Axel ma zobral na bivak. Nakoniec z toho bolo luxusne prenocovanie v utulni Chotárna :)
Zjazd bol kruty nama po tom co cestu "upravilo" LKT-cko. Ak by sme rano mali viac casu urcite by sme sli zjazd po cervenej do Hermanoviec.

Príloha:
Komentár súboru: ◄►28.67 km ▲946 m
2018-06-07T15_2.gpx [260.72 KiB] Zobraziť na mape

Prílohy:

P1130362.JPG
P1130362.JPG 308.61 KiB thumb_up4thumb_down

Komentár súboru: vychod slnka
P1130449.JPG
P1130449.JPG 224.68 KiB thumb_up3thumb_down

P1130461.JPG
P1130461.JPG 483.04 KiB thumb_up5thumb_down

P1130465.JPG
P1130465.JPG 411.86 KiB thumb_up5thumb_down

Komentár súboru: najluxusnejsia utulna na slovensku - Chotárna pod Mindžovou
P1130474.JPG
P1130474.JPG 827.56 KiB thumb_up6thumb_down

08.06.2018 - 10:53:16
010
Tam je naozaj krasne

Prílohy:

36CD2F46-0D84-4B46-901F-0CCF527224B7.jpeg
36CD2F46-0D84-4B46-901F-0CCF527224B7.jpeg 1.12 MiB thumb_up5thumb_down

08.06.2018 - 11:16:03
00
DudySVK napísal:
Prave som to vcera isiel a tak isto som nevedel kde bedla zacina.

Strucne z historie Bedle, v 2012 zacinala na Hupikoch, od 2013 na zltej a od jari 2017 uz na cervenej
08.06.2018 - 20:46:02
06
Zajtra 10.6. ocakavajte v oblasti Jahodnej obmedzenia kvoli XCO pretekom.
09.06.2018 - 19:18:33
00
zombi napísal:
Strucne z historie Bedle, v 2012 zacinala na Hupikoch, od 2013 na zltej a od jari 2017 uz na cervenej


mozes mi ukazat kde presne zacina bedla? nejaka foto by postacila. lesmir,drzhubu,zlatoklopka viem a vidim aj znacenie. dakujem
09.06.2018 - 21:33:11
00
rovno pri altanku na Kamennom hrbe ... otazka je kde zacina segment :-)
09.06.2018 - 21:46:13
00
Copy z FB
Vážení priatelia, v týchto dňoch v okolí novej cyklotrasy z obce Ťahanovce do Družstevnej prebieha plánovaná ťažba, ktorá by mala skončiť cca do konca tohto mesiaca. Prosíme Vás o rešpektovanie a hlavne trpezlivosť z Vašej strany do doby ukončenia prác.
Fotka Mestské lesy Košice a.s.
11.06.2018 - 09:24:32
00
ja som tiez vrazil do chodcov, na luke smerom na bankov od jazdiarne. Schadzal som z bankova dole a na tej rozbitej casti ich islo 8 vedla seba, nereagovali na krik, tak som spomalil a do krajneho vrazil lebo som proste nemal kade prejst, zastal par metrov dalej, vypicoval im, ze idu jak ***** husi roztahani su cez celu schodnu cestu a isiel dalej. Takisto by som mlatil psickarov hlava nehlava, ked nechaju svoje cokle na cervenej pobehovat na tenuckom voditku krizom krazom cez chodnik.

dost casto mam pocit, ze toto : https://www.mojevideo.sk/video/2d3dc/padaj_na_chodnik_lebo_ta_vytrubim_(londyn).html je jedina cesta ako o sebe dat "nezabudnutelne" vediet.

To iste plati aj pre hlavnu ulicu, cyklochodnik meter siroky ale vsetci chodci sa po nom budu *****, hoc maju cele namestie pre seba a potom prekvapeni uskakuju do stran, ked niekto ide.

okrem toho som s chodcami nemal vela problemov. Mudrejsi sa uhnu, menej inteligentni potom uskakuju bokom.
11.06.2018 - 09:48:29
03
boris.ko napísal:
Copy z FB
Vážení priatelia, v týchto dňoch v okolí novej cyklotrasy z obce Ťahanovce do Družstevnej prebieha plánovaná ťažba, ktorá by mala skončiť cca do konca tohto mesiaca. Prosíme Vás o rešpektovanie a hlavne trpezlivosť z Vašej strany do doby ukončenia prác.
Fotka Mestské lesy Košice a.s.


Dnes rano som to cital na FB. Len som nepochopil, ci mame byt ostraziti a tolerantni alebo je to uzavrete a nemame sa tam ani obtazovat.

K tej ceste z Bankova k jazdiarne: Zas nic chodcom nezakazuje byt roztahani po celej sirke, nie je to cyklotrasa pokial sa nemylim. Proste smola, spomalim, poprosim, podakujem, idem dalej (to iste na chodnikoch v meste). Z druhej strany ak ich upozornis a nestiahnu sa, tak to na nervy je.
11.06.2018 - 10:03:51
00
mrjoda Asi malo jazdis, ze si taky nervozny. Pokial si chces uzit jazdu, potiahni o 2-3 kilometre dalej a mas pokoj. 8)
11.06.2018 - 10:06:01
00
mrjoda napísal:
ja som tiez vrazil do chodcov, na luke smerom na bankov od jazdiarne. Schadzal som z bankova dole a na tej rozbitej casti ich islo 8 vedla seba, nereagovali na krik, tak som spomalil a do krajneho vrazil lebo som proste nemal kade prejst, zastal par metrov dalej, vypicoval im, ze idu jak ***** husi roztahani su cez celu schodnu cestu a isiel dalej. Takisto by som mlatil psickarov hlava nehlava, ked nechaju svoje cokle na cervenej pobehovat na tenuckom voditku krizom krazom cez chodnik.

dost casto mam pocit, ze toto : https://www.mojevideo.sk/video/2d3dc/padaj_na_chodnik_lebo_ta_vytrubim_(londyn).html je jedina cesta ako o sebe dat "nezabudnutelne" vediet.

