skúste mrknúť na stránku geotour.cz organizujú plavby po Jadrane kombinované s cyklistikou , či skôr naopak :-)
Boli sme vlani aj predvlani a veľmi sa nám to páčilo. Existuje tam možnosť prispôsobiť si trasy svojím požiadavkám a sprievodcovia sú nadšení cyklisti s dobrou miestnou znalosťou tak vedia poradiť.....k tomu výborná dalmatínska kuchyňa, penzión čo pláva za vami.....
09.04.2018 - 20:39:26
00
crymo99 napísal:
imro1 ake mas skusenosti s tou alpinou ? Ja som zatial zahranicami nejazdil, ale urcite ma to velmi laka. Podobne nemam nejaku ultra partiu - par krat sa nam podari pojazdit po MK a je po sezone.

Partaci su skor lyziari, takze ja mam alpy pojazdene viac na lyziach ako bajku, no chcel by som zmenit. Rozmyslal som nad tou alpinou nazaciatok....lebo auto nemam a ta doprava by bola aj tak asi komplikovana (nosice na bajky atd..)

Ahoj, bol som s nimi iba 1 krát, ale nemôžem si sťažovať. Spali sme v kempe, sprievodcovia boli fakt dobrí, strava v pohode, takže za mňa to bola fakt skvelá dovolenka :). Tento rok chcem ísť s nimi znovu :)
09.04.2018 - 21:53:35
00
Som z partie, ktorá bola s Alpinou opakovane a všetci boli vždy spokojní. Okrem jedného zájazdu na Sardínii, ktorý bol nevydarený. Bol to prvý zájazd v tej destinácii a pravdepodobne aj pričinením vedúceho Tomáša sme boli pokusné králiky jeho objavných zistení. Preto som si povedal, že Alpine už svoje peniaze nedám. Je to môj osobný postoj.
pista bol viackrát a myslím, že bol aj viackrát spokojný a spravil mi aj perfektnú fotku. Plávem na nej kraula.
(Tú, čo som chcel, už z internetu stiahli.)

Prílohy:

tc (1).jpeg
tc (1).jpeg 110.5 KiB thumb_up0thumb_down

09.04.2018 - 22:27:40
01
[quote="@1360679"(Tú, čo som chcel, už z internetu stiahli.)[/quote]

Upresni. Ak som ju fotil ja tak ju mam urcite.
09.04.2018 - 22:37:56
00
Rozmyslam nad tym Davosom, ste to tu viaceri chvalili , len tie 4 dni jazdenia sa mi nejak nezdaju - meni to malo ? Ked uz tam tolko clovek ide busom... na lyze chodievam vacsinou do alp na 6 dni+

Inak odkial ma ta alpina odjazd z brna ? Je to niekde pri vlakovej stanici ? Najskor by som siel z Ba vlakom, preto sa informujem
09.04.2018 - 22:38:35
00
Alpina ma zakladnu (prenajate nastupiste) na autobusovej stanici. Z vlakovej prejdes podchodom pod kolajami, potom je tam mostik ak dobre pamatam a si tam. Naviac ponukaju aj "strazene" parkovisko. Presnejsie vyarendovany kusok pri vratnici parkoviska.
09.04.2018 - 22:54:14
00
Túto, bola na Tróne

Prílohy:

Foto12.jpg
Foto12.jpg 181.33 KiB thumb_up1thumb_down

09.04.2018 - 23:19:31
00
ja som tiez dost zvedavy :) tento maj idem prvykrat s alpinou na lago di garda
10.04.2018 - 08:33:06
00
crymo99 napísal:
Rozmyslam nad tym Davosom, ste to tu viaceri chvalili , len tie 4 dni jazdenia sa mi nejak nezdaju - meni to malo ? Ked uz tam tolko clovek ide busom... na lyze chodievam vacsinou do alp na 6 dni+

Inak odkial ma ta alpina odjazd z brna ? Je to niekde pri vlakovej stanici ? Najskor by som siel z Ba vlakom, preto sa informujem

