj.broszjurajSJureKajaHartlkalikamilovicKarci19Kaskajakesk8kiwipopkomornik0KristianLegatkurt.magsamenlaco.justlacobrlacogelacogerkalacomacaklegiLIGRluckLukas8700LukasLickoLuVimackyMagicxc06MajkyFmajofabricimarccinMarcel2808Marcelfeltmarceltatrymarek.kolesmarek3xmarexomarian.hurajtmarianmichalcoMarko Minčákmartinko76matej12345Matej83MATFEJmato687matocykelmatosimcakmatostarMattBikermatus.gomolcakmaychi2000MichaelGMichalCverha11michalgrajciarmichalmazurmichalstrakamiko53MilanDmilanvrmimka1907mipetmirecbikemiropalickamiroslav.jurgamiroslav2112miskufvMITURmivsMP18mpodobonskymullermmurko444nanippNEMECneronopica500pa3kscurkapalimaj22Pallypatrikmurckopaulus01pedrofoltapepeglPepoopeter29Peter89PeterKEpeterpjpeterppPeterSmilnanski25pipistabenoPukyR.A.W.E.R.2.0Radko30rado22rado88kRadovan BírošRAFFKOralive5Rastaksrastislav.balockorastislavdzurikrastockymricardo-manRichard83robertttrobo725Robo87RoboG1Roboop76rollioliromanpavlikrudobroniekrudohorvathrudolfdubajrudyger55RULEsandrakomaromysbrehyseamastercontrolSFabryschejtaslavokoverslavomirmatejsmelkovasmorkoSNBzuziSpecialmanSpisostano.uhrinstarosta.uhorskestarsidurcovStefan999stefant10Stenlyksteve4Stevik221straka.michaltilitomas0610tomasjtomasmincakTomi81tomihausertommeeTondo6Tono26SCtsaboltybykeviliambalazvladikavladimir.hrivnakvladimirnemcikvlastochvycpavxbikerxdado32xdanko00YANKEEzahirkozarathustrazdeno063zileckyzuzka-ondovcakovaZuzulla
Možno budem jediný ale tak napíšem moje pripomienky (s pozitívnym úmyslom!) :) Druhý Bufet v zjazde mohol byť o 100m dalej na rovinke v dedine... dať skor šípky hlavne v zjazde(nie každý pozná trať ako pojde), dalej umývanie bajku na jednu rozdvojenu hadicu(možno by stačili dve wapky a išlo by to rýchlejšie) a vyhlasovanie o čosi skor?(ked už sú všetci pretekari v cieli načo čakať..) nápoj iba pivo? (šofér)
Inak bol to pekne náročný pretek čo je super. :y: .
26.05.2018 - 21:05:27
01
ale ved bola aj kofola
26.05.2018 - 21:07:35
00
Parádna akcia išiel som strednú trať a dávam 9 a pol z 10 :) príjemné komorné prostredie pekné výhľady ostré výšľapy strmé zjazdy blata ták akurát počasie vyšlo na jedničku. Bol som milo prekvapený z celej akcie moja premiéra všetko pekne značené nič mi nechýbalo guláš chutil kofola pekne chladená iba tie wapky kus nedomysleli 2ks bolo málo. Okrem iného som osobne spoznal pár fóristov ( Imroman, SlavoSL, jachmel ) pohodová atmosféra super ľudia určite by som si to zopakoval aj o rok.
27.05.2018 - 13:45:17
04
kofoly boli 4 male sudy, ktore sa vycapovali skor, nez clovek napocital do 5, lebo pit tie patoky prerovske bolo jak za trest :D
mna ta trasa az tak nebavila, okrem toho jedneho kratsieho singla v lese... namiesto nudneho asfaltoveho zjazdu zo zavadky do levocskej by som si to radsej dal po zjazdovke, ako to bolo minuleho roku. neviem, preco to teraz vynechali organizatori, ked sa minule po vyhlasovani vysledkov dusovali, ze to urcite bude aj o rok.
blata som ja osobne nakupil celkom dost, isty cas som mal zapcu v zadnej stavbe, ale postupne sa to vycistilo.. v tomto ma prekvapil finish line wet lube, ktory som vymenil za shimanacky wet a vydrzal celych 75 km aj ked opticky bola retaz na povrchu sucha a shimano bolo v takych momentoch uz davno prec..
spolu s dalsim pretekarom sme nezavisle od seba zabludili v prvom zjazde, kedy trebalo pokracovat na luku, ale zvaznica sa tahala prirodzene dolava. oznacene to bolo, toto bola skor jazdecka chyba, ale privital by som aspon nasprejovane Xko, nech viem, ze idem zle..
pridavam sa k pripomienkam ohladom druheho bufetu v ulozi, skorsiemu vyhlasovaniu, sprch a wapiek :)

dlha trasa bola poriadne narocna, tak to mam rad, celkova organizacia na vysokej urovni, gulas top, pocasie vyslo, cize az na zopar detailov popisanych vyssie, moze byt :)
27.05.2018 - 16:43:22
02
inak všetko na jednotku


Naposledy upravil Coffey32 dňa 31.05.2018 - 07:23:04, celkovo upravené 1 krát.

28.05.2018 - 04:09:14
00
Jullo napísal:
spolu s dalsim pretekarom sme nezavisle od seba zabludili v prvom zjazde, kedy trebalo pokracovat na luku, ale zvaznica sa tahala prirodzene dolava. oznacene to bolo, toto bola skor jazdecka chyba, ale privital by som aspon nasprejovane Xko, nech viem, ze idem zle..


Presne tam som zabludil aj ja, ale skor moja chyba, prave som rval flasu do stojana a nejak prirodzene som to tahal dolava. Nastastie mi hodinky vcas zapipali, ze som mimo. Inak by som hadam aj do doliny zjazdoval.
Inak chvalim, oproti tomu co som bol pred tusim 2-3 rokmi (start z autocampu) posun vyrazne vpred! :handshake:
Kofolka sa mi nastastie usla, ani som netusil, ze aj na duplu poniektori chodia :)
28.05.2018 - 13:49:10
00
no ako uz bolo spominane ten druhy bufet mohol byt posunuty dalej mozno aj tam ako sa vychadzalo z Uloze, skoda brzdit ked ma clovek dobru rychlost ;) a v tej druhej polovici prostrednej trate by sa zislo trochu viac singlacikov a techniky ako v prvej polovici a nie len cisty zjazd po ceste az do ciela, pretoze v prvej casti je z kazdeho trochu a v druhej to uz je iba hamtanie po cestach
31.05.2018 - 15:09:36
00
Neviete kde nájdem tie fotky čo niekto fotil na brode?
06.06.2018 - 12:13:26
00
keyboard_arrow_up