To iste plati aj pre hlavnu ulicu, cyklochodnik meter siroky ale vsetci chodci sa po nom budu *****, hoc maju cele namestie pre seba a potom prekvapeni uskakuju do stran, ked niekto ide.

okrem toho som s chodcami nemal vela problemov. Mudrejsi sa uhnu, menej inteligentni potom uskakuju bokom.


No neviem, kde bude chyba, ja takéto problémy nemám ani v lese ani na hlavnej, ani na pár metroch cyklochodníkov čo tu máme,
asi nie je potrebné si presadzovať svoje "právo" za každú cenu ako vo videu čo si postol.
11.06.2018 - 10:18:03
00
ked kricis na dav ludi aby sa uhli a oni sa ani neobzru a idu si dalej (a boli to stari capi 50+) tak co ine sa da robit. Dakujem rozhodne nie. Nervozny niesom, skoro nikdy pokial v tom nieje zapleteny majitel psa typu bezmozog. Potom vznikaju take clanky, ze chudacik chodec musel odskocit cyklistovi, ale to, ze chodia roztahani po celom chodniku a este sa tvaria urazene ak musia nahodou uhnut, tak to nenapisu.

Najlepsie skusenosti mam z cermela po modrej na bankov, uzka cesticka a aj napriek tomu sa vzdy vieme pekne vyhnut, ci uz su to iny cyklisti, chodci alebo psickari. Akonahle je sirsia cesta, asi im vypadne mozog alebo co a idu jak dive husi.

Najhorsie zase na starej ceste z bankova na alpinku s dochodcami co isli na zivotny vylet v nedelu poobede. Neuhnu sa ani keby tade siel parny valec. Idealne traja vedla seba po strede.
11.06.2018 - 10:24:04
01
mrjoda Zvonček na bajku máš?
11.06.2018 - 10:31:03
01
taky obycajny za euro. Pri zjazdoch ho ale davam do batoha, lebo cinka na kazdom hrbole pri vecsej rychlosti. Asi prejdem na elektronicky.

ale dost zalezi na chodcoch, akych stretavam. Vacsinou su problematickejsi "hobby", pekne obleceny a topanockach s vyrazom v tvari "som turista", aj ked je prvy krat v lesoparku 100m od domu za poslednych 10r a potom s tym zaspamuje vsetky svoje socialne siete. Pri nich sa neda predpokladat, ako pojdu, skacu zo strany na stranu a odhadnut ich spravanie je obtiazne, takisto sa nevedia uhnut (situacia - idem dolava ide dolava, idem doprava zmeni smer doprava je kazdemu znama).
Ti co boli na prechadzke viac ako 1x za rok a starsi turisti s tempom tazneho kona idu pekne za sebou a ked sa uhynaju, tak na bok a nechaju sa obist. Neskacu krizom krazom cez chodnik a ich smer sa da predpokladat (ak ich obchadzam mam istotu, ze mi len tak z nicoho nic neskocia do cesty).
Deti netreba komentovat, tie su absolutne nevyspytatelne (logicky), to vecsinou spomalujem takmer na nulu a pockam, co spravi.

rozonat turistu a "turistu" je velmi jednoduche, staci povedat dobry den alebo zdravicko alebo popriat pekny den, ked sa odzdravi, je to turista. Ked cumi jak pero z gauca tak je to prave "turista".

Vrchol je par chodcov na lesmire a drzhube, ked ide v protismere a nema moc chut uhnut :D


ale takychto prikladov sa da najst za furik. Cyklista na ceste rozbity autom, hned vsetci picuju na sofera - az na to, ze si nikto neuvedomuje, ze cyklista je na ceste neviditelny aj keby mal na sebe 1kW majak a je nemozne odhadnut jeho rychlost. To iste plati pre motorkarov. Takisto chodec nevnima, ze zmenit smer alebo zastavit 100kg hmotnosti rutiacej sa 40km/h dole kopcom so stycnou plochou so zemou 10cm^2 je trosku tazsie ako prenho spravit krok vedla.


no ok, uz posledna veta, viete ako sa hovori, ze za problemy v manzelstve mozu vzdy dvaja : manzelka a svokra. To iste aj v tychto pripadoch, narazil do mna bezohladny cyklista, normalne, ani neuhol a to som sla po 40cm chodniku po strede ! nemala som sa kam uhnut.
11.06.2018 - 10:34:43
02
kratka ukazka ako sa jazdi kosicke XCO. ucastnikov malo, konkurencia velka a medzinarodna.
trat, ako vzdy, technicky narocna..
5 usekov z trate vratane carbon killera, skoky, pady, chickenliny, necakane potize, Fifo bez sedlovky a mnoho ineho.
11.06.2018 - 11:26:14
012

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up