Presne toto isté som si hovoril vlani aj ja, že 4 dni jazdenia budú málo :D , no rýchlo som z toho vytriezvel a po 4 dňoch som mal jazdenia fakt dosť, viac by som už bez nejakého dňa voľna ani nedal :). Zdá sa to málo, ale uvedom si, že sú to náročné terény a tie zjazdy sú dosť únavné :). My sme jazdili prakticky celé dni, no niektorí dali povedzme pol dňa a šli si niekde sadnúť. Podľa toho ako to dovolenku zoberieš :). Či chceš čo najviac jazdiť, ako som chcel ja a pár ďalších, alebo si chceš aj oddýchnuť a spojiť jazdenie s relaxom :) Samozrejme nejazdí sa len z kopca. Boli tam 2 sprievodcovia aj kvôli tomu, ak by si niekto chel dať viac šlapavé a dlhšie traily, no jazdili sme praktick stále spolu, boli sme vyrovnaná skupina. Nedal som si len jeden taký dlhý výjazd, lebo už som sa na to fakt necítil a tí čo to vtedy šli tak mali top kondičku, ale hovorili, že aj veľa nosili, tak som ani neľutoval, že som nešiel :) V Brne sa ide z Vaňkovky, ale po zaplatení a nejaký 1-2 týždne pred odjazdom ti prídu mailom presné inštrukcie :)
10.04.2018 - 09:55:34
00
Ahojte, chystam sa na 4-5 dni do Kaprunu aj s bajkom. Nemate nejake tipy na dobre traily v okoli? Ziadny masaker, ideme taka pomiesana partia a mame tam aj zaciatocnika na bajku. Vopred diky.
07.06.2018 - 08:05:21
00
oživím túto tému , kedže mi zrejme padne letná primorská leháro dovolenka tak som začal pozerať alpinu , niektoré výjazdy vyzerajú výborne ale zohnať parťáka na taký výjazd je dosť obtiažne , nechystá sa niekto ešte tento rok ? Páči sa mi Livigno , davos , Julske alpy proste niečo mtb a nemusí to byť čisto len o trailovom jazdení .
11.08.2018 - 13:35:54
00
idem ten Davos 22.8 cez alpinu. Tiez sme sa dohadovali, ze co kam ale ostalo to pri nicom, tak som sa vybral takto sam... Ved snad tam stretnem podobne MTB naladenych ludi :)
13.08.2018 - 13:48:57
03
Určite stretneš :) ja som tam spoznal jedného chalana z fóra, boli sme spolu potom 2x Rychleby :), ale celkovo tam bola veľmi dobrá partia a nie len bikerská :)
13.08.2018 - 13:59:31
00
Caute.
Tento rok by sme sa chceli vybrat na 4-5 dni, styria chalani na MTB vylet do Talianska, Dolomity.
Viete prosim vas poradit nejake dobre a osvedcene destinacie, tipy, trasy?
Zatial planujeme....
Ubytovanie penzión, hotel, to je jedno.
Dakujem vopred za každú radu👍
07.02.2019 - 08:42:28
00
Ahojte,
chystáme sa na cyklo dovolenku s Alpinou. Odjazd máme z BA, parkovisko pri cintoríne Slávičie údolie (ul. Staré Grunty).
Prosím o info či už účastníkov takéhoto zájazdu, alebo miestnych, dá sa tam niekde bezpečne nechať odstavené auto?
Síce mám iba obyčajnú prepravnú krabicu, ale nerád by som po príjazde riešil nejaké rozbité okná alebo auto na klátikoch a pod...

Čo viem, tak v Brne má Alpina njaký odstavný plac na autobusovej stanici, v BA skôr nepredpokladám.
Druhá možnosť je, že nás niekto dovezie a po príjazde zase vyzdvihne...

Ďakujem pekne za info.
Ľudo.
07.06.2021 - 14:09:21
00
keyboard_arrow_up