Ahojte, syn nas uz dlho prosi o nejaky poriadny bicykel ale s muzom sme uplne mimo tejto temy a teda potrebovali by sme pri vybere poradit, najlepsie asi rovno v nejakom obchode tu v BA. Aky by ste odporucali navstivit kde by vedeli vsetko pre nas, aj pre syna (ma 12 rokov) poriadne vysvetlit a ochotne pomohli vybrat?
26.05.2018 - 15:56:02
00
Turbike v Pezinku ;)
26.05.2018 - 16:00:07
01
Ak je cenový limit bližšie k 500 ako k 1000 €, tak ja by som odporúčal zvážiť aj používaný bicykel a ten si nechať dať dokopy a udržiavať v nejakom tom dobrom servise :)
Dobre vybraná bazárovka za 300 € s nejakými drobnými zmenami môže byť ľahšia a lepšia ako nový za 600 €. Ak bude syn rýchlo rásť, tak čoskoro bude aj tak potrebné meniť a pri novom budete musieť znášať veľkú stratu hodnoty.
26.05.2018 - 16:50:24
00
Vdaka pojdeme pozriet ten Pezinok len este nam znamy poradil Kaktusbike tu v BA ale co som citala recenzie tak nie su prave najlepsie a on si ich velmi vychvaloval tak som zvedava, vy ich nepoznate priapdne mate s nimi skusenost?. Keby sme sa nejako rozumeli do bicyklov tak skusime aj bazar ale takto mam pocit ze by sme asi tak len kupili nejaku macku vo vreci :/. A s tym rastom uz pocitame tak ze to bude bicykel aj pre mladsieho pripadne mozno aj este ho predame my. Bojim sa bazarov nemam s nimi ani dobre skusenosti na drobne veci a take nieco by som riskovat fakt nechcela :D
30.05.2018 - 20:49:28
00
Tak možno by stálo za to skúsiť http://www.najbike.sk/kontakt , ak ide o jazdené bicykle.

Ono v ideálnom prípade kúpite bicykel v nejakej predajni, pôjdete tam na nejaké to doladenie po nejakej dobe a potom tam už ani chodiť nebudete musieť :) Jedine pokiaľ nenastane nejaký veľký problém, ktorý sa nedá riešiť v hociktorom inom servise/doma (že by bolo treba riešiť reklamáciu) :)

Kaktusbike je OK, ak by bol dobrý bicykel, dobrá cena, tak pokojne by som od nich bike vzal.
30.05.2018 - 21:17:22
00
Kaktusbike je v pohode. Urcite ti tam pomozu. Len sa netrap, ze tam dolu budu biky za 3000 a viac. Na poschodi su bicykle v beznych cenach.
31.05.2018 - 15:30:05
00
neviem aky velky bajk,ani cenovy limit ale ja mam dobre skusenosti s obchodom bajkula. chodi tam aj vacsina kamosov. co neodporucam (moja zla skusenost,+spominal mi zle skusenosti aj dalsi kamos) je greenbike. pripadne je fajn obchod aj pri kruhaci na zeleznu studnicku, tusim sa vola velocity.
09.06.2018 - 09:37:32
00
keyboard_arrow_up