fixska napísal:
len ma odrádza vzadu rýchloupinák :(

A co mas na tom Reigne? :) Ja viem, pevne osky su teraz IN, ale ved so svojimi kilami a planovanym pouzitim ani nemas sancu zbadat rozdiel. :)
30.05.2018 - 12:24:16
00
Reign má 9 rokov, hej vzadu mám rýchloupinák, RWS DT swiss, len už chcem ísť s dobou, lebo mám pocit, že keď ho začnem tunovať, tak tieto "staršie štandardy" už nájdem stále ťažšie, napr. kamoš mi ponúka v pohode kolesá no je tam oska, a to sa bojím, že ak niekto bude predávať dobré jazdené veci tak asi nebudú mať to, čo bola klasika niekedy dávno, chápeš :)
30.05.2018 - 12:31:40
00
Dublinboy napísal:
A pridaj si prípadne do zoznamu aj
- Kona Explosif / Honzo (29")
- Norco Torrent
- Trek Roscoe 8 WSD

Ale tak ten Commencal meta je za mňa top..


ten trek vyzerá v pohode, díkes, za tú cenu s teleskopkou :) no zvážim
30.05.2018 - 12:35:02
02
Chapem. :) Ale to sa bojis zbytocne, lebo aj tak Ti bude pasovat len zlomok veci, kedze neexistuje len jeden standard pevnych osiek a jedna sirka nabojov. Inak povedane to vyrobcovia tak dosrali, ze pomaly ku kazdemu ramu potrebujes iny typ naboja a uz sa to teda ani neda nazyvat standardom. :( A teda na toto by som vobec ohlad pri vybere tym padom nebral. Jedine vtedy, ak by si uz mala nejaky typ pevnej osky na druhom bajku, tak potom by som aj ten novy ram chcel s tym istym typom, aby boli kolesa resp. aspon naboje zamenitelne.

EDIT: Ja sa kvoli tej zamenitelnosti a jednoduchosti stale drzim QR na vsetkych ramoch / kolesach. :D
30.05.2018 - 12:35:55
00
Hej hej, pravdu máš, v súčasnosti je to hrozné tá kompatibilita :) mám ešte jedny kolesá ale 26tky, tam je dokonca predný náboj aj na 15 aj 20 osku - podľa redukcie :) to dať prepliesť by šlo. No na tomto chcem 27mičky, čiže vymeniteľnosť nie je možná, že mám dvoje kolesá a striedam :) evidentne som sa v tom zacyklila posledný týždeň...asi kúpim niečo čo je hotové a hotovo.
30.05.2018 - 12:44:27
00
Tak tak. Kup to co sa Ti najviac pozdava a osku neries. Cas to vyriesi. :)
30.05.2018 - 12:46:13
01
Jazdi na Reigne a nerieš :rofl:
30.05.2018 - 12:53:40
00
EE :) vieš ako to celé vzniklo? že odkedy som v BB tak chodím všade peši, lebo na fulle sa mi nechce a na "cesťáku", na ktorom som chodila po BA - mám taký lacák, sa tu nedá, lebo tu je to lepšie brať všetko krížom "cez kopce", parky, trávniky, schody atď .... čiže som chcela lacné HT na prepravu. Potom nám tu postavili pri trailoch pumptrack a vravím si super, tak aj tam chcem začať chodiť a ako bonus ma furt bolí koleno, takže musím jazdiť také krátke trasy po rovinkách, nech to len hýbem - no a na toto všetko chcem HTčko :D ale poznáš to, začneš pri niečom za 400 a potom sa namotáš a je z toho "dačo do litra" :D


Naposledy upravil fixska dňa 30.05.2018 - 13:26:48, celkovo upravené 1 krát.

30.05.2018 - 13:00:11
02
jasné, klasika :D
30.05.2018 - 13:01:44
00
No ja som takto raz chcel len nove topanky na bajk. Z toho vznikla uvaha, ze teda uz nejake lepsejsie tretry a ze to uz by chcelo aj nove pedale. No a nove pedale na stary bajk? To sa mi uz vlastne neoplati a tak som kupil cely novy. :D A potom este raz - nechcelo sa mi servisovat, tak som kupil dalsi. :rofl:
30.05.2018 - 13:03:23
05
No my sme podobnou "logikou" kúpili 4 izbák :)
30.05.2018 - 13:25:09
03
Meta ht am. Moja je uz na ceste :)
31.05.2018 - 04:38:22
00
Škoda že nemám 27,5, už by som ti núkal môj :-D :D Inak by som ešte mrkol na Nukeproof Scout, len neviem v akej cenovej relácií by sa to malo pohybovať. Tie lacnejšie scouty sú podľa mňa neni zas až tak dobre ohádzané.
31.05.2018 - 22:12:51
00
Jezussi siel kupit tretry a skoncil pri bicykli? To si stretol nejakeho takeho predavaca? :D

Veľký mnohoposchodový supermarket v USA, v ktorom dostanete všetko. Šéf prijíma nového predavača, s tým, že ho vezme na deň na skúšobnú dobu, aby videl, ako sa osvedčí. Po záverečnej si ho zavolá do kancelárie:
- Tak koľko ste dnes urobil obchodov?
- Jeden, šéfe.
- Čože!? Jeden? Naši predavači urobia priemerne šesťdesiat až sedemdesiat obchodov denne! Čo ste celý deň robil!? A koľko ste vlastne utŕžil?
- Tristoosemdesiat tisíc dolárov.
Šéfovi došla reč.
- Tristoosemdesiat tisíc? Preboha, čo ste predal?
- No, prvý som predal malinký háčik na ryby...
- Háčik na ryby? Za tristo osemdesiat tisíc?
- ... potom som zákazníka presvedčil, že by si mohol zobrať ešte aj stredný a veľký háčik. Potom som ho presvedčil, že by si mal zobrať aj nejakú udicu, predal som mu tri prúty - malý, stredný a veľký. Dal som sa s ním do reči, opýtal som sa, kde bude rybáriť. Povedal, že na myse dvadsať míľ na sever. Tak som mu predal ešte poriadnu vetrovku, nepremokavé nohavice a gumáky, pretože tam dosť fuka. Presvedčil som ho, že na pobreží neberú, tak sme išli vybrať motorový čln. Potom som sa ho opýtal, čo má za auto - vyliezlo z neho, že dosť malé, čln by na ňom nemohol odviesť. Tak som mu predal ešte príves...
- A toto všetko ste predal človeku, ktorý si prišiel kúpiť jediný háčik na ryby!?
- Nie. On pôvodne prišiel kúpiť vložky pre svoju ženu. Tak som mu navrhol, že keď si teda cez víkend neužije, že by si mohol zájsť aspoň na ryby...
31.05.2018 - 22:17:18
07
a co hovorite na tento? https://www.probike.sk/trek-x-caliber-8-strieborny-2018 ..zatial som nan cital len chvalu len neviem ako velmi je vhodny na trail
01.06.2018 - 08:01:34
00
keyboard_arrow